Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie mam pytanko

Czy odżywki dla sportowców to dobry sposób na przytycie?

Polecane posty

Gość takie mam pytanko

Bo mało wcale nie jem, jestem zdrowa, a wyglądam jak kościotrup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
skad taki pomysł ze przytyjesz od tego takie odzywki sa na spalanie tluszczu i szybszy przyrost miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam pytanko
No dlatego właśnie pytam, bo nie jestem pewna i nie za bardzo znam się na tym. Ktoś mi to wytłumaczył w ten sposób, że jeśli bierze się wysokobiałkowe odżywki na przyrost masy i się ćwiczy, to się ma mięśnie, a jak się nie ćwiczy, to się tyje. Ale może to kompletna bzdura jest? Nie znam nikogo, niestety, kto takie bierze i mógłby mi podpowiedzieć, a sprzedawca w sklepie to pewnie przytaknie, żeby sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa rózne odzywki
i na przytycie i na spalenie tuszczu ja uwazam ze to dobry pomysł jeszcze jak troszke pocwiczysz to nie tyle oblejesz sie tuszczem ale nabierzesz kilogramów w postaci miesni rece stana sie optycznie grubsze ale i ubite umiesnione to samo nogii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa rózne odzywki
to prawda jak nie bedziesz cwiczyc zamiast miesni pojawi sie sadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa rózne odzywki
jestem fitneska i znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam pytanko
O dzięki, widzę, że masz jakieś pojęcie o tym :) a wiesz może, które to? Tzn. nie chodzi mi o nazwy, tylko o rodzaj, albo co powinny zawierać, czy to rzeczywiście chodzi o białko? Bo jak zajrzałam na stronki z odżywkami to tam jest cała masa takich i siakich, ale podany skład to mi niewiele mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli cierpisz na brak
apetytu mozesz zamówić tabletki dibencozide magnum kosztuja około 30zł 100 tabletek!bedziesz jadła jak oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do składu
to rzeczywiscie chodzi głównie o białko najleprze sa odzywki weglowodanowo-białkowe.Pamietaj jednak ze oprucz tych odzywek trzeba jeszcze noralnie sie odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jesteś zdrowa
to daj sobie spokój z tymi odżywkami tuczącymi, tylko sobie organizm zabiałczysz, nadmiar białka jest szkodliwy, np. dla nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pewnie
gruby jak chce schudnac to poprostu jest na diecie!a jak chudy ma problem to co kolwiek zrobii mówią ze zle je tusto i słodycze zniszczy sobie watrobe.a potem na niego patrza i mówią anorektyczka pewnie jest na diecie!To ludzie kochani powiedcie co my mamy robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pewnie
bo tylko biadolic wszyscy poafią i odradzac a my ludzie z niedowaga jestesmy pozostawieni sami sobie teraz odradzanie wsze;lkie sposoby na przytycie a w szkołach napewno sie z takich smiejecie mówiac sama skóra i kości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam pytanko
Dzięki wielkie Wam wszystkim za rady, zaraz sobie dokładnie poczytam o tym :) Jestem zdrowa i apetyt naprawdę mi dopisuje, nigdy też się nie odchudzałam, ale mam dużą niedowagę i cieszyłabym się z kilku kilogramów chociaż. Ze względu na wygląd i samopoczucie, bo to nie jest takie fajne, kiedy wyglądasz jak chodzący anemik, a starsze panie biorą Cię za narkomankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
"skad taki pomysł ze przytyjesz od tego takie odzywki sa na spalanie tluszczu i szybszy przyrost miesni" Jaaasne!!! To nie prawda! Jeśli przyjmujesz odżywkę białko+węglowodany ale nie ćwiczysz to przytyjesz z tym, że będzie to tłuszczyk. Jeśli będziesz przy tym trenować przybędzie Ci masy mięśniowej :) Ale radzę taką odżywkę przyjmować z mlekiem nie z żadną wodą bo wtedy to strata czasu i kasy. Jest jedna dobra z firmy Trec o nazwie Mass XXL i jest bezpieczna. Sama ją brałam także polecam :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
