Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Gość kedziorek

jak tak to piszcie.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawy nie wolno pić
?????????????? wcale ? bo ja piję dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarstwa nie ma, możesz jedynie zapobiegać tworzeniu się nowych. Czyli buty na płaskim obcasie albo max 3-4 cm, nie zakładać nogi na nogę, jak najwięcej się ruszać, unikać sauny, solarium, obcisłych podkolanówek i kozaków, łykać rutinoscorbin i najlepiej o nich nie myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widz
na żylaki działa maść z nagietka, ale najlepiej własnej roboty, usuwa już powstałe, bynajmniej tak czytałam w książce zielarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam co prawda nie żylaki ale żyły na nogach bardzo widoczne... ale myślę ze to nie są żylaki ponieważ jestem młoda i one nie są wypukle. Można je usunąć operacyjnie, a są tez zastrzyki które je likwidują. Nie sadze ze są bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta_krowa
Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niee ja takich nie mam jak na zdjęciu powyżej. Ja mam takie żyły jak na rękach na nadgarstkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A były wypukłe ? Znaczy w sumie żylaki czy nie... I tak okropnie wyglądają, jeszcze w moim wieku :( A usuwanie to na pewno sobie chcę zrobić w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta_krowa
Ja tez czekalam na swoj czas. Skonczylo sie na zapaleniu zyl i zakrzepicy... Teraz, poki na zabieg sie jeszcze nie wybierasz kup sobie Lipohep w aerozolu i Detralex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziolo
Po pierwsze, lepiej wyleczyć niż usuwać. Po drugie, wszystkie leki dostarcza matka natura. Ja polecam do smarowania wyciąg z pijawek. Żylaki się po prostu wchłaniają. Poza tym wyciąg z kasztanowca, np. Venoforton - to przeciw zakrzepom. Podkolanówki wbrew opiniom mogą pomóc, ale pod warunkiem, że nogi będą powyżej głowy. Wtedy lepiej krew wraca z nóg. Przy każdej okazji nogi do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mickey_moo
farmaceutykami zylakow nog sie nie wyleczy - probowalam juz mase tego, a mam tylko dwa niewielkie zylaki na lewej nodze Mozna to albo operacyjnie (ale to dopiero po ciazy najlepiej, bo w ciazy i tak sie zrobia) , albo slyszalam o takie metodzie zamrazania, ale z tego co kojarze to jest to tylko w prywatnych klinikach i kosztuje ponad 2 tysiace za jedna noge Jesli ma sie nieduze te zylaki to lepiej po prostu uwazac, zeby sie nie pogorszylo http://pastylka.pl/zylaki-konczyn-dolnych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tak naprawdę skutecznego lekarstwa na żylaki. Ale mozna łagodzić skutki albo powstrzymać nadmierne ich pojawianie się. Operacje i zabiegi dają efekty na kilka lat (takie są przynajmniej moje doświadczenia) ale np. ciąża może przyspieszyć ich wystąpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eliza
topik stary ale może jeszcze tu zaglądasz Czy mogłabyś coś więcej o tym napisać ? Jak długo taki okład należy trzymać na skórze ? No i po jakim czasie widać efekty ? A może ktoś inny odpowie kto takie coś próbował na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielu przypadkach masz rację. Szczególnie jeśli stosuje się maści przez długi czas. Jeśli chodzi o najbardziej skuteczne sposoby, mogę polecić rajstopy lub pończochy przeciwżylakowe. Są sprawdzonym rozwiązaniem nawet w zaawansowanych stadiach choroby. Na temat innych sposobów leczenia przeczytacie w artykule: http://zylakiprzeciwdzialaj.pl/abc-zylakow/jak-leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik1985
