Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś zna salon Diamond Beauty Spa we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość

Moja Mama zaczęła się ostatnio bawić Groupon`em i znalazła ofertę wybielenia zębów w tymże salonie za 90zł. Cena wydaje mi się podejrzanie mała, tym bardziej, że nie mogę się doszukać żadnych informacji (oprócz ich oficjalnej strony), nie mówiąc już o jakichkolwiek opiniach w internecie. Czy ktoś tam był, lub słyszał cokolwiek o tym salonie? Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenkarmelek
Dołączam się do pytania, bo także myślałam o skorzystaniu z Groupona i wybieleniu tam zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga123456789aga
Ja znam ten salon chodze tam. tez poczatkowo kupilam groupon i tak juz zostalam tam. fajna obsluga, mila i profesjonalna i ciekawe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tam skorzystałam z oferty groupon i jestem zadowolona, mila atmosfera, ładny gabinet, duże promocje właśnie wykupiłam serie zabiegów endermologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczny salon, piękny drogi wystrój. mają nowoczesny sprzęt a panie które tam pracują są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam to miejsce, pięknie i profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonima07
Ja tam byłam na depilacji laserowej z gruponu. Miałam wrażenie, że zabieg robiony był niedokładnie i byle jak najszybciej. Depilacja odbywała się laserem led - są to bardzo drogie zabiegi a mimo to trwał on 2x krócej niż w innych salonach. Póki co nie widzę efektów, tak samo jak nie widziałam po laserze IPL, ale zobaczymy co będzie się działo po kolejnych seriach. Dam znać. Ale trzeba też przyznać, że wystrój naprawdę ładny i obsługa miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser i IPL to dwa rozne urządzenia, więc nie wiadomo o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 razy szybciej bo to są mocne nowoczesne lasery z dużą głowicą, ja kiedyś miałam usuwane po jednym włosku - tak że ciesz się że szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Asię, endermologia w jej wykonaniu jest tak precyzyjna że chce się ją po rękach całować. Fajna szefowa i super atmosfera w salonie. Oczekiwanie na zabieg w tak pięknej i pachnącej poczekalni sprawia przyjemność nawet jeśli jest poślizg :) Chce się tam wracać, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola1982
Jestem po trzecim zabiegu laserem diodowym, pod jedną pachą została mi 1/3 włosów pod drugą trochę więcej. Polecam naprawdę warto. Wcześniej nie korzystałam z żadnego lasera więc nie mam porównania. chyba się skuszę na bikini......musze się nastawić psychicznie :) Z resztą opiń dot. wystroju i pań w salonie - ciężko sie nie zgodzić. Polecam z czystym sumieniem, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli_us
Ja chodzę do nich od listopada , biorę drugą serię endermologii i fale RF. Efekty po endermologii super !!!. Sprzęt nowoczesny (i wysokiej klasy - z ciekawości popatrzyłam na marki i sprawdziłam w internecie) , wystrój w stylu glamour, bardzo czysto, atmosfera boska - dziewczyny przesympatyczne ( i maja kwalifikacje do tego co robią), mozna się fantastycznie zrelaksować. Promocje cenowe bardzo atrakcyjne i to kupowane bezpośrednio w gabinecie a nie przez Grupon - wystarczy zapytać. Gabinet na naprawdę bardzo przyzwoitym poziomie, od tego co można trafić na Gruponie odbiega na plus o całe lata świetlne. Szczerze polecam. Wczoraj zaczęłam laser - więć o efektach tego zabiegu trudno mi się wypowiadać. Chodzę do p. Ani, ale parę zabiegów robiła mi tez p. Asia - zabiegi wykonywane nienagannie w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami1981
Polecam ten salon, robilam makijaz pernamentny u pani Alicji i jestem bardzo zadowolona. Fachowo doradzila i efekt jest fantastyczny. Makijaz jest naturalny i wyglada bardzo ladnie. Kilka moich kolezanek tez bylo u pani Alicji na makijazu pernamentnym i rowniez sa zadowolone. Na zabiegi pielegnacyjne chodze do p.Ani i rowniez jestem bardzo zadowolona. Bardzo kompetentna osoba a do tego przemila. Czas spedzony w tym miejscu zawsze jest mily i pelen relaksu a efekty fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam ten salon. Pani Alicja robiła mi makijaż permanentny brwi , kreski na dole i u góry oraz kontur ust .Efekt jest fantastyczny. Makijaz jest naturalny i wyglada bardzo ladnie. Kilka moich kolezanek tez bylo u pani Alicji na makijazu permanentnym. Ja jak i moje koleżanki jesteśmy zachwycone. Kompetencja i profesjonalizm cech*ją Panią Alicję. To przemiła i sympatyczna osoba. Czas spedzony w salonie to czas relaksu a efekty fantastyczne. Położenie salonu przy ul, Górnickiego3 mieści się blisko centrum no i cena przystępna a ostatnio nawet promocja na makijaż permanentny 50 %. Pozdrawiam Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię spa soleil, o ile chodzi ci o to kameralne miejsce przy rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina334
Ja akurat chodzę do gabinetu Wyspa Piękna. Dla mnie to jest najlepsze miejsce we Wrocławiu. Mają tam wiele ciekawych zabiegów na twarz i ciało. Warto się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed zabiegami wykonywanymi w zakładzie kosmetycznym Diamond Beauty Spa przy ul. Górnickiego we Wrocławiu! Właściciel nie dba o dobre imię swojej firmy i reklamacje usług są totalnie przez niego ignorowane. Więcej tam nie pójdę i szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z pań miała carboksyterapie tam robioną chodzi mi o jakość wykonania bo wszędzie na forach pisze że powinien ten zabieg przeprowadzać lekarz . Zaproponowano mi ten zabieg ale szczerze mówiąc mam pewne obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM!!!! Miałam wykonany makijaż permanentny oczu - kreski na prawym i lewym oku różnią się kształtem i długością, górne kreski wyraźnie opadają i łączą się z dolnymi. Właścicielka salonu p. Alicja - wyjątkowo arogancka, próbowała mi wmówić, że te różnice poprawi się na korekcie [ale może lepiej byłoby od razu zrobić dobrze, zamiast potem redukować grubość kreski podając w to samo miejsce pigment w kolorze skóry?], usłyszałam od niej, że skoro nie podobają mi się widoczne kreski, to trzeba było pomyśleć o tym przed zabiegiem. Jestem już po korekcie w innym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robioną karboksyterapią I jestem całkiem zadowolona. Karbo nie jest inwazyjnym zabiegiem, nie wiem czemy miałby wykonywać go jedynie lekarz...może w okolicach oczu bym się nie zdecydowała, ze względu na naczynia, nerwy....ale na ciało nie miałam obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka

Podobne jak poprzedniczka uważam że zabiegi nie są wykonywane dokładnie - depilacja laserem. Miejsce trochę już zaniedbane i w niektórych miejscach widać brud. W innych salonach zdecydowanie lepiej byłam traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×