Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e2e3e

Czy jak sie bierze furagin to mozna pic alkohol!!!wazne!!!

Polecane posty

Gość e2e3e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2e3e
furaginum oczywiscie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2e3e
czy mozna pic alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie! Doświadczyłam takiej mieszanki.Skutkiem była czerwona twarz (przez ponad pół godziny) i przyspieszenie akcji serca, czułam jakby za chwilę miało wyskoczyć!!!Niemiłe wspomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie! Doświadczyłam takiej mieszanki.Skutkiem była czerwona twarz (przez ponad pół godziny) i przyspieszenie akcji serca, czułam jakby za chwilę miało wyskoczyć!!!Niemiłe wspomnienie... Nawet pół piwa nie zdążyłam wypić i już wystąpiła reakcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2e3e
ale nie ma zadnych przeciwskazaniach na ulotce..zeby nie mieszac z alkoholem..a to nie jest...antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2e3e
a chcoiaz trawke mozna zapalic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewdw
mozna pic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEWQDED
MOZNA PIC CZY NIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsjaca
mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsjaca
halopytam bo na ulotce nic nie napisano o alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połową piwa się nie upiłam.To raz.A dwa:napisałam jak ja zareagowałam na taką mieszankę i każdemu będę odradzać.Chociaż z drugiej strony może ktoś inny nie będzie miał takich dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibcia
Ja piłam i tętno ok, ale takie plamy czerwone na twarzy i szyi, że aż się przestraszyłam !!!! Nieciekawie się wygląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furaginum
z ta czerwona twarza to prawda tez tego doswiadczylam i nie jest to mile uczucie. Owszem w ulotce nic nie pisze o mieszaniu z alkoholem ale nie polecam. chyba ze ktos lubi byc czerwony jak buraczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonoskora
wyglada na to, ze nie mozna!!! moja twarz tez byla czerwona i tetno przspieszone, a to oznacza reakcje alergiczna. masakra! i to jz po 100g !!! piwa! obciach w knajpie, jak nie wiem... a wydawaloby sie, ze piwo piwinno isc w parze z furaginem- i to, i to na "poprawe" funcjonowania pecherza! milego dnia wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinna powinna
a ile dziennie brałyście tego furaginum że te skutki uboczne były?? tak jak pisze na ulotce 3x2 tab, czy może mniej? i ile godzin po połknięciu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy Wy naprawdę nie
potraficie wytrzmać tych kilku dni podczas brania leków bez alkoholu??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pare razy pilam
w trakcie kuracji furaginum... i nic sie strasznego nie dzialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecherzówka
U mnie było identycznie... czerwona twarz już po wypiciu pół piwa, czerwony dekolt, plecy, brzuch, a nawet uda... mija faktycznie, ale po wypiciu dużej ilości wody i tak mniej wiecej za 2-3 godz. Chcę jeszcze dodać, że ostatnio zdarzyło mi się pić alkohol po zaprzestaniu brania Furaginu. Minął tydz. odkąd skończyłam kurację trwającą wprawdzie aż 8 dni... plamy mimo tego się pojawiły że Furnaginu już nie brałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmicaga
NIE !!!!!!!!!!! NIe wiem czemu w ulotce tego nie ma wypilam 4 piwa i malo nie umarlam...czerwona twarz jest juz po jednym reddsie...trudnosci z oddechem, przyspieszona akcja serca.....ALERGIA... Jesli ktos koniecznie chce pic to wziasc claritine wczesniej...ja akurat jestem na xyzal :D ale claritine lepiej...i wsio w pariadkie pozdrawiam imprezowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja nie gole
