Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***********************_______

czy jak mam nowe okulary to bola oczy?

Polecane posty

Gość ***********************_______

dzis odebralam moje nowe,pierwsze okulary. bylam wczesniej u okulisty,mam wade -1 jedno i drugie oko. zalozylam okulary i czuje ta roznice, szkla powiekszaja,myslalam ,ze to nieduza wada??? potem w koncu je zdjelam,bo bola mnie oczy, glowa...?czy tak powinno byc? czy mam za mocne te okulary, czy nie jestem przyzwyczajona??jezeli za mocne to co ja teraz moge zrobic, nie ponoszac zadnych kosztow, bo czemu niby ja mam ponosic??przeciez badanie bylo komputerowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noreczka31
noszę okulary prawie od urodzenia,spróbuj pochodzić z tydzień,oczy muszą się przyzwyczaić,jeżeli dalej będą bolały to wina szkieł,nie wiem jak z wymianą ale ja bym się kłóciła że na ich koszt jeżeli źle zrobili badanie co do bólów głowy to wina może też być po stronie oprawek,mogą być za ścisłe a nie bolą cię uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do pierwszego lepszego
optyka i poproś o zbadanie jakie masz szkła w okularach. Mnie raz optyk się rąbnął i wstawił o pół dioptrii mocniejsze niż było na recepcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam ostatnio... A jakich spazmów już dostawałam... ...złości oczywiście... Ale minęło. Poczekaj troszkę, wyluzuj :D itp. :D Mi się przyzwyczaiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogalala
Mnie przez pierwszy tydzień też bolała głowa i oczy, więc może odczekaj ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa boli w sensie, ze nawet nie wiem czy to oczy czy glowa chyba jedno i drugie:O mysle ,ze moze sa za mocne ,sama nie wiem.nie wiem jak powinnam sie czuc...wiadomo jestem nieprzyzwyczajona, nawet samo to jak mam cos na nosie to mnie drazni:O kiedys robilam badania,ale to nie bylo calkiem komputerowo,stara metoda odczytywanie z tablicy literek,wtedy bym mogla miec pretensje do siebie,ze cos mi sie zle odczytalo...:O w lipcu robilam te badania, mialam wtedy -0,5 i -1,0 ,czyli przez te pare miesiecy moglo mi sie chyba pogorszyc??(wtedy nie wykupilam tych okularow) nie wiem czy jest mozliwe zlozenie reklamacji??nie mieszkam w polsce...tak na marginesie...lekarz ma swoj gabinet,wiadomo okulary swoja droga; w apollo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaalinka
Byc moze oczy po prostu musza sie przyzwyczaić,ale mozesz sobie poprzyjmowac suplement Luteine Bio Complex. Zdecydowanie wpłynie pozytywnie na Twój wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zly rozstaw soczewek, bardzo niebezpieczna sprawa, udaj się do lekarza bo odpadną oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jelsi to pierwsze okulary badz zmiana na mocniejsze szkla to moze sie tak zdarzyc. ja jak kupilam okulary w www.kosinski.tarnobrzeg.pl/ to takiego problemu nie mialam. skonsultuj sie moze z jakims okulista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szostal
ja jak mialam pierwsze okulary to glowa w ogole mnie nie bolala, wszystko bylo w porzadku, wiec te objawy nie sa normalne i powinnas isc do innego lekarza/optyka i to skonsultowac. ale ja np, mimo tego, ze wszystko bylo spoko, nie moglam sie przyzwyczaic do okularow. strasznie to dla mnie niewygodne, zwlaszcza jak ktos jest mocno aktywnym czlowiekiem, jak ja ;) z soczewkami podobnie. u mnie sie sprawdzila po prostu korekcja wzroku (mikrosoczewkowa - Lentivu). szybko, bezbolesnie no i co najwazniejsze, ns drugi dzien juz sie wraca do funcjonowania. teraz jest letnia promocja, wiec jak ktos rozwaza, to warto skorzystac teraz jak jest taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myspecialm
szostal: Mnie właśnie też przekonała ta letnia promocja i w tym tygodniu idę na wizytę kwalifikacyjną! :)) Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i nie będzie żadnych przeciwwskazań, bo już chciałabym wrócić do czasów bez okularów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinny raczej, jesli bola to chyba zle szkla masz. ale to lepiej sie skonsultuj z okulista. Ja kupuje zawsze okulary w http://www.panhilary.lodz.pl/ i tam maja tez okulistow wiec moze zapytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia12345
Tak jeżeli sa zle dobrane. Nie polecam badania w salonie optycznym. Udaj sie do specjalisty, który dokładnie dobierze ci okulary. Rowniez od złego dobrania moze pogłębić sie wada. We Wrocławiu polecam Spektrum, dostałam receptę zupełnie z innymi parametrami niż z salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×