a próbowaliście kolagenu naturalnego??? ja widziałem efekty jego działania i są bardzo dobre!!! kuracja polega na codziennym smarowaniu nóg maścią (kolagenem naturalnym) oraz przyjmowaniu tabletek (również z kolagenem) które działają od wewnątrz. Producent podaje, że nie jest to lek ale efekty działania są bardzo dobre. Trzeba tylko stosować regularnie i cierpliwie (nie jest to magiczny środek, który działa natychmiastowo ale efekty są!) a zmniejszy problem w bardzo dużym stopniu (czasami do rozmiarów, które pozwalają o nim zapomnieć). Od niedawna (od kiedy przekonałem się, że to działa) jestem dystrybutorem kolagenu i mogę załatwić konkretny rabat! Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać kobierski.dominik@gmail.com TO DZIAŁA! PS. Absolutnie nie namawiam do rezygnacji z zabiegu u specjalisty ale jeśli ktoś nie chce lub nie może się na to zdecydować to kolagen może okazać się zbawieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytam co piszecie na temat żylaków....Nie ukrywam że ten temat też mnie dotyczy. Mam żylaki - ale w moim przypadku to dziedziczne. Babcia miała, mama również i teraz przyszedł czas na mnie, tylko że ja w przeciwieństwie do nich już zapobiegam niż później mam leczyć. Uprawiam dużo sportu - przede wszystkim pływanie, przyjmuje Wit. C na rozszerzenie, nogi do góry jeśli tylko pozwala na to sytuacja, hartuje nogi pod prysznicem raz ciepła woda raz zimna. Po ciężkim dniu kiedy czuję że moje nogi są bardzo ciężkie smaruje również maścią z kasztanowca Linia Natury którą kupiłam w aptece. Ulga natychmiastowa - czuje się lekkich chłód który trwa i naprawdę przynosi ulgę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirudoterapeutka
Wprowadzić do diety kaszę gryczaną (zawarte w niej związki poprawiają stan naczyń, zwiększają ich elastyczność, zapobiegają zakrzepicy) i codzienne , naprzemienne prysznice. Tyle w sprawie profilaktyki. Jeśli problem już wystąpił, jedynym skutecznym środkiem są pijawki (uznane już przez NFZ, niestety, nie refundowane). Więcej informacji w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashmi
Nie stać na płatną reklamę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rodzininie mojego meza maja dziedziczne,dobrze jesc czosnek w kapsulkach,zapobiegawczo,i polopiryne pol tabletki zeby rozrzedziec ,krew ,i zapobiec tworzeniu sie nowych. w stanach zapalnych dobrze smarowac nogi octem jablkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Med
Jeżeli ktoś ma problemy z żylakami, pęknaiem naczynek na nogach to najlepszym rozwiązaniem jest udać się do specjalisty aby obejrzał daną zmianę. Można zastosować również zabieg zamykania naczynek- skleroterapię,doustnie również można przyjmować preparaty, które uszczelnią naczynia krwionośne i profilaktycznie można nosić rajstopy przeciwżylakowe, najlepiej kupić je w aptece aby miały odpowiedni stopień ucisku i były prawidłowo dobrane do wzrostu i wagi. www.medestetica.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On86rocznik
A te niebieskie pajączki ? Ile kosztuje usunięcie tego ? Wiem że można to zastrzykiem albo laserem zrobić. Czy ktoś orientuje się cenowo jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie o skleroterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC1952
Popieram elise 888 Nie znajdziesz lepszej metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaBBB
Zależy od stopnia zaawansowania dolegliwości. Czasami nie da się uniknąć zabiegów chirurgicznych. Ja robiłam zabieg laserowy w centrum Elite. Zabiegi laserowe są obecnie powszechnie stosowane, bo nie sa tak inwazyjne jak skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam sie na laser efekty są widoczne i chodzę już w spódnicach:), ale niestety zawsze mam w domowej apteczce lioton lub aescin i diosminę w tabletkach diohespan lub Dih .Najtaniej kupuję na www.aptekaczerwona.pl. można zaoszczędzić kilkanaście złotych. Macie może opinie na temat rajstop przeciw żylakowych gdzie jest najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z Was operowała żylaki w klinice Knakiewicza we Wrocławiu? Ile taka przyjemność może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×