Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pryszczycielka

Czy spirytus pomaga na pryszcze?

Polecane posty

Gość pryszczycielka

Poradzcie!!! Wyskoczyla mi krosta slyszalam ze wystarczy przylozyc umoczony w spirytusie wacik na 5 minut a on wypali pryszcza.Czy ktos stosowal takowa metode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poppea
spirytus bardzo wysusza skore,wiec nie jest odpowiedni,sprobuj uzyc zelu garnier pure,jest bardzo skuteczny,a na codzien super krem vichy normaderm!polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczycielka
dzieki :) a moze ktos jeszcze jakies rady ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczycielka
jestem nietrunkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poppea
daje ci skuteczna,wyprobowana rade,wiec niewiem czego ci trzeba jeszcze,kto ci nagadal tych bzdur o spirytusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczycielka
krem normaderm stosowalam kiedys ale nie dla mnie jest strasznie mi cere wysuszal i wygladala staro wiec odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
pryszczycielka ... zastosuj Sanosol /do nabycia w aptece/kosztuje grosze okolo 4 zł , smaruj nim punktowo pryszcze zobaczysz ,że pomoze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam spirytusu
salicylowego, ale na kilka sekund a nie na 5 minut, owszem działa ale nie od razu, wysusza i chroni przed stanem zapalnym, a wiec powiekszanie się i mocniejszym zaczerwienieniem. Moim zdaniem to najlepszy sposób, wszystkie zele punktowe sa do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaaa
używam spirytusu kosmetycznego zamiast toniku juz pare lat i swietnie dziala na moja skórę. Dodam, że mam cerę tłustą, co 2gi dzien stosuję maseczkę z zielonej glinki, do tego łykam witaminy, jem zdrowo i nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×