Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łopianowa

Czy znacie jakiś naprawdę skuteczny środek przeciw wypadaniu włosów?

Polecane posty

Gość Łopianowa

Od dłuższego czasu bardzo wypadają mi włosy. Całymi pasmami. Po czesaniu szczotka jest ich pełna, przy myciu zatykają odpływ wanny. Od kilku miesięcy próbuję z tym walczyć różnymi sposobami, ale efekty są mizerne. Właśnie rozpoczęłam kurację "Intensive hair therapy" łopianową serią Elfa Pharmu (szampon, odbudowujący balsam- maska i serum, wszystko z aktywatorem wzrostu). Kobiety, może któraś doświadczona w tej materii pomoże? Nie chcę już eksperymentować na chybił- trafił, jak dotychczas, szukam sprawdzonych metod. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
Mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
Czy któraś z was stosowała coś z sukcesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dołączam się do prośby, co wam pomaga na wypadanie włosów? Gubię je dosłownie wszędzie. Mój mąż ma już dość oglądania takich widoków i upominania mnie, żebym po sobie sprzątała. Musiałabym niczego innego chyba nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbuj z firmy Bioxsine szampon przeciw wypadaniu włosów + ampułki do wcierania. W połączeniu naprawde pomaga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
Dziękuję. Czy Bioxsine to produkty apteczne? Gdzie można je dostać? Sońka91 - mam to samo, chociaż bardzo dbam, żeby po sobie sprzątać, wciąż gubię - to wyjątkowo uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł Collagen od Noble Health plus oczywiście odpowiednia dieta :). Efektów nie było z dnia na dzień, dopiero po kilku tygodniach, ale za to włosy są teraz mocne, ładnie wyglądają i nie zostają na szczotce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
Dzięki. Czy mogłabyś napisać coś o więcej stosowanej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
Oczywiście nastawiam się na dłuższe, wielotygodniowe kuracje, nie wierzę w cudowne panacea przynoszące efekty po pierwszych użyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak stresu jak najbardziej, a może należałoby sprawdzić poziom hormonów? (Np. Tarczyca) bo jeśli nie wykryjesz źrodła problemu to nic nie pomoże. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
Kuszetko, tarczyca w porządku, robiłam badania. Stresu niestety nie jestem w stanie wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bioxsine kupisz tylko i wylącznie w aptece. Ja zamawiam przez apteke internetową bo wychodzi taniej. Teraz mam głowe pełną malych włosków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
Dziękuję. Biorę pod uwagę wszystkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łopianowa
A może ktoś stosował tę łopianową serię Elfa Pharmu? Mam mieszane odczucia, bo po balsamie włosy wydają się lekko tłustawe. Jednak trudno powiedzieć coś wiążącego, bo dopiero zaczęłam używać. Dysponuję tylko opinią ekspedientki z drogerii, w której kupowałam serię ("to bardzo dobre kosmetyki, działają"), a to niekoniecznie miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam zestaw Seboradin i na prawdę polecam! Włosów jest więcej i do tego poprawiły swoją kondycję, są bardzo gładkie i błyszczące. Próbowałam innych produktów, ale seboradiny zdecydowanie najlepsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trance_adw
Takie profesjonalne zabiegi są zazwyczaj drogie, więc ja postanowiłam spróbować szamponu - http://aptekajakmarzenie.pl/biovaxmed-dermo-stymulujacy-szampon-odrastanie-wlosow-p-16925.html. Nie jest drogi, można go używać często i jest jak 2 w 1. Neutralizuje wypadanie włosów + dobrze je pielęgnuje. Włosy są lśniące i w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wcieranie naparu z kozieradki, sama stosuję już dwa miesiące i jest mega różnica, włosy przestały wypadać a przy czole pełno jest nowych włosków, polecam dobre ziarno http://hh-life.pl/produkt/kozieradka-dn-60g/ trzeba zmielić i parzyć 1 łyżkę w połowie szklanki wody. Płyn wcierać na noc, jak często się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnaturalnie
Powiem tylko o tym co sama stosowałam bo na wiosnę często zaczynają mi wypadać włosy. Najbardziej pomogły mi wcierki z soku z żyworódki - do kupienia w sklepach zielarskich. Włosy przestały wypadać i wyrosło mnóstwo babyhair. Z ziół dobre efekty dała też pokrzywa (u mojego narzeczonego włosy zaczęły rosnąć nawet na zakolach na których od lat był łysy za to u mnie pokrzywa tylko zahamowała wypadanie) - wywar robiłam z samodzielnie zbieranego zielska :-) Wspomniana już kozieradka (ziółko do kupienia w aptekach i sklepach zielarskich) działała jak pokrzywa czyli zahamowała wypadanie bez wysypu nowych włosów. Z gotowych produktów stosowałam: szampon i ampułki Radical - zero efektu na włosach, podrażniona skóra głowy. wcierkę Joanny - zmniejszyła wypadanie włosów Musisz popróbować bo to co służy jednej osobie niekoniecznie pomoże innej. Jak widać u mnie najlepiej sprawdzają się naturalne sposoby ale u Ciebie może być zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz się do jakiejś apteki, jest dużo środków które pomagają przy wypadaniu włosów. Jeśli jesteś z okolic Knurowa, polecam http://aptekaswbarbary.pl/ pracują tam bardzo kompetentne osoby i na pewno doradzą ci odpowiedni dla ciebie preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli metody domowe nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, to najlepiej byłoby udać się na wizytę do specjality trychologa, który zleci odpowiednie badania i na ich postawie wdroży właściwą metodę leczenia. Dużo dobrego od pacjentów słyszałam też o mezoterapii skóry głowy - a wy jakie macie zdanie? Ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wypadanie włosów, to dla mnie jedyną pomocą są ampułki do stosowania na skóre głowy :) już kilka razy miałam te z serii Seboradin i je mogę akurat polecić, szczególnie w okresie zimowym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o przestań SPAMOWAĆ tym góóownoradinem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na wypadanie i łupież pomógł szampon terva .w takiej brązowej butelce 0,5l.zamowilam na probe z internetu pisalo ze jest naturalny.roznice zauwazyłam po kilku myciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×