Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fałka

czy kogoś boli nadgarstek?

Polecane posty

Gość fałka

nie wiem co się dzieje ,od kilku dni czuję ból,nie jakiś straszny ,ale taki upierdliwy,czy ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora na RZS
Witaj. Pewnie to nic groźnego, ale u mnie od bólu nadgarstka zaczęła się bardzo bolesna i przewlekła choroba RZS - reumatoidalne zapalenie stawów, czyli gościec. U Ciebie pewnie jest za wcześnie by cokolwiek stwierdzić, ale pójdź do lekarza internisty, on pewnie przepisze Ci jakieś środki przeciwzapalne, ale chcę Cię uczulić na jedno - jeśli nie przejdzie, nadgarstek spuchnie, zaczną Cię boleć inne stawy i będziesz miec stany podgarączkowe - nie słuchaj innych tylko pędź do reumatologa, nawet prywatnie, bo do państwowego czeka się kilka miesięcy! Proszę Cię, w razie czego nie zbagatelizuj tej choroby! ALe oczywiście ODPUKAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie często bolą nadgarstki, nawet wiem, od czego - od czytania w łóżku, podpieram głowę tak na boku i potem takie skutki Dlatego staram się czytać na siedząco, ale czasem się zapomnę i na drugi dzień nie jest przyjemnie. Kiedyś jeszcze przeciążałam nadgarstki na koniach, ale to inna bajka. Też bolały. Smarowałam jakimiś maściami z jadem żmiji i bandażowalam dość ściśle, żeby trochę unieruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten on
mnie bolały nadgarstki (ale również inne stawy). Po wielu wizytach u specjalistów reumatolog stwierdził fibromialgie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuuuuuuuuuuuzka
Jak prawa ręka, to może od myszy przy komputerze, ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak sie chwalimy znajomoscia chorob to jeszcze kiedys slyszalam o czyms takim jak zespol cisni nadgarstka... a tak bardziej serio to radzilabym wizyte u neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nie wiesz
A którą ręką się masturbujesz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli nadgarstka nie warto bagatelizowac, czasami mają źrodlo w tak zwanym zespole cieśni nadgarstka, niebezpiecznej i nieprzyjemnej chorobie. Natomiast zabieg jest dosc prosty, wiec nie polecam z nim zwlekać. Ja miałem go u doktora Marcina Popowa spod Poznania, to dobry specjalista i dolegliwosci szybko ustaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kolejne zespoły potraficie wymyślać i kroić ludzi, co nie daje żadnych efektów, bo problem powraca, gdyż jego przyczyną jest zakaźna egzotyczna choroba, przywleczona niedawno do Polski, na którą w naszym kraju leku brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten zespół cieśni to poważna sprawa. Mnie bardzo utrudniał pracę itd. Jestem już po operacji, która mi bardzo pomogła i polecam Klinike Nadgarstka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×