Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ocean Soul

Czy wam także błyszczyk zbiera się na ustach

Polecane posty

w kącikach i na obwodzie, co wygląda ochydnie i odstraszająco??Dlatego przestalam używać błyszczyka, i nie wiem czy problem tkwi w moich wargach czy moze w kosmetyku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie zbiera - taka biała obwódka, obrzydlistwo! Od pomadek też mi się tworzy, podejrzewam że to wina usteczek może być... Ja mam wąskie, w kontakcie ze śliną tak się może dziać... Nie wiem... Teraz tez nie uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola29
Tez mi sie tak zrobi - zwlaszcza bezbarwny blyszczyk, kolorowy prawie w cale wiec podejrzewam ze to jednak wina kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
ja mam loreal glam shine i mi sie nie robi ale od takiego z golden rose co mialam mi sie robilo..wiec to wina jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ojeje, wiec to nie tylko mój problem, mi też sie tak robi :( nawet po szmince z oriflame i po każdym błyszczyku, nawet z manhatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
Mi nie,z błyszczykiem sobie radzę gorzej ze szminką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm-----
czesc mi po niektorych tylko... tez sie zastanawialam czemu, nie wiem czy to od jakosci zalezy....kurka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też sie gluty czasami tworzą, ale wydaje mi się że szerokośc ust nie ma tu znaczenia, bo ja nie mam wąskich a i tak mi się czasem takie cuda produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się kiedyś takie coś
zrobiło i co gorsza nie wiedziałam o tym. Byłam wtedy an weselu przyjaciółki. Efekt został utrwalony na paru zdjęciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×