Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość no wlasnie

Dentysta dziecięcy

Polecane posty

Gość no wlasnie

Szukam dobrego dentysty dziecięcego w Wawie. Czy ktos moze mi polecic jakiegos? Mam problem z dzieckiem 5 lat, ostatnio u dentysty nie chciala otworzyc buzki :-0 A ma juz sporą dziurkę, chodzi mi o jakiegos takiego z podejsciem do dzieci zeby ją zagadał i w tym czasie zrobił ząbek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac kafe
polecam elefant na ursynowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat i dziura:-O WOW pewnie nitki dentystycznej na oczy nie widziala:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
co w tym dziwnego ze dziura? skoro nie chce myc zebow a je duzo slodyczy? O mycie zebow jest codziennie awantura, ciekawe jak w przedszkolu myje... A slodyczy niestety nie unika, dlatego szukam dobrego dentysty. A gdzies na Pradze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
nikt nie zna zadnego dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki11234
Ja dzieckiem jezdze juz 4 lata do pedodonty ale do Katowic do Wojewodzkiej Przychodni Stomatologicznej.Ale jak pojechalam 1 raz bo malego juz bardzo zab bolal to oni sie tam z nim nie cackali,nie bylo mowy o zadnym zagadywaniu.Stanely 2 osoby ,jedna mu wziela na sile otworzyla buzie i trzymala miedzy zebami takie cos zeby buzi nie zamknal,a dentystka w tym czasie mu porzadnie dziure rozwiercila.Placzu bylo co niemiara ale ja chyba bylam bardziej przerazona niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ul.NOWY ZJAZD1 lub w klinice na ul.MIODOWEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
no to ja tak nie chce... Wawa mnie interesuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
dzieki Pipek, ale do Nowego Zjazdu z tego co wiem nie ma szans sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a we Wrocku zancie jakiegoś
mojemu 5 letniemu synkowi popsuły się 5 na dole, byłam z nim u naszego dentysty..... i efekt był kiepski..... Mały wiercił się a po dentyście było widać zdenerwowanie..... chętnie znalazłbym jekiegoś specjalistę dziecięcego, bo takie wizyty, jak do tej pory, to prawdziwy koszmar dla wszystkich ston.... i nie dziwcie się dziurkom u dzieci.... mój syn to tzw "żywe srebro".... myjemy zęby po każdym posiłku, ale jego ciężko upilnować, zawsze 'dorwie' między posiłkami jakąś czekoladkę u babci czy cioci..... no i teraz są niestety 'efekty'.... uważam, ze trzeba je zlikwidować jak najszybciej.... natomaist od dentysty usłyszałam, że większośc rodziców nie chce leczyć mlecznych zębów..... bo i tak wypadną...... co nie zachęca mnie do dalszych wizyt u niego..... i jak tu wyrobić nawyk dbania o zęby u dziecka, jak sami dentyści mają takie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam super panią dentystkę dla mojej miśki. Ma 6 lat i PANICZNIE bala sie stomatologa a na tą mowi juz ciocia :) i sama się prosi zeby chodzic.... Wystarczyla jedna wizyta :) chcecie to piszcie na maila. Dam kontakt. Acha - dzielnica Grochów kajkao@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
Kayka, napisze do Ciebie wieczorem, bede wdzieczna za namiar. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwie slodycze? przeciez jesli sie przyzwyczai ze slodycze np tylko w sobote,to po prostu nie zje. nie chodzi tylko o zeby,ale tez o nawyki zywieniowe na cale zycie! nie dawajcie dzieciom slodyczy bez okreslonych scisle por czy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agais
nie masz dzieci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
