Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina1987

CZY JEST TU KTOS KTO CALKOWICIE POZBYL SIE CELLULITISU?!

Polecane posty

JEZELI TAK TO POPROSZE RECEPT:)MAM DOPIERO19 LAT A MOJE CIALKO NIE JEST ZBYT ZACHECAJACE:(CZY JUZ NIGDY SIE TEGO NIE POZBEDE?TRAGEDIA!TO CO BEDZIE Z CZASEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka
MAM sposob na cellulitis mieszkam w AUSTRI mam kontakty z firmami wysokiej klasy,ktore maja najnowsze metody ,ale prosze sie liczyc zkosztami przesylki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawa 70 procent
szkoda kasy na cud preparaty i tak ci nie pomoga jelsi nie zasotsujesz diety i nie bedziesz cwiczyc Po pierwsze duzo ruchu wykonuj cwiczenia na posladki i uda nie sa łatw i przyjemne ale daja wyniki Po drugie deita- duzo warzyw i owocow gotuj na parze włacz do jadłospisu kiełki, unikaj soli PO trzecie smaruj sie czyms tłustym moze byc oliwka ja do tego smam zrobiłam sobie mazidło kupiłam swykła hascobaze do niej wkreciłam wywar z zielonej herbaty kawy troszke oliwki rewelacja lepasze to niz te wszystkie srodki cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny efekt daje peeling z kawy.. wygładza skórę i po krótkim czasie zauważysz efekty.. moim zdaniem nie ma sensu wydawać dużo kasy na cudowne balsamy :P strata kasy i nerwów.. ja robię ten peeling w taki sposób: 2łyżki fusów z kawy, łyżka cynamonu w proszku, trochę oliwkido ciała tak aby po wymieszaniu zrobiła się papka.. po peelingu wcieram w mokrą skórę oliwkę.. i mam głaciutką skórę;) spróbuj jeśli masz duży cellulit to stosuj 2 razy w tygodniu:) tanie ale skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
tak, słyszałam o tym peelingu, ze dobry. Ale on usuwa zrogowaciały naskórek i poprawia krążenie. Ja uważam, że warto po nim cos własnie wklepać, bo skóra szybciej i głębiej wchłonie właśnie preparaty antycellulitowe. Oliwka może byc fajna na natłuszczenie (tez stosuje po kapieli), ale na cellulit z pewnością nieskuteczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie wierzysz to twoja sprawa.. ale nie namawiajcie dziewczyny do kupowania drogich balsamów:O które kosztują dużo kasy i nic nie działają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
a Ty wiesz które działają, a które nie? Oliwka jest fajna tak samo jak balsam do ciała, ale myslę, że skoro masazyści pracuja na jakiś preparatach to chyba wiedzą... Wiadomo, że jak bedzie wciskał kit, to nikt do niego nie wróci... a chyba nie o to chodzi i jemu i klientkom. Jak widac efekty to obie strony sa zadowolone, nie? A oliwka? No cóż, posmarowac mozna i masaz na nia robic też więc zastanawiające, że nie pracuje taki masazysta na oliwce:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam oliwkę z aloesem i widzę sporą różnicę..ale nie zamierzam się kłócić.. mi pomaga oliwka z aloesem a innym będzie pomagać balsam antycelluitowy za 100 złotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
ja tez nie chce sie kłocic to nie o to chodzi. Raczej o to, by w gąszczu róznych preparató wybrac te naprawde skuteczne. Po co jest topik? Żeby zamiast popełniac błędy- dowiedziec się o doświadczeniach innych. Tak więc wymieniajmy je tak, jak poglady:) Mnie wciaż intryguje ten preparat anusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakoś nie intryguje.. d170 ml to bardzo mało a cena jak dla mnie jest wysoka.. mam 20 latek, studiuję dziennie i nie stać mnie żęby kupować jakiś kosmetyk za 55 zł.. jestem zwolenniczką naturalnych sposóbów dbania o siebie.. stosuję naturalne maseczki na włosy , twarz, ciało i jakoś nie narzekam na swój wyglą, wręcz przeciwnie:) nie mówię że żaden preparat nie pomożę.. ale na pewno nie zlikwiduje niedoskonałości w 100% a o to chodzi autorce topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×