Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziajka21

czy pijecie soki jedniodniowe?

Polecane posty

Gość ziajka21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaaa22
no właśnie teraz CYMES marchewka ale ogólnie to rzadko, bo są i droższe i trudno je dostac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka21
nie:) pytam tak z ciekawosci bo ostatnio tez jakos tak sobie codziennie pije i sa pyszne, bez porownania do kubusia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwit (o ile tak to sie pisze). Najczesciej marchewka, oprocz tego jabłko, pomarancza.. Chyba najzdrowsze soki na rynku, mysle ze warto sprobowac i pic wlasnie te, a nie sztucznie konserwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja za tym nie przepadam!!!... pije duszkiem tylko po to aby poprawic koloryt skory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marittka
a jak dlugo trzeba pic takie soki aby zauwazyc poprawienie koloru cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchicago
Jestem w stanach, ale tutaj takiego soczku nie widzialam. Jednodniowy marchewkowy - pycha!!!! Ale bym sie go napila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co chyba najlepsze na rynku.Tez pije czasem marchwiowy czasem z burakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaa
a ja pije codziennie Cymes selerowo-marchewkowy - pyszny soczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam swego czasu sporo, ale to trochę drogi gips, więc postanowiłam zainwestować w sokowirówkę! :D Dziewczyny - naprawde warto, inwestycja szybko sie zwraca, a co rano robię sok z czego tylko chce i mam na cały dzień - nie dośc, że pyszny to czuje sie rewelacyjnie. Najszybsze efekty widoczne to cera - super! wiecie, do pewnego momentu bylam colo-holikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka21
a w jakich cenach mozna nabyc sokowirowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bsokowirowke trzeba codziennie rozkladac i myc, dziekuje za te przyjemnsc :D chociaz nie ukrywam , tak powinno sie wlasnie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia fakt, że trzeba myć, ale dzisiejsza sokowirówka to juz nie to samo koromysło co wiele lat temu :) Ja pamiętam, na strychu u mojej babci jest zreszta jeszcze takie stare pudło, którego mycie zajmowało pol dnia. Teraz ja mam taka, z której myje sie tylko 2 części i zajmuje to chwilkę. No ale wiesz - pijesz ile chcesz, no bo kurcze co to taka buteleczka jednodniowego :/ Powiem szczerze, że ja tez na początku (z natury leniuch pospolity) nie wyobrażałam sobie tego wszystkiego, ale jak już zaczniesz i Ci się spodoba to nie ma mowy, żeby się nie napić soczku :) Ziajka, ja jak robilam rekonesans ;) to sokowirowki od 70 zl, gornej granicy nie bylo chyba - nawet kilka tysięcy (nie wiem czy one maja jakies sitka ze złota:| czy jak ) No w każdym razie tak okolo 150 to juz naprawde mozna kupic cos przyzwoitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczki pyszne
ale drogie :} Jeden kosztuje ponad 4 zl (w szklanej butelce). Tez czasem pije marchewke i jablko , firmy MARWIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trzeba warzywa obierać
a to już nie na moje nerwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że w marketach własciwie można kupić takie juz obrane warzywa? Jeszcze nie próbowałam, ale wiem, że są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolkaa
Jestem uzalezniona od soku marchewkowo-selerowego firmy Marwit, Cymes jest gorszy. Czy wiecie, ile potrzeba marchewek, aby uzywajac sokowirowki zrobic szklanke soku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to dobre pytanie :D Zawsze robię do dzbanka i jakos nie zwróciłam uwagi - jak sprawdzę dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala soczkownica
4zl?? GDZIE?? U mnie Marwit 2,40 (okolo) marchewkowy/jabłkowy buraczkowe i mieszane sa ciut droższe. Kupuje w "Albercie", w "Tesco" tez widziałam.Kolezanka kupuje w "Sawii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala soczkownica
5zl (marchew) - 9zl(inne) kosztuje swiezo wyciskane w kawiarni i z tego co widzialam troche tego idzie ale bardziej sie oplaca faktycznie kupic sokowirowe.Taniej wychodzi poprostu;) Na szklanke soku moze z 5-6 marchewek isc..tak na oko 0_o ale to zalezy tez od sokowirowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu no muszę powiedzieć, że jak przechodzę kolo takich kawiarni z świeżo wyciskanymi i miksowanymi owocami, i widze te kosmiczne ceny, to taka jestem z siebie dumna za podjecie jedynej slusznej ekonomicznie decyzji w moim zyciu (tj. kupnosokowirówki ;) ), że hej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
Callie: "co rano robię sok z czego tylko chce i mam na cały dzień" może nie wiesz ale takie soki trzeba wypijac od razu - jeśli robisz "na cały dzień", tzn że pijesz mało wartościowy sok, gdyż z takiego soku szybko ulatniają sie najcenniejsze składniki. Też mam sokowirówkę, soki są pycha, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka21
o widze ze temat sie troche rozwinal:) bede musiala namowic rodzicow na ta sokowirowke a jak narazie pozostaja mi soki jednodniowe. ja za sok marwit place 2 zl z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chlopaka z nadwagą (sporą) i jego Pani diabetyk powiedziała nam, że co prawda taki sok najlepiej pic zaraz po zrobieniu, ale nawet kilkanascie godzin później lepiej wypic sok (który choć nieco traci - nie jest przecież zupełnie bezwartościowy) niż np colę - jak to bywało w moim wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak przy okazji
wcale nie trzeba obierać warzyw - wystarczy umyć porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×