Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to cellulit?

Polecane posty

Gość gość
to świński cellulit. spasłaś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny cellulit, ale da się zlikwidować :) polecam dermomasaż podciśnieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweellka90
Trochę ruchu, odpowiedni sposób odżywiania i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze to wystarczy, ja się męczę już jakiś czas z cellulitem i coraz mocniej myślę o tym zabiegu https://www.youtube.com/watch?v=91Gs3ZLbspk ani się obejrzę i b będzie lato i nie chciałabym straszyć ludzi swoim cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cellulitu mozna sie pozbyc w gabinecie kosmetycznym, np.dermomasażami i bandażami arosha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, taki juz nasz "urok" ze mamy cellulit i tyle ;) ja dlugo mialam kompleksy z powodu mojego wygladu, ale wk oncu zdecydowalam sie na zabieg w dermamedzie i teraz ani uda, ani posladki nie maja juz zadnej pomaranczowej skorki! polecam kazdej kobiecie, zycie mamy jedno i nie ma sensu marnowac go na kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneszz
ja tam miałam robione zabiegi venus legacy - super sprawa...troszkę trzeba było się nachodzić ale efekt pierwszorzędny! a dermamed bardzo fajna klinika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus Freeze faktycznie jest dobry. Co prawda najlepsze efekty osiąga się po ośmiu zabiegach ale ja już po jednym widzę poprawę :) Skóra jest bardziej napięta i jędrna. Byłam na tym zabiegu w Vici Clinic w Krakowie. Za pierwszy zabieg zapłaciłam tylko 99 zł :) Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×