ciekawe to jest ,moja kolezanka miala takie same objawy jak Wy z furaginem i alkoholem,czerwone plamy na twarzy,ciele,a ja wielokrotnie pilam piwo i nie mialam zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-skers
Nie polecam nikomu w ulotce nic nie pisze lekarz też mi nie zabronił bo pytałem ,a wczoraj kończyłem kurację i wziołem dwie ostatnie,potem na piwko poszedłem i poraszka plam dostałem na twarzy i klacie ciężko mi było oddychać serce waliło,czułem się jakby mi słoń nadepnął na klate:)obciach w barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsssssssssss
mnie tez to spotkało wypiłam jednego drinka 2 godz po zażyciu furaginy i myslalam ze umre ! akcja serca przyspieszona na maksa, tętno chyba ze 150 nawet nie dalo sie policzyc i do tego czerwone plamy na ciele, twarz czerwona jak burak zaczelam od razu pic wode z lodem i przeszlo ale trwalo to chyba z 1,5 godziny uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania5757575
no ja właśnie jestem na kuracji FURAGINUM, wypiłam zaledwie jedno piwo, zrobiłam się strasznie czerwona po buzi i na dekoldzie, było mi słabo, nie mogłam złapać oddechu i serce biło mi strasznie szybko. Nigdy mi się tak nie zdarzyło:/ Na prawdę odradzam mieszania alkoholu z tymi tabletkami, wyglądałam okropnie i do tego czułam się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junonia
I ja tak miałam. Dokładnie tak. 1 piwo, plamy na twarzy, ramionach, plecach, zwaroty głowy, gorąco. wypiłam wapno. zrobiło mi sie zimno i słabo. myslałam, że to uczulenie na slońe na którym siedziałam. wieczorem wypiłam drugie piwo i to samo. i jeszcze mdłosci. a w ulotce ani słowa. dlatego nawet nie skojarzyłam, że to moze o Furagin chodzic. jak tyle osób ma takie objawy, to chyba jednak powinni badania przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraqya
całe szczęście, że natknęłam się na ten wątek. Zaniepokoił mnie brak na ulotce informacji o interakcji Furaginum z alkoholem . Dziś dostałam zaproszenie na grilla kurację "furaginem" zaczęłam wczoraj, więc wieczór będzie zdecydowanie "bezalkoholowy". Lepiej nie ryzykować. Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najmniej problemów ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy chyba
hmhm a to dziwne...czemu nie piszą o tym w ulotce....w końcu to nie jest antybiotyk.....ja kiedyś brałam furaginum i jescze przed lekka impr. spytałam w patece vczy można pić alk - pani powiedziała że jak wypije 2 piwa to nic mi się nie stanie;) więc nie wypiłam dużo ( i był duży odstęp czasu od wzięcia tabletek) i nic mi się nie stało, w sumie to dziwne( ale całe szczęscie, bo ja mam ogólnie podwyższone lleko tętno i skłonności do alergii)....no ale pewnie daletg oże minął dłuższy okres zcasu i nie było to dużo alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucio
Kurde...nastraszyliście mnie tymi reakcjami po alkoholu+furagin, wiec już na pewno nie zaryzykuje takiej jednoczesnej mieszanki. Ale mam pytanie po jakim czasie od zaprzestania brania można sobie pozwolić już spokojnie na piwko? Czy po 4 dobach od ostatniej tabletki też mnie dopadnie reakcja alergiczna po wypiciu jednego piwa? Ktoś tu pisał wcześniej, że po tygodniu od zakończenia 8 dniowej kuracji został obsypany plamami. Aż nie chce mi się wierzyć, że było to związane z furaginem. Ale może... ? Ktoś z was miał też takie akcje po skończeniu kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucio
ale po ilu dniach można to małe piwo ? ja się pytam już o zakończoną kurację. 4 - 5 -6 - 7 dni ? miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej nie
Myślałam, że to jest jakiś zwykły lek i nie zwracałam na niego uwagi, napiłam się piwka i miałam czerwone plamy na twarzy i szyi i straszny ból głowy i super szybkie tętno. Radziłabym nie zażywać alkoholu po tych lekach ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×