Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Danone Activia

Polecane posty

[16.03] 13:42 tinwa Taksie chcialam zapytac czy ktoras, ktorys z Was moze to zajadal. Jakie to własciwie ma skutki wg Was bo pewnie na kazdego inaczej dziala. Zastanawiam sie co wlasciwie ona ma regulowac. Ja kupilam pare dni temu, jadlam jadlam i juz po pierwszym dniu chodze i puszczam wiatry naweet tego czasami nie potrafie opanowac No a do tego mam zatwardzenie, pewnie kazdy reaguje inaczej, ale zastanawiam sie czy to wlasciwie ma tak działac? bo jesli tak to nie polecam [16.03] 13:59 hiszpaneczka a mnie reguluje swietnie. Jedna Activia na dzien. DZIALA ALBERT EINSTEIN: ¨Intellectuals solve problems; geniuses prevent them.\" [16.03] 14:08 ależ to faaaascynujące dziękuję, autorko, że podzieliłaś się z nami tak szczegółówą informacja! [17.03] 02:22 tinwa prosze bardzo nie uwazam puszczania wiatrow za cos obrzydliwego, w koncu kazdy z nas to robi, nie robie tego w toowarzystwie ale czasami ulrzyc sobie trzeba, nie udawaj nieczłowieka :|||||||||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danone do picia
Ja uwielbiam ten danone do picia. Teraz też są dostępne w postaci serków homogenizowanych :) Mam po tym dobre trawienie, regularne. ale to tteż zależy od tego co w dany i jak sie je. Stara zasada jeddz częste posilki ale w malych ilosciach, wówczas nie obciążysz żołądka, a i będziesz czuć sie lekko. :) P.s lubie najbardziej ten sliwkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evlenka
i ja mam tak samo.. sliwka pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaaaaaaa
ja najbardziej lubie wisniowe mmm:) i musli tez jest pyszne jem codziennie i czuje jak tam mi wszytsko w jelitach pracuje:) na poczatku jak zjadłam pierwszy raz nie smakowało mi ale juz sie przyzwyczaiłam i smakuje mi nawet bardzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niedawno
zrobilam sobie wlasnie eksperyment, przez 14 dni raz dziennie jadlam lub pilam activie , po jakis 5 dniach wizyta w wc byla koszmarem a to dlatego ze chyba po prostu moje jelita w koncu zostaly oczyszczone, stolec byl duzy, twardy i mniej wiecej mial zapach jakbym ze 2 tygodnie nie byla w wc (wiec chyba jakies stare resztki zostaly ze mnie wyplukane) no i potem bardzo mnie bolal odbyt:( i to bylo z rana a potem pod wieczor znowu mnie pogonilo i znowu to samo . ale na drugi dzien czulam sie taka lekka i oczyszczona:) i zniknely moje problemy z wzdeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona activia
oglądając reklamy w TV zawsze zastanawiałam się czy to prawda z tą Activią....? Znalazłam ostatnio jakąś opinię: http://goo.gl/0eaEu i znów zastanawiam się czy by może spróbować. Wątek jest dość leciwy, może napiszecie jakieś świeże wrażenia. Działa to, czy nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie reklamy
może i activia jest zdrowa ale ta bez dodatków i cukru zdrowe są bakterie ale nie te chłamy które do tego dodają taki sam efekt uzyskacie pijąc regularnie maślankę, kefir, jedząc naturalne jogurty bez cukru dajecie sobie wmówić że jogurt z cukrem będzie superzdrowy, wyszczupli brzuch, unormuje trawienie i usunie wzdęcia akurat cukier powoduje wzdęcia zamiast je usuwać żaden jogurt nie zastąpi regularnych i zbilansowanych posiłków, myślicie że zjecie jogurt i on spłaszczy brzuch podczas gdy będziecie nadal jeść wielkie ilości niezdrowego żarcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkama
dałam się uwieść Activii jakiś czas temu. Jogurt jest stałym elementem mojej diety, po prostu przerzuciłam się na A na jakiś czas. Jogurt sam w sobie mi smakował, ale nie odkryłam jego magicznych właściwości :) Myślę, że znacznie lepiej jest kupować prostsze jogurty z jak najmniejszą ilości chemii. Chętnie dodam swoją ocenę w katalogu, który podałaś. Może mniej ludzi się nabierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIERZCIE W TO ŻE WAM ACTIVIA POMOŻE JA JADŁAM DŁUGO BARDZO DŁUGO ŻE TAK POWIEM AŻ ZA DŁUGO MAŁO CO SIĘ W TEN KUBEK NIE ZAMIENIŁAM MIAŁAM JUŻ ODRUCH WYMIOTNY OD JEDZENIA TEJ ACTIVI I NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WKURWIŁAM SIĘ I PISZĘ DO NICH TAM DO TEJ CAŁEJ ICH FIRMY [BO MÓWILI ŻE JAK NIE POMOŻE TO ZWRACAJĄ KASĘ ] WIĘC PISZĘ DO NICH DLACZEGO MI NIE POMOGŁO A ONI DO MNIE TAK; Bardzo dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na Pani pytanie uprzejmie informujemy, że Activia nie jest produktem dietetycznym tylko mlecznym produktem spożywczym, który naturalnie reguluje pracę jelit. Activia nie wywołuje bezpośredniego wpływu na proces trawienia ani przemianę materii, ale jest produktem lekkostrawnym, który powinien stanowić element zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Activia jest produktem spożywczym a nie lekiem. Jeżeli dolegliwości są uporczywe, należałoby rozważyć konsultacje z lekarzem. W przypadku dalszych pytań pozostajemy do Pani dyspozycji. Zapraszamy również do korzystania z naszej Infolinii pod numerem telefonu 0 801 33 11 33 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 (opłata według taryfy lokalnej). Łączymy wyrazy szacunku, Sylwia Deryło Specjalista Ds. Obslugi Konsumenta Danone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się uśmiałam!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm08
Teraz jest nowa pyszna Activia. Połączenie jogurtu naturalnego i owoców. Na mnie działa wspaniale. Mój brzuch jest płaski (bez wzdęć) #idealnepolaczenie #nowaactivia #zdrowieiprzyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×