Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kok

Czy zawsze należy usunąć nadrzerkę?

Polecane posty

Gość Kok

Mam 20 lat i od 2 lat nadrzerkę. Dwoje ginekologów powiedziało mi,że u tak młodych kobiet, które jeszcze nie rodziły, nie usuwa się, ale robi badania cytologiczne co pół roku. jednak ostatni lekarz, u którego byłam powiedział, że tzreba ją usunąć. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znikneła
była malutka i chyba w wyniku uszkodzenia mechanicznego lub w związku ze stanem zapalnym... Minęło :) Nie warto kłaść sięna stół w tak młodym wieku, może można ją jakoś wyleczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeeeeeeba
koniecznie, bo ci pipa zgnije nie lekceważ tego, poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiufiu
tylko bardzo duże nadrzerki usuwa się operacyjni większość razy to niedługi zabieg więc niech ktoś nie pisze że trzeba się kłaść na stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiufiu
a poza tym to jeśli twoja jest już od 2 lat to raczej sama nie zniknie a może przerodzić się w coś gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i to
czasem niewielki zabieg ale często to wszystko wraca i pieniądzę przepadająż. najpierw trzeba spróbować wyleczyć, dbać o siebie, diete, współżycie, psychike i poczekac bo może zaniknąć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry chyba
nie doczytałam, no 2 lata to faktycznie trochę czasu... Spróbuj poradzić się innych lekarzy bądź innego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne, co mówią Ci lekarze, bo ja nie rodziłam, a dawno temu miałam wymrażaną nadżerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
u mnie tez pol roku lekarz wykryl nadzerke a dopiero mam 19 lat?? nic mi nie mowil ze mam wyleczyc ja...wiec nic narazie w jej sprawie nie robie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
usuwaną nadżerkę w wieku 21 lat. Przed tym zabiegiem mialam wieczne problemy (zapalenia itp.) - wraz z zabiegiem skonczyly sie jakiekolwiek problemy a cytologię mam od tego czasu 0 a wtedy mialam zawsze 1. Bzdura jakas kompletna, że nie można usuwać kobietom, które jeszzce nie rodzily...jakies dziwne opinie krąża;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×