Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DWUDZIESTOLATKAAAAA

CZY KTOŚ PODDAWAŁ SIĘ ZABIEGOWI SKLEROTERAPII?

Polecane posty

Gość DWUDZIESTOLATKAAAAA

MAM ZAMIAR SIĘ PODDAĆ, NA DZIEN DZISIEJSZY LEKARKA WYSŁAŁA MNIE NA BADANIA DOPLERA ŻYŁ, I ZOBACZY CZY SIĘ KWALIFIKUJE DO ZABIEGU... CZY KTOŚ MIAŁ Z WAS TEN ZABIEG I JAKIE BYŁY EFEKTY? ILE ZABIEGÓW TRZEBA BYŁO POWTÓRZYĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
ja mialam,na naczynka na nogach i male zylaki,troche szczypie jak lekarz wstrzykuje,ale da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * nezka
podtrzymuje temat, mialam doplera i kwalifikuje sie na zabieg. Jestem z Krakowa czy ktoras z Was miala skleroterapie w K-owie ? Gdzie warto wykonac zabieg ? Bardzo prosze o jakas rade bo szukam i szukam i nie mam pojecia gdzie sie zglosic. Jeden z chirurgow naczyniowych zazyczyl sobie 450 za jednego zylaka na lydce, a w salonie Consensus znalazlam cennik i widnieje suma 250 zl. 450 zl to troche duzo, szczegolnie, ze chialabym zlikwidowac jeszcze pajaczki na udzie hmmm ale z kolei obawiam sie, ze Consensus moze nie zrobic tego tak fachowo jak wykwalifikowany chirurg w prywatnym gabinecie ... jednym slowem nie wiem co robic :D bardzo prosze o jakas rade, a moze ktos zaproponuje jakis inny salon lub gabinet w moim miescie ? pozdrawiaaaam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
jestem z Wroclawia,ja nic nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananannannanan
ja robię sklero 16 lutego w Warszawie, płacę 400 zł, dostrzykiwanie za darmo. W Wawie są i ceny ok 1000 zł za żylaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgd
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefdfsfew
dsfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfhgfgh
czy ktos jeszcze się wypowie ? dla mnie to tez bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbvcvn
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nezka
odswiezam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nezka
dzieki za odpowiedz madzias :) , a gdzie robilas zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załozycielka tematuuu
mmmadzias ja równiez dziękuję za odpowiedz:) Kilka dni temu miałam robionego dopplera na ktorego skierowała mnie moja Pani lekarz i wyszedł gorzej niż myslałam bo żyła która powoduje moje żylaki jest żyłą głowna i jest zepsuta od samego początku.... mam nadzieje ze moja pani doktor da sobie z nia radę:) zabieg w poniedziełek i troszkę sie obawiam czy bedzie bolało... ale za cene usnunięcia mojego kompleksu mogę zniesc katorgi bez wydobycia jakiegokolwiek głosu ;)Myslę ze jak już bedxzie po wszystkiem ( czyli jak wszystko się jż zagoi) wkleję tutaj zdjęcia "przed" i "po" ;) Pozdrowionka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzącaaa
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes24
byłąm wczoraj u lekarza w zabrzu. Zaproponował mi skleroterapie i nie wiem czy sie zdecydowac czy nie bedzie gorzej niz przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka44545
Ja znacie inne to podawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era1
Witam, również miałam przeprowadzona skleroterapia w Krakowie w leaclinic, zabieg nie jest bolesny, nie przyjemne jest tylko chodzenie w ponczochach uciskowych,takie uczucie uciaskania;) aż 7 dni,. Po skleroterapi pojawiły się małe zasinienia, które ustąpily po 2 tyg, teraz jest ok i nogi już nie bolą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korn3la
Słuchajcie, dziewczyny, może niech każda z nas napisze o miejscu, gdzie miała zabieg skleroterapii, wtedy zbudujemy bazę polecanych miejsc w całej Polsce. Nie zauważyłam, aby któraś z was pisała o warszawie, więc ja napiszę, bo tak się składa, że przeszłam ten zabieg w klinice alfa-leku pod okiem doktora Mariusza Rolewskiego. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie Zarówno konsultacja chirurgiczna, badanie dopplerowskie na miejscu, jak i sam zabieg skleroterapii - wszystko w jednym miejscu i pod okiem specjalistów. Ponadto klinika mieści się w centrum warszawy, więc nigdy nie miałam kłopotu z dojazdem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaanna
Ja też chcę zrobić coś z moimi pajączkami na nogach. Słyszałam wiele dobrego o lecznicy Alfa przy Ordynackiej, więc zapewne pójdę tam, bo i nie jest tam drogo. Mam pytanie do was, bo widzę, że już przechodziłyście cały proces. Jak to wygląda w praktyce. Najpierw idę na usg, a potem już zabieg? Zabiegi? Jak często trzeba chodzić kilka razy? I od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miałem robiona skleroterapie u dr Żyłki ;) w leaclinic, miły, i konkretny lekarz, zabieg bezbolesny lekarz uprzedzal ze po zabiegu mogą zostać jakieś ciemniejsze miejsca ale nie ma śladu. Także jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei robilam zabieg w Arsestetica w Warszawie http://www.arsestetica.pl/ . Na szczęście to tylko tak strasznie się naywa, a efekty są bardzo dobre, jestem w końcu zadowolona z wyglądu moich nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobne doświadczenia ze skleroterapią. Postanowiłam wreszcie zrobić porządek ze swoimi nogami i udałam się do gabinetu dr Kreffta http://www.krefft-laser.pl/laser.html końcowy efekt zabiegu bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelkaa
Szukam dobrego miejsca na Skleroterapię, a tu widzę, że liczne polecenia są. Alfa-Lek dwa razy, inne lecznice też ktoś poleca. To jak to jest? Gdzie warto iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skleroterapeutka
To jest miejsce godne polecenia: http://drbrumer.pl/ Bardzo dobrze wykonują skleroterapię na żylaki, u mnie obyło się bez powikłań. Efekty są raczej trwałe, miałam robiony zabieg dwa lata temu i do tej pory-odpukać - jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam skleroterapie . Sam zabieg bezbolesny .Potem mało komfortowe było chodzenie w tej ponczoszce:) Nastepnie dr oszczegał ze pojawia sie przebarwienia na skórze .Resztę małych naczynek czerwonych pozamykał mi laserm .polecam dr Bogumiła Kocewicza Żyłke z Krakowa . przyjmuje w Lea Clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w ars medica w lublinie. Zero efektów, pieniądze w błoto. Wystrzegajcie się tego miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram sie do Lea Clinic w Krakowie na usunięcie pajaczkow z nóg. Nie wiecie gdzie mogę kupić te rajstopy uciskowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×