chcesz żeby cię wysypało? Szkoda czasu na te odżywki. Za dużo skutków ubocznych, a na efekty i tak długo się czeka. Dobre są w tedy gdy ćwiczysz na siłowni i chcesz nabrać masy mięśniowej. Najlepiej zbadaj sobie krew na oznaczenie hormonów tarczycy. Ja też całe życie byłam chuda, jadłam za dziesięciu i nic. Przypadkiem od ginekologa dowiedziałam się że to moja tarczyca może mi tak mieszać z metabolizmem. No i okazało się że ma rację. Teraz czekam na wizytę u endokrynologa i zaczynam leczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej watpie bo po takich odzywkach to wiecej sie wyprozniasz..... ja ym zachecala jednak do czegos naturalnego np. herbalife gg:9605921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła Mariolka
freya - jakie masz ceny Herbalife? Masz taniej od adamowego? Bo wy dystrybutorzy strasznie zdzieracie. Koktajl za 170zł, a adamowy na Allegro ma za 109.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya1988
ja nie sprzedaje suplementów herbalife ale znam konsultanta to raz, dwa moze i na allegro jest taniej ale nikt nie gwarantuje ci jakosci tego produktu a jednak jak idziesz do konsultanta rozmawiasz i on ci mowi jak masz jesc i jak brac suplementy i prowadzi ci terapie to efekt jest prewny natomiast samo kupienie produktu nie da ci gwarancji porzadanego efektu bo nie chodzi o sprzedaz suplementu a o pomopc komus i o poprowadzenie ttej osoby aby zmienila nawyki zywieniowe i osiagnela swoj zamierzony cel np przytycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya1988
a a propo ceny no niestety nic co dobre nie jest tanie .... kupisz buty za 40 zł na bazarze i pochodzisz w nich 3 tygodnie a kupisz buty za 400 zł i pochodzisz kilka sezonów ..... poprostu jakość.... wiecej info gg 9605921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wlasnie zaczelam brac odzywki tak jak mówiliście- białko+węglowodany, pije to z mlekiem, ale narazue kilka dni. Mam 22 lata, 160 i 45kg. Zaczęłam dzisiaj coś plamić. Wie ktos o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suziQ
Ja od jutra zaczne stosowac gainer Monster Mass i zobaczymy co z tego bedzie, może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx :D
Ja tez uzywam od paru dni Muss up zobaczymy co to będzie ja mam 169 i ważę 50 kg :D a chciałabym 55 napiszcie czy któraś z was przytyła po tym i czy trzeba robić przerwę po 2-3 miesiącach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopianistka
I jak działają takie odzywki? Zwiększyła się wasza waga? Ja także zamówiłam odżywkę na masę w sklepie www.twoje-odzywki.pl i czekam na kuriera ale chciałam się dowiedzieć czy to był dobry wybór. Czy te gainery pomagają przytyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertK
Czy ja wiem czy się od tego tyje? Budują się raczej mięśnie :D Ogólnie to macie jakiś godny polecenia sklep online z tanimi odżywkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisławxxx
proponuję sprawdzać źródła takich sklepów -za nim cokolwiek kupicie, bo może się okazać, że zamiast odżywki kupicie jakieś świństwo co na zdrowie tylko szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsek
Zgadzam się, sklep http://www.twoje-odzywki.pl/ to bardzo dobry i tani sklep z odżywkami. W klepie pracują specjaliści znający się na rzeczy także nawet podczas wątpliwości można poprosić o poradę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metylka
A dlaczego chcesz na siłę przytyć? Podejrzewam, że jesteś młoda i masz szybką przemianę materii. To się zmieni, także na siłę nie niszcz swojego organizmu. A jeśli potrzebujesz suplementów dla sportowców to polecam soki z pigwy i rokitnika http://www.asport.pl/k/1024/soki--odzywki--suplementy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×