Agais, sprobuj to zastosowac na swoich dzieciach.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje:-) mam coreczke,wprawdzie ma dwa latka tylko. jednak slodycze je tylko po drzemce,potem myjemy zabki.gdy jestesmy u kogos pozwalam wziac tez gdy akurat jest jej pora,inaczej mowie \"czekolada bedzie potem/jutro\". kiedys byly male problemy,teraz juz wie,ze nie ma dyskusji. jednak przyznaje,ze jest mi latwiej,bo mieszkam w kraju,gdzie prawie wszystkie dzieci maja jakies zasady jedzenia slodyczy-a to tylko w sobote,a to tylko podczas bajki wieczorem...rzadko kto pozwala jesc tak po prostu. nikt mi tez dziecka nie czestuje zanim sie nie zapyta czy moze.zamiast sokow pija sie tu wode,soczek tylko od czasu do czasu.latwiej jest tu dbac o zeby. jednak musicie sie starac ograniczac slodycze jak tylko mozecie! opieprzcie tych,co daja waszym dzieciom lizaki za waszymi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
Hmm kochana, jakze Ci dobrze i latwiej ze miszkasz w taki kraju :classic_cool:, no my nie mieszkamy i dlatego szukamy dentysty.. Ale tak na serio wkurza mnie jak np. babcia kupuje pudlo ciastek i stawia na stol, wtedy dziecko zje czy chce czy nie chce :-0 I ciezko sie z tym walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczoch
co znaczy nie mieszkamy ? jak sie samemu nie je słodyczy albo je bardzo , bardzo mało , to sie i mało kupuje i dziecko nie ma gdzie jesć; a babci powiedzcie , żeby dawała owoce , a nie słodycze; jak nie ma , to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
oj to prawda, co mowisz!!! Ja praktycznie nie jem slodyczy i wkurza mnie jak ktos kupuje jakies badziewiaste ciasteczka i cukierki i przynosi mi do domu, bo u mnie na pewno nie ma slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble... zabieracie dzieciom dziecinstwo :) Moje nie je dużo slodyczy a dziurki się robią niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka32
Z zębami dzieci to jest problem - polecam "Supradent KIDS" - Pani lekarz Stomatolog się sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VILLA NOVA
NAJGORSZA KLINIKA STOMATOLOGICZNA ....... OCENA 00000000000000000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto regularnie z dzieckiem chodzić do dentysty, dlatego, żeby wyrobić w nim odpowiednie nawyki, ale też dlatego, żeby się później nie bało do dentysty chodzić. Dlatego, jak się wybieramy z dzieckiem do dentysty to ważne jest, żeby miał odpowiednie podejście do dzieci. Dla mnie świetną specjalistką, z super podejściem do dzieci jest doktor Urszula Kuczyńska z Krainy Uśmiechu, przy niej dziecko na pewno się nie zrazi do wizyt u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam pawlik
Klinika z Legionowa - http://dentlux.pl/ Znakomite miejsce, z dobrym wyposażeniem i odpowiednim podejściem do dzieci. Łatwo się dogadać, córka nie wracała wystraszona. Mają nawet specjalne produkty dla dzieci. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa1222
Ciężko na prawdę znaleźć stomatologa który ma dobre podejście do dzieci. Musi być to taki z wyczuciem i taki jest właśnie http://www.villanova.pl/74/0/stomatologia%20dzieci%C4%99ca.htm Pewnie słyszeliście a jeśli nie to polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto szukać dobrego stomatologa, bo bardzo dużo zależy od podejścia do dzieci... Ja mam 10-letniego synka i chodzę z nim do http://www.cenker.pl/ . Z tego co widzę gabinet jest ok, mały w ogóle już się nie boi dentysty i faktycznie umieją zrobić tak, by później już nie było problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę ze swoja córką do gabinetu stomatologicznego http://estedent.com/ w Warszawie który znajduje się przy Al. KEN 96. Tam dziecko ma zapewnioną fachową opiekę stomatologiczną. Nie jest łatwo zaprowadzić dziecko do dentysty, ale na szczęście do tego gabinetu Natalia chętnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może zdecydujecie się na www.warszawskidentysta.pl tam jest nie tylko doskonały stomatolog z dobrym podejściem do dzieci, ale mają także możliwość puszczewnia filmu/bajki dla dziecka. No i maja znieczulenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×