Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfdf

CZY MIAL KTOŚ Z WAS HELICOBACTER PYLORI ?JAKIE OBJAWY DAJE TA BAKTERIA?

Polecane posty

Gość dfdf

prosze o pomoc bo podejrzewam jau siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałałam, ale wyszło mi to w czasie gastroskopii. 7 dni leczenia antybiotykami i po sprawie. Gdyby nie to badanie to nadal bym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazamata
ale objaw gówny to przeciez straszne chudniecie i mimo jedzenia chudośc .wiec mogłaś sie domyślić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonica asia
bzdura. ta bakteria nie daje objawów zadnych raczej z tego co czytalam ..a jesli daje to własnie chudnięcie szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam i nadal mam polaczony jeszcze z refluksem. i treraz tak objawy to bylo ciaglu bol brzucha po jedzeniu wymiotowalam. wcale ale wclae nie chudlam. brzuch zaczal mi sie robic taki jak w ciazy. puch mi po jedzeniu byl bardzo nienaturalny. i zrobilam gastroskopie dostalam leki na 3 tygodnie na wrzody 3 rodzaje b o z tego cow eim to ejst taka trojca ktora sie podaje a na refluks. to tak czulam tak jakbym miala miec zawal zaraz bolalo mnie za mostkiem palilo pieklo i bylo wogole fujj to samo po jedzeniu i po stresie na refluks dodstalam tabletki na 3 miesiace. niestety msuze miec diete. aha i niesamowity bol ze az zwijalam sie plakalam w czasie stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaneta
hej!ja też miałam i to nie raz!chudnięcie?no ja to bym się nawet ucieszyła:)ale nic z tego.już ktoś napisał że leczenie to antybiotyk i tyle.ale potem trzeba uważać bo to cholerstwo wraca!a objawy?ból brzucha,czasem to naprawdę straszny.to jest bakteria która odpowiada za wrzody żołądka czy dwunastnicy.i ta gastroskopia to raczej konieczność.ja sobie właśnie planuję zrobić kolejny raz bo wolę wiedzieć czy to we mnie siedzi:)nie martw się!zrób badanie jak najszybciej i będzie dobrze:)powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci nawet powiedziec co mialam b o chyab mam jeszcze opakowania. przez 3 tygodnie albo nawet dluzej teraz juz tylko biore gasec to omeprazol to na refluks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku..
dziewczynki kochane moje własnie chce byscie mnie pocieszyły choć trochu bo ja mam takie objawy od kilku dni..nie wiem czy to więcej nie z myślenia. czasem po jedzeniu pali mnie ale w górnej częsci przełyku i nie tak bardzo ..poprostu piecze mnie tam i bardzo bardzo czesto mi sie odbija...i teraz mysle ze to własnie ta bakteria jest bo brzuch też mam wielki jak w ciązy:)ale to moze przez duży apetyt:) czy to może nie być refluks albo ta bakteria?bo już sama nie wierze ze to tak poprostu bez zadnej chorobu sie dzieje.. teraz ciagle mysle o tym i nawet boje sie jesc bo czuje ze potem bedzie mnie piec i rzeczywiscie mnie piecze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak od kilju dni to sporobj sobie braz rennie albo manti a jak nie rpzejdzie to zglos sie do lekarza a dzieje ci sie tak po konkretnych rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku..
dziewczyno z myslenie nikt nie choruje!!! dziwne by bylo zeby pomyslec ze sie bedzie miec zgage i tązgage miec z myslenia. cos w twym organizmie jest nie tak poprostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku..
no własnie jak dużo zjem albo jak zjem jakies tłuste rzeczy..mięso albo chleb ..lub czekolade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga autorko tematu, ja miałam tak samo, ale pani gastrolog powiedziała mi, że takie objawy można mieć i bez tej bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie 90 procent ludzi ma ta bakterie w sobie i wiekszosci wychodzi w badaniach krwi daltego lepeij zrobic gastroskopie. ja juz 2 raz przechodze to leczenie a mecze sie juz strasznie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety dieta: nic tłustego, nic słodkiego, nic ostro doprawionego, i nic powodującego wzdęcia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdgfdg
myslice ze mozna ją wykryc przez zwykle badanie krwi? i jeszcz ejdno ..czy przy tym jest stan podgoraczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena to ty chuda jestes
pewno bardzo skoro tak se odmawiasz jedzenia.. ile ty wazysz?musisz byc wychudzona..:(wspólczuje takiej diety,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wzroście 161 ważę 48 kg. A przy tej diecie ciągle jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzior a ile masz lat
ze wrzody wykluczono>?bez jaj przeciez wrzody moze miec młody człowiek bardzo nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzior a ile masz lat
olena anoreksja sie klania .. jedz więcej bo cie wiatr zdmuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie schudlam ale neistety nadal wygladam na ciezarna. dodatkowo jem w bardzo malych ilosciach i non stop jestem glodna. a przez to ze bolalo mnie tak serce i brzuch panicznie balam sie ze umeiram bo nigdy zyciu nie czulam. ja nie jem smazonych zeczy czasami tylko, tlustych, cizkostrawnych, nie jem praktycznie slodkiego, nie pije gazowanych napojow, ograniczylam kawe, alkohol i wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po marketingu jest sie
MAGIJA 85 SORKI ZER ZAPYTAM ALE JAK TO MOZLIWE ZE TAKA MLODA DZIEWCZYNA MA REFLUKS JUŻ ?Z CZEGO TO SIE STALO? PRZECIEZ TO CHORE ZA TACY MLODZI LUDZIE MAJĄ TAKIE SCHORZENIE?CZY ZA DUZO JADŁAS I ZLE SIE ODZYWIALAS CZY CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzody można mieć nawet w młodym wieku. Wszystko zależy od trybu życia i diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zle odzywianie ale niesamowite spustoszenie zrobil ogromny stres ogromny, od wielu lat. i nasilajacy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatrologia aa
autorko wątku....masz refluks na bank!@!! magija 85 a czy tobie sie odbija często?jeste mciekawa czy masz ten objaw tez ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie ja nie umiem bekac i jeszcze bardziej mnie rozpiera. ale za to mam takie uczucie przebiegajacego powietrza w przelyku. takie jakby ja to mowie zaby na to. dziewk tak jakby cos mi kumkalo rechotalao i to slychac bo sie moj mezczyzna smeije. okropnie nieprzyjemne czucie rozpychania przelyku powietrzem. a to przez to ze nie umie mi sie odbijac:D wiem ze to zamotane ale nie umiem wyjasnic inaczej tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatrologia aa
a czesto masz takie uczucie?bo ja własnie mam to co ty ..dokladnie to samo:):)tez bym to tak wyjasnila:) ale wiesz ..ja mam to non stop czasem..:(ty pewno rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mamialam non stop zaraz jak cos zjadlam albo jestem glodna. wiec prawie caly czas teraz troszke lepeij bo juz mniej wiecej troche ten syf podleczylam ale nadal mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lambadyyyyy
dziewczyny a czy czasem to zawsze jest refluks jak ma sie takie uczucie ze sie odbija ciągle..bo też mam i nie wiem czy to włansie normalne czasem czy to musi byc chorob ajakaś,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie wiedzialam mialam jeszcze do tego takie uczucie ze jak kladlam sie to wszystko mi podchodzilo do gory. ale ja zrobilam gastroskopie i dopiero i tylko ona pokaze co tam tak naprawde ejst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×