Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123321

CZY PIJĄC CZERWONĄ HERBATĘ WSPOMAGAMY ODCHUDZANIE ?? ODPOWIEDZCIE!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość 123321

nęka mnie to pytanie, odchydzam sie od jakiegos czasu i moze gdybym pila te herbetke efekty bylyby lepsze.. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona herbata wspomaga przemiane materii a tym samym odchudzanie, jesli ci nie bedzie smakowala mozesz kupic czerwona herbate w kapsulkach i poprostu ja lykac, odchudzanie wspomaga tez zielona herbata rowniez dostepna w kapsulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321
dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaaaaaaaaa
jasne ze wspomaga , ja pije wlasciwie tylko czerwona , zielona oraz takie rozne ziolowe na odchudzanie i zauwazylam ogromna roznice, herbata czerwona bardzo spala tluszcz i wspomaga przemiane materii ...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją piłam i jak przez 2 tygodnie schudłam 5 kilo to musiałam przestać bo piłam ją dlatego, ze mi baardzo smakowala i z 52 kg spadłam na 47 :O czyli chyba wspomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321
ale do tego chyba bardzo sie ograniczalyscie z jedzeniem ? bo skoro teoria w ciagu 2 tyg schudla az 5 kg to chyba nie tylko przez ta herbatke dzieki i pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po czerwonej
herbacie mam lepszy apetyty ale ja szcupła jestem i ponoć ona tak działa na szczypłe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w smaku niestety
jak dla mnie jest ohydna,dlatego piję zieloną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioactiv
o smaku earl grey jest pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioactiv
chodziło mi o czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercunia
ja tez pije jest swietna to prawda ze spala tłuszcz i do tego jest b.zdrowa i wplywa korzystnie na cały organizm.Ja tez chudne po niej a pije ja 3 razy dziennie.Oczywiscie odstawilam slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijecie taką granulkowaną
czy w torebkach ekspresowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioactiv
ja pije liściasta, jest najzdrowsza bo najbardziej naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercunia
w torebkach firmy Bio Active cyrtynowa 80 saszetek kosztuje a aptece 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blefu
Dla mnie to smakuje jak zepsuta woda po kwiatach, bleah.. Ale skoro piszecie ze dziala, wroce do katowania sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiena
do oliwiaaa -to normalne ze chce ci sie jest ,ja tez kiedys pilam i tez bylam glodna po wypiciu a to dla tego ze herbatka spalila to co zjadlas pamietam ze lanie schudlam nawet jadlam chipsy i slodycze teraz znowu zaczelam pic bo przytylam po urodzeniu dziecka pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newyork
jasne,ze herbata czerwona pomaga.Co dziwne- ja nie jestem po niej głodna,ale czuje sie syta;) A tak w ogole-schudlam ostatnio 15 kg i jestem z siebie dumna.I na pewno czerwona herbata miala w tym swoj udzial.Poza tym polubilam ja i nie wyobrazam sobie pic inna herbate,no tylko zielona na odmiane. ja kupuje czerwona herbate w kostkach,taka prasowaną. Nie wiem skad u mnie przekonanie,ze ta w torabkach,to jakas ściemniana... Pozdrawiam gorąco wszystkich w te obrzydliwie mroźne dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bio
A ile razy dziennie pijecie tę herbatę? Czy przed jedzeniem, czy po czy w ogóle nie ma to znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma znaczenie
tzn nalezy ja pić po jedzeniu, ile razy dziennie, to zalezy mozna chyba po kazdym posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu
Jakiego producenta ta herbata jest najlepsza? Słyszałam, że bio-active nie jest zbytnio dobra jakościowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khsnbsb
a mi czerwona herbata rozregulowala cykl (krwawienia co 12 dni), doprowadzila do anemii, kolatania serca i hipotonii (spadek cisnienia z utrata przytomnosci). wyladowalam w szpitalu. diagnoza: wyplukany magnez i potas, deficyt zelaza, zaburzenia pracy serca. bralam caly czas preparaty mineralne, puerha pilam 3 razy dziennie, po kazdym posilku. ogolnie jestem zdrowa i nic innego nbie moglo czegos takiego spowodowac uwazajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska11111
Chciałam zwrócić Wam uwage na to,że zarówno zielona jak i czerwona herbata maja niemalże takie same właściwości co herbata czarna,czyli jest bardzo szkodliwa.Wypłukują one bowiem wszystkie mikroelementy z organizmu wraz z wodą i na dodatek wysuszają.Wiem coś o tym bo przeholowałam z herbatami i pojawiły mi się suche krostki na rękach pozatym wyglądałam jak śmierć.Regularne ćwiczenia, racjonalna dieta czyli 3 posiłki dziennie z wyłączeniem czerownego mięsa,jasnego pieczywa,kawy,herbaty,alkoholi,słodyczy,miodu,cukrów,wszelakiego nabiału oprócz masła,nie jedzenie po 17,regularny sen od 21- 4 a.m, trochę ruchu i po sprawie.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrodiva
ja pije minimum 6 dziennie i czuje sie swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDzIol
mam pytanko czy pijąc czerwona herbate.. mozna dostać biegunki przynajmnej tak słyszałam... pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakusia1984
Hmm zaczełam pić i w połączeniu z jogurtami Activii działa swietnie przyspiesza przemiane materii nie mam wagii nie wiem czy schudłam ale jak dokonam zakupy tego magicznego urządzenia pochwale sie rezultatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola3
Ja tez piłam jakies dwa tygodnie ostatio. 2 x po dużej filiżance (o,5 litra) i tez zaczełam mieć duszności, kołatanie serce i w tym cyklu nie doszło do owulacji tylko mam krwawienie śródcykliczne. z tego co przeczytałam we wcześniejszych wątkach, teraz jestem pewna, że to wina czerwonej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pilam czerwona herbate prasowana w kostkach, nie stosowalam zadnej diety i w ciagu pol roku schudlam 7kg! Na poczatku mi nie smakowala ale sie przyzwyczailam, pilam ok 4 filizanek dziennie i nie mialam zadnych dolegliwosci. Teraz znow troche mi sie przytylo i zamierazm do niej wrocic, jak dla mnie dziala rewelacyjnie, tylko wazna jest regularnosc (jak juz sie zacznie pic to nie mozna przerywac, bo efektow nie bedzie). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona i zielona
a ja od 5 lat piję dziennie 1-2 filiżanki herbaty czerwonej i co najmniej 3 szklanki herbaty zielonej; uwielbiam też białą. warunek herbata MUSI być liściasta. bo te w saszetkach i granulowane to syf straszny. oglądałam program o "produkcji" takiej syfiastej herbaty bleeeeeee więc tylko liściasta dobra gatunkowo. nie mam ulubionej firmy, testuję cały czas różne. w efekcie schudłam 10 kilo, więcej nie chcę, bo będę za chuda :D ale mam świetna przemianę materii. nie słodzę, nie pijam napojów słodzonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas25
Poczytajcie lepiej fachowe artykuły na ten temat i nie słuchajcie herezji na forach internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×