Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama juz nie wiem jak to jest

Czy wam też sie wydaje że aparat ortodontyczny strasznie szpeci?

Polecane posty

Gość sama juz nie wiem jak to jest

Tzn jak oglądam fotki zadrutowanych zębów w wątku o aparatach to nie wygląda to źle,ale sama noszę sie z zamiarem założenia i wydaje mi się,że przez ten rok moje życie nie będzie normalne.I bez tego jestem strasznie zakompleksiona i znając siebie,pewnie będę sie starała w ogóle nie uśmiechać.Może jestem zacofana ale aparat kojarzy mi sie z brzydotą,nie chcę oczywiście nikogo obrazić,tylko zawsze na myśl przychodzi mi Brzydula Betty i wydaje mi się,że wszyscy będą na mnie tak patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgsdfg
no ale taka Brzydula Betty ogolnie sprawia wrazenie zaniedbanej - zła fryzura, grube okulary, brzydkie ciuchy. E tam, jak jest ładna twarz, z makijażem, fajna fryzura to taki aparat nie szpeci, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko deserowe
wygladac rok niezbyt pociagajaca z metalowym usmiechem a cale zycie z krzywymi zebolami ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiem jak to jest
Właśnie tak to sobie tłumacze,ale mam taka wadę że niewiele osób ją dostrzega,choć dla mnie to i tak największy kompleks.Najgorsze że w aparacie będę zaczynać studia,poznam nowych ludzi itp a z drutem raczej nie będę sie czuła pewna siebie :( No i boje sie że mi będą bardzo usta odstawać bo mam duże.Betty odstają :( Wygląda jakby jej sie zębby nie mieściły w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moon moon
Co??? Szpeci???? No co ty. Mam nosic aparat przez rok, zdejmuje za ok. 2 miesiace i juz jest mi smutno z tego powodu :( Kocham moj aparacik i jestem z niego dumna. To jest czesc ciebie. Pomysl, nie kazdego stac na apart, wielu by chcialo ale nie moga. Majac aparat, jestes uwazana za osobe ktora o siebie dba- i nie jakies liftingi, botoksy i implanty, ale naturalnie, konserwatywnie i zdrowo. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że oszpeca
ale po pierwsze-warto się poświęcić dla lepszego wyglądu potem, a po drugie - teraz jest taka moda na aparaty (na dbanie o siebie) że nikogo to nie dziwi i traktuje się to jak coś normalnego. W końcu gips na ręce też za ładnie nie wygląda! :-) wytrzymasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniej się wygląda beż aparatu. aparat szpeci, ale za to jaki EFEKT jak się go ściągnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepiej nosić jakiś czas aparat, a potem mieć ładne ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiem jak to jest
Chciałabym mieć kosmetyczny ale raczej mnie nie stać :( A co do tego efektu to też zależy jakie sie ma ogólnie zęby,moje są jakieś takie dziwne,małe,więc nawet po wyprostowaniu nie będą piękne.I pewnie właśnie dlatego że są małe aparat będzie na nich fatalnie wyglądał :( Ale jeśli będę mieć taką możliwość to chyba się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz ściągałam
dwa tygodnie temu i nosiłam go 2 lata bardzo szpeci ale za to efekt warty wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam nie jest tak źle
zreszta to zależy,jeden lepiej wygląda,inny gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazop
Ja nie nosze aparatu ale moge powiedziec ze wg mnie dziewczyny z aparatem sa seksowniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiem jak to jest
Nie przyszłoby mi to do głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że oszpeca
Żeby nie było - ja nie chciałam cię zniechęcać - broń Boże! Nie jest to ozdoba, ale już nie budzi sensacji, traktowane jest - jak pisałam, jak coś całkowicie naturalnego - ile osób, gwiazd w tv nosi aparaty! I dobrze. Gdyby kiedyś aparaty były tak popularne - to ja na pewno bym się zdecydowała. Z wiekiem zgryz się zmienia - i mała wada kiedyś (u mnie lekko wystający 1 ząb) zmieniła się w dużą wadę - tzn. mocno wystający ząb. Jak masz możliwość - to się nie wahaj! Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasss
wiesz ja tez bym chciała miec proste zęby, aparat planuje założyć na rok, teraz mnie nie stac :( ale chce do góry ten niewidoczny, a na dole zwykły. tez sądzę, ze będe jak Betty ale po 2latach będę mogla uśmiechać sie promiennie. Mam indentyczne obawy co ty! znam osoby co miały aparat i były bardzo pewne siebie. ja tez jestem nieśmiała wiec tez uważam, ze na pewno na początku bede starac sie nie uśmiechac. ehhh ;) ale racze Ci, założ go sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiem jak to jest
Kurde teraz jak sie tak przyglądam swoim zębom to wydaje mi sie że na dole też mam lekko krzywe,ortodontka mi tego nie mówiła,a i mi wydaje się,że skrzywily sie z czasem.To mozliwe??Więc chyba będę musiałam mieć 2.To dobry pomysł o czym piszesz,tylkko nie wiem czy ten niewidoczny zrobią w przychodni publicznej,jak nie to nie będzie mnie stać na comiesięczne wizyty po 100 zl :( A ten metalowy na dole pewnie będzie wypychał bardzo wargę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieć zakładany aparat za tydzień. Bardzo się z tego cieszę i nie mogę się doczekać. Nie obchodzi mnie to jak będę w tym wyglądać, ale jak będę potem wyglądać! Nareszcie proste ząbki! W moim towarzystwie nie spotkałam się nigdy ze złą opinią na temat osób noszących aparat, ale wręcz przeciwnie, z samymi pozytywnymi. Dziewczyny noszące aparaty zakładają sobie nawet kolorowe gumki(które co wizytę się zmienia). Wg mnie najgorzej wygląda osoba z aparatem, która próbuje go ukryć, np podczas śmiania się, nie uśmiecha się szczerze, tylko zamyka usta, wtedy to dopiero dziwnie wygląda! Nie przejmuj się tym jak będziesz wyglądać, pokazuj go wszystkim i ciesz się, że go masz, uśmiechaj się szczerze. Na pewno zdarzy się, że ktoś skomentuje aparat, i z takim negatywnym nastawieniem będziesz to odbierać sto razy gorzej niż to miało zabrzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparaciara13
Oczywiście, że nie! Ważne aby wybrać się do dobrego specjalisty zakładając aparat.Mnie aparat zakładała we Wrocławiu pani doktor Iwona Gnach-Olejniczak. Dopasowała go prezycyjnie do mojej wady zgryzu. A co najważniejsze był to aparat kryształowy- prawie niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanCCC
Mnie również aparat dobierała pani Iwona Gnach-Olejniczak i jestem bardzo zadowolony!!Ma super podjeście do pacjenta!Moja wada zgryzu skorygowana i to w dość szybkim czasie!A aparat w ogóle mnie nie szpecił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×