Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to możliwe, że jeszcze się rozwijam?

Polecane posty

Gość gość

Kurczę, wiem, że tytuł brzmi głupio, ale mam już 22 lata, niby nie tyje, waga ciągle ta sama, a ciągle rozszerzam się w biodrach, które i tak już są szerokie. Dzisiaj z przerażeniem odkryłam, że tunika, która zawsze była "na styk" jest już na mnie za ciasna w biodrach i w biuście, z którym również mam problem, bo większość staników nagle zrobiła się mała, a z doborem rozmiaru już mam spory problem. Dodam tylko, że obwód reszty części ciała podobnie jak waga pozostają niezmienne, więc na 99% nie tyje. Z roku na rok jestem po prostu coraz szersza. Ktoś mi powiedział, że być może jeszcze się rozwijam, ale już jestem za przeproszeniem stara. Czy powinnam o tym wspomnieć lekarzowi przy następnej wizycie? Nie chciałabym, żeby patrzył na mnie jak na jakąś kretynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki problem masz z doborem staników? Bo żeby wypadać ze standardowej rozmiarówki trzeba się bardzo "postarać" ;) Przecież obwody są od 60 a miseczki spokojnie do angielskiego K (czyli na różnicę obwodów w biuście i pod rzędu 47-48 cm; masz większą?). Poszukaj porządnych sklepów na "stanikowej mapie", poczytaj Stanikomanię i Lobby Biuściastych, patrz na porządne firmy typu Ewa Michalak, Comexim, Freya, Panache, Dalia, Cleo, Charnos, Curvy Kate... A z lekarzem swoją drogą warto porozmawiać, bo o ile biust się zmienia całe życie i to jest normalne, to rozrost kości miednicy już niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że problem tkwi w moim miejscu zamieszkania. Niby duże miasto, a tylko w jednym sklepie mogą kupić stanik w swoim rozmiarze. Problem w tym, że jest tam trochę drogo, a ja na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na zakup nowych. W każdym innym sklepie jak się pytam, to nigdy nie ma, dlatego, że miski, które na mnie pasują mają już większe obwody, a obwód pod biustem to akurat mam normalny. I dziękuję za odpowiedź, wspomnę o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kupuj przez internet. Ja u siebie w ogóle żadnego porządnego sklepu nie mam i wszystkie biustonosze kupuję netowo, często na stronach angielskich bo wychodzi taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma problemu z rozmiarem? Pytam, bo ja zawsze miałam obawy przed zamawianiem czegokolwiek do ubrania w necie. Zawsze jest ryzyko, że coś przyjdzie za duże albo za małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jak nie pasuje to odsyłasz/wymieniasz :) Ja jak nie znam modelu (bo niestety zależnie od marki i modelu rozmiar może być różny, ja w swojej szufladzie mam staniki w 4 rozmiarach, wszystki pasujące) to najczęściej zamawiam 2-3 sąsiednie rozmiary, niepasujące odsyłam, tak wychodzi ekonomiczniej niż wymieniać zamawiając pojedyncze. Tylko jeśli zamawiam inny kolor znanego już modelu to biorę w ciemno, nieraz zresztą kupując na ebayu, gdzie można naprawdę super okazje cenowe znaleźć (np. ostatnio kupiłam za 14 funtów już z przesyłką stanik normalnie kosztujący ok. 40 funtów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no widzisz :) Jestem trochę zacofana, nigdy nie zamawiałam bielizny ani ubrań przez neta, więc nawet nie wiedziałam, że można bez żadnych konsekwencji odsyłać :) Dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×