Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A.3021993

Darmowe próbki

Polecane posty

Gość A.3021993

Gdzie mogę zamówić darmowe próbki kosmetyków? Znacie jakieś strony gdzie jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka88.
Ja zamówiłam z ziaji, właśnie mi przyniósł listonosz, dostałam 8 różnych próbek i katalog :-) Wejdź na strone ziaji i napisz im maila z prośbą o próbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj podam maile
firm kosmetycznych, już dostałam sporo próbek :-) Napisz do nich z prośbą o próbki :-) 1. marketing@miraculum.com.pl 2. office@farouk.pl 3. info@annalotan.pl 4. celia@it.com.pl 5. info@janssen-beauty.pl 6. efektima@efektima.pl 7. biuro@bandi.com.pl 8. biuro@floslek.com.pl 9. pulanna@pulanna.com.pl 10. marketing@oceanic.com.pl 11. serwis@eris.pl 12. dermika@dermika.com.pl 13. dax@dax.com.pl 14. bielenda@bielenda.com.pl 15. pollena@pollenaewa.com.pl 16. marketing@oceanic.com.pl 17. idea25@idea25.com.pl 18. dermika@dermika.com.pl 19. fitomed@fitomed.pl 20. marketing@atw.com.pl 21. bell@bell.com.pl 22. office@bodybasics.pl 23. biuro@farmona.pl 24. kontakt@ganassini.pl 25. info@jabushe.pl 26. evera@evera.pl 27. dmk@i-f.com.pl 28. if@i-f.com.pl 29. elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl 30. info@janssen-beauty.pl 31. mydla@mydla.pl 32. smooth@smooth.pl 33. bella.marketing@tzmo.com.pl 34. jadwiga-jk@wp.pl 35. marketing@svr.pl 36. soraya@soraya.com 37. chmurka@chmurka.pl 38. biuro@pierrerene.pl 39. norel@norel.pl 40. mcr@kosmetyka.pl 41. marketing@barwa.com.pl 42. amichon@loccitane.com.pl 43. office@hean.pl 44. unicolor@unicolor.com.pl 45. kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl 46. thalgo@thalgo.com.pl 47. biuro@lakshmi.pl 48. heger@heger.pl 49. jadwiga-jk@wp.pl 50. netpol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijdhfsuiehfeu
hej, od razu w mailu piszecie swój adres czy czekacie najpierw na odpowiedź od nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_pisac
prosicie o jakiekolwiek probki czy konkretnie, np. kremow przeciwzmarszczowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opierdalam dziś każdego
Tutaj podam maile - co pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słuchajcie jak wysyałąłyscie tego e maila to czy napewno przyjda te kosmetyki i czy trzeba cos płacicic np za pzresyłke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..kkaarroollaa..
Chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York ? jeśli tak to podaj mi swój e-mail, wyślę ci zaproszenie Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline! w skład kosmetyków wchodzi maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) za darmo oczywiscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glam2009
Chcesz za darmo otrzymywać kosmetyki? Maybelline Vichy Olay Lirene Przyślij swój e-mail, a wyślę zaproszenie ;-) Ilość ograniczona, jesteś zainteresowana/y? Pośpiesz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dum dum
dołączam do pytania o treść maila, czy od razu wysyłać adres swój czy też czekać aż odpowiedzą? bo samo zapytanie o próbki jest banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia876
Darmowe próbki dołączane są do zamówień w sklepie internetowym pollena ewa pod adresem www.sklep.pollenaewa.com.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Polecam stronkę w której za pisanie opinii dostaniesz naprawdę wartościowe nagrody typu pendrive, prostownica, żelazko, aparat fotograficzny, kamera, drukarka itp. Na stronie cokupic.pl/zaproszenie/ZDAWID trzeba zalogować się hasłem i nickiem z Allegro. Na tej stronie piszesz opinie o przeróżnych produktach codziennego użytku. Ja za 600 opinii dostałam drukarkę, zaś za 178 opinii prostownicę. Mam też kamerę Toshiba i zbieram na dysk zewnętrzny, już niewiele mi brakuje. (za OK 180 opinii jest również depilator, maszynka do strzyżenia, suszarka). 1 opinia to 30 słów. Za zaproszenie osoby dostajesz 30 punktów, za napisanie 1 opinii 15, za opinię w czasie happy hour 20 punktów. Każda 100, 200, 300 itd, opinia to dodatkowe 50 punktów. Myślę, że warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonciakotka
zapraszam wszystkich do świetnej zabawy A oto link: https://www.askgfk.com/reg/?x=9d44f9fdb0997e9ea581d6a6412af7a3&srcid=253 Biorąc udział w naszych badaniach rynku, możecie Państwo wpływać na decyzje największych działających w Polsce firm. Współdecydujecie i wpływacie na rozwój rynku Badania, które prowadzimy są wykorzystywane przez banki, producentów i sprzedawców żywności i kosmetyków, dostawców internetu i wiele innych firm. Ankiety, w których będziecie Państwo brać udział wpływają na ich decyzje o kształcie nowych produktów oraz ulepszaniu usług i wyrobów sprzedawanych obecnie. Dołączcie do nas Każdy może zostać uczestnikiem naszego Klubu GfK. Aby zarejestrować się, wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz. Od tego momentu zdobywacie Państwo punkty i jesteście zapraszani do różnych badań. Gwarantujemy 100% anonimowości. Tu można zapoznać się z polityką ochrony danych osobowych GfK Polonia. Zysk i zabawa Udział w naszych badaniach może być dla Państwa intrygującą przygodą, czasem będzie także zabawny. Będziecie oglądać i oceniać projekty reklam, otrzymywać do testowania różne produkty, wypełniać krótkie ankiety. Ale nie tylko udział w każdym badaniu oznacza zdobywanie punktów, które można zamieniać na nagrody rzeczowe lub gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle01
A gdzie można zdobyć próbki oryginalnych perfum? Zawsze gdy pytam w perfumeriach mówią że nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iviii
Witam! mogę wysłać zaproszenia do vichy (zbiera się punkty poprzez rejestrację, wypełnianie ankiet itp)a następnie wymienia je na kosmetyki. Jeśli ktoś chce proszę o podanie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,k,,
no ludzie, nie będziemy tu zostawiać adresów mailowych! Bez przesady, nie chcę znowu czyścić skrzynek z różnych pierdół. Załóżcie jakiś osobny i to wy podawajcie, skoro chcecie miec z naszych rejestracji profity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagająca
No to polecam stronę bez konieczności logowania czy rejaestracji i podawania adresu email - po prostu zbiera ona najlepsze oferty darmowych próbek, gadzetów, testerów i gratisów w jednym miejscu a ty wybierasz to co cię interesuje. Proste i skuteczne - mogę potwierdzić bo dostałam dzięki temu trochę rzeczy ( kosmetyki, drobiazgi do domu, a nawet ostatnio przyszły perfumy lacoste, chociaż nie wierzyłam, że się uda!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulkaaa
a jaki jest adres tej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również ponawiam pytanie. czy od razu w mailu im napisać swój adres czy czekać na ich odpowiedź? czy płaci im sie za przesyłke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bardzo stronę: guuli.pl gdzie można otrzymac całkiem za darmo kosmetyki i inne produkty. Należy się jedynie zarejestrować i podac podczas rejestracji ten kod: GUULI_6830 Ja już otrzymał wspaniałe pędzle do makijażu. Polecam. Należy nie zapomnieć tylko o podaniu kodu podczas rejestracji, bo jeśli tego nie zrobisz nie otrzymasz punktów, które są wymienne na rozmaite produkty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×