Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olenkaaaaa

Czy ktoś ma sprzęt firmy REMINGTON?

Polecane posty

Gość Olenkaaaaa

Jestem ciekawa czy to dobra firma? Zamierzam kupić suszarke do włosów. Proszę o jakies opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaa
To chyba amerykańska firma prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam suszarkę Remington
Kupiłam jakieś 3 lata temu i jeszcze dobrze się trzyma a droga nie była coś koło 40 złotych, także polecam ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus678
Ja mam suszarke jonizującą Remingtona ,juz jakies 2-3 lata i się bardzo dobrze sprawuje :P Nie niszczy włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhnf
Ja mam depilator intymny z tej firmy jest b.dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasne
A ja mam maszynę do pisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscZM
Jestem mężczyzną i byłym użytkownikiem golarki firmy Remington, dlatego pozwolę sobie zabrać głos: W kupionej za około 190 zł golarce zużyciu uległa siateczka tnąca, warta rzędu 10, no góra 20, złotych. Firma Remington zaproponowała kupno kompletnej głowicy tnącej za 120 zł czyli mniej więcej 2/3 ceny nowej golarki. Naciągactwo i bezczelność. Jeśli np. w suszarce spali się grzałka, to pewnie zaoferują kupno kompletu grzałek w oprawce oraz jakiegoś układu elektrycznego, też pewnie za 2/3 ceny nowej suszarki. Zatem omijać z daleka, wpisać na czarną listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałem Remingtona XR1470 HyperFlex , przerzuciłem sie na PanasonicaES-LT6N-S803 i to udana zamiana, bardziej mi odpowiada Panasonic. Dokładność golenia, jakość wykonania, solidnośc jest na korzyść Panasonika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszarka jonizująca super! Prostownica, bez szału Lokówko-suszarka beznadziejna, nie byłam w stanie długich włosów nią nakręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.12.05 W każdej znanej marce nie opłaca sie kupować siatki tnącej, miałem kiedyś brauna i podobnie, lepiej sie opłacal zakup nowej maszynki niż samej siatki. Ogólnie najlepiej się wychodzi na okrągłych głowicach, na philips. Wytrzymują dużo dłużej niż siatka, ale też nie opłaca się kupować samych głowic(no chyba że zamienniki gorszej jakośći). Taka polityka firm, by kupować nowy sprzet, mimo że ten stary jest dobry:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×