Odpowiedz na ten temat

Czy korzy s

• gość 2017.07.17 [21:51]
    Hej postanowilam zadac to pytanie bo zastanawiam sie nad skorzystaniem z pomocy jakiejs wrózki rytualistki bo chce zeby "mój" facet zaczal widziec we mnie kobiete z która chce spedzic reszte zycia a nie tylko zeby łączył nas zwiazek w którym nasza relacja opiera sie wylacznie na seksie. Czy korzystaliscie z pomocy rytualistów,wrózek by odzyskać faceta lub poprawić sytuacje w zwiazku?
  • gość 2017.07.17 [22:08]
    ja korzystałam kiedyś jak rozstałam się z chłopakiem, zamawiałam rytuały u jednej pani, ona coś robiła i chłopak po kilku miesiącach po zerwaniu wrócił do mnie. Mówił że tęskni za mną i wrócił do mnie wtedy
  • gość 2017.07.17 [22:14]
    ja nie korzystałam a ktoś jeszcze korzystał? warto spróbować? i ile takie coś może kosztować?
  • gość 2017.07.17 [22:33]
    ja też korzystałam
  • gość 2017.07.17 [22:44]
    Ja korzystałam też ale trzeba korzystać z usług profesjonalnych wróżbitów i rytualistów. Moja koleżanka ma za sobą udany urok miłosny, a ja jestem zadowolona z pani Zofii (zofia-rytualy@wp.pl) pani 2 miesiące temu zrobiła dla mnie skuteczny miłosny rytuał, a sytuacja odmieniła się i wszystko jest jak dawniej, co prawda mąż nie odszedł ode mnie ale coś się psuło między nami, tak jakby już nie było uczuć w naszym związku. W razie, jakby ktoś był zainteresowany, zostawiam mój e-mail: m.konieczna67@wp.pl
  • gość 2017.07.18 [01:23]
    Ludzie, obudzcie sie, jest Europa, 21 wiek! Gusla i zabobony to sredniowiecze. pos/ralo was totalnie
  • gość 2017.07.18 [07:24]
    Nikogo NIIE MOŻNA ZMUSIĆ do miłości , wszelkie rytuały próbujące ingerować w uczucia źłe się kończą w przyszłości więc odradzam cokolwiek w tym kierunku robić .
    Autorko , czy uwazasz że jeśli ten ktoś wróci do Ciebie zmuszony jakimiś czarami to będzie to miłość ?
    Kobieto to jest tak , jakbyś psa który nie chciał chodzić przy nodze , przywiązała sobie do nogi i zadowolona z nim spacerowała cisząc się że jednak idzie obok .
    Zmuszanie do czegokolwiek kogokolwiek odnosi przeciwny skutek .
    Zastanów sie nad tym ...
  • gość 2017.07.18 [12:19]
    troche chore to jest
  • gość 2017.07.27 [15:14]
    Na tej stronie są najlepsze wróżki w polsce http://or5d.pl/r/JJvJJv Sprawdzone i Polecam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...