Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś, kto NAPRAWDĘ WYLECZYL TRĄDZIK?

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Tak jak wyżej... Czy to wgl można wyleczyć? I nie, nie chodzi mi o killa krostek... Chodzi mi o trądzik, gdzie są wypryski zwykle, ropne oraz przebarwienia... Moim zdaniem wszyscy Ci dermatolodzy to kit! Przepisują leki, które w żadnym stopniu nie pomagają... Nie mają żadnej wiedzy... Proszę, pomóżcie, nie mam już siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, po Izoteku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja. Po roaccutane wróciło po 2 latach potem izotek i to samo. Potem dobry endokrynolog znalazł problem w hormonach ustabilizowal i jakbym nigdy nie miała pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pic codziennie dwa litry wody z odrobina soli, temperatura wody - 37-8 stopni. system picia: rano na czczo na 15 min przed sniadanien wypic pol litra, w czasie posilkow NIE PIC. wolno pic na 15 minut przed posilkami i potem 1,5 lub 2 godziny po posilku. ILOSC SOLI - na 1 lir wody, cwierc malej lyczeczki soli. https://www.youtube.com/watch?v=Pc9r083lmGA do krost przykladac watke nasoczona we wrzatku i soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcisnij napisy polskie, po prawej na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adela
Ja WYLECZYŁAM i jestem zadowolona. Po pierwsze wyrzuciłam z diety paprykę pod każdą postacią. Nawet nie używałam jej jako mielonej przyprawy. Po drugie zaczęłam bardziej dbać o skórę. To znaczy kupiłam specjalny płyn do mycia twarzy, a "tradycyjne" mydło odłożyłam na bok. Do tego znajoma poleciła mi IQface. Też kupiłam. Oprócz tego raz na dwa tygodnie peeling. Taki profesjonalny. W efekcie pozbyłam sie trądziku. Nie mniej nie pytaj mi się, co w jakim stopniu pomogło. U mnie był to mix, którego w żaden sposób nie mogę ocenić na zasadzie pojedynczych czynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po izoteku. Teraz wyskoczylo mi troche wypryskow,ale w sumie jadlam troche niezdrowych rzeczy ostatnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość: nie słuchaj tyych bzdur powyżej. Jeśli naprawdę chcesz wyleczyć się z trądziku to musisz przejść się do dermatologa i dietetyka. W Alfa-Leku w Warszawie załatwisz wszystko jednego dnia, ale jak nie chcesz prywatnie to idź państwowo i czekaj miesiące, ale idź do lekarza. To jedyna słuszna droga do wyleczenia się z trądziku raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyta 21
Moim zdaniem Adela ma po części rację, w przypadku trądziku dużą rolę ogrywają czekolada, przyprawy, w szczególności te ostre. Ja wyrzuciłam ze swojej diety właśnie te produkty, do tego zastosowałam po pewnym czasie tez iqface. Ogólnie jestem zadowolona. Co do lekarza, to zgoda - taka powinna być w sumie droga, ale jeżeli ktoś ma naprawdę powazne problemy. Nie wiem ze zwykłym katarem też nie biegniesz od razu do rodzinnego. Pomijam, że fakt iż normą stało się, że w Polsce do stomatologa, ginekologa, dermatologa chodzi sie praktycznie tylko prywatnie jest paranoją. I jeszcze drobna uwaga do jednej osoby zarzucającej oszustwo co do iqface. Mi pomógł, ja ciebie nie zmuszam do zakupu, ba nawet nie napisałam że go polecam, tyle, że stosowałam i u mnie spełnił swoją rolę. A co do linku i powoływania się na niego - do czego dążysz? Chcesz pokazać, ze wątek jest zaśmiecony hejtem, po czym "dziwnym trafem" ktos daje reklamę preparatu konkurencyjnego? I to dajesz jako przykład na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Co do pryszczy to mogę się wypowiedzieć bo zmarnowaly mi kilka lat życia...izotek pomógł tylko trochę. Żadne leki id dermatologa nie pomagaly. Jedyne co ni pomoglo to tabletki anty. Miałam 18 lat jak zaczelam brać i po pól roku żadnego pryszcza...szok. Po tylu latach. Aaaale to nie koniec byl moich męczarni. Pryszcze zostawily ślady, bo wyciskalam ciągle...przez kilka lat je miałam i miałam wrażenie ze jest coraz gorzej...od jutra chodzę do kosmetyczki na zabiegi bo nie moge patrzeć w lustro. Moi kochani, co macie to świństwo...przede wszystkim nie wyciskac! Błagam! Te blizny to naprawdę cos obrzydliwego...mozecie inwestować w leki id dermatologa ale nie wiem czy nie szkoda waszej kasy. To chyba musi minąć z wiekiem. Albo dziewczyny spribujcie z tabletkami anty. Niektóre miga naprawde pomoc tylko idźcie do dobrego lekarza bo one musza być dobrze dobrane. Wiem co czujecie, ja tyle lat zmarnowalam przez to, tyle wyzwisk sie nasluchalam, tyle sie napłakałam...zero imprez i w ogóle zycia towarzyskiego a o chłopaku to mogłam pomarzyć. Tylko się nie załamujcie bo to minie. Pokazujcie inne swoje atuty, na pewno jest w was cis co odwróci uwagę od twarzy. Dziewczyny mogą zainwestować w dobry kryjący puder. Musicie jakos to przetrwać, a potem będziecie śliczne :* trzymajcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosując alaclarin codziennie wyleczyłam siew jakieś 2 miesiące, ale trzeba byc regularnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o Alagóóóóoownin ściero spamerska ty!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×