Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asicaaga

Czyszczenie butów przez faceta

Polecane posty

Gość asicaaga

Drogie Panie mam pytanie czy Wasi faceci czyszczą Wam buty? Otóż spotkałam się z takim zachowaniem i szczerze jestem ciekawa czy ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaga
Sorki miało być na ogólnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
nie czyszczą :( U nas w domu każdy sobie sam buty czyści. Ale znam takich, co czyszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaga
A nie wydaje się Wam że to miłe jak facet dba o Nasze obuwie . Ja na przykład bym chciała ale mój to nawet swoje buty mało kiedy czyści:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tata czysci mojej mamie
buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
toż o częstotliwości nawet się nie zająknęłam, bo u mnie jest to samo ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaga
Kurdę chyba mojego zmuszę jak będziemy na swoim bo mnie to kręci czułabym się dowartościowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
powodzenia :classic_cool: ja mojego nawet nie umiem nauczyć, żeby chował swoje buty w szafce (notorycznie w nie kopię jak wchodzę do mieszkania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaga
moniiiia to załatw sobie szczeniaka a gwarantuje że jak pożre mu kolejną parę to zacznie chować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniania
a u nas jest tak że kto pastuje buty to bierze od razu wszystkie a że moj chodzi cześciej w czarnych to czesciej pastuje rowniez i moje ;) miłe jak zakłądam buty a one czyste i wypastowane ;) nie wiem skąd mu się to wzieło ale pozytywnie mnie czesto zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez czysci moje buty i nie widze w tym nic nadzwyczjanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to normalne
mój mąż czyści wszystkie buty. Taki wziął na siebie oboowiązek. Myje też ubikację Ja piore np jego skarpety (w pralce) i gotuje dla niego i nikt nie jest tu ani poniezany ani wywyższany. Po prostu , podział obowiązków w domu. Jesli jest on zdrowy, nikt nie ma potrzeby się dowartościowywać czyjąśv pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youby brd
Ja czyszcze,myje i dbam o buty mojej Niuni, Kocham ja i nie chcę,żeby ktoś mówił o niej- brudas... Brudne buty świadczą o nieniechlujstwie kobiety... To tak jak w jednej podpasce,chodzić cały dzień......... Dbajcie o czystość stóp i rąk... Paznokcie z odpryskiami to fatalny błąd... Dziewczyny...facet zwraca uwagę na buty,paznokcie,czyste spodnie oraz zapach ciała kobiecego...nie s*********e tego na pierwszych randkach... A Wy faceci...dbajcie o Wasze auta,bo czystość samochodu świadczy o czystość Waszych,, klejnotow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×