Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boliząbstrasznie

Dentysta NFZ KRAKÓW!!1

Polecane posty

Gość boliząbstrasznie

witajcie,baardzo boje sie dentysty. Mam uraz... teraz zaczęłam puchnąć,bardzo zaniedbałam swoje zęby,teraz juz muszę iść bo moja 3 się psuje :( proszę o polecenie jakiegoś dobrego dentysty na NFZ,taki ktory jest delikatny i bardzo wyrozumialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yomaka
Jak masz sytuacje podbramkową, to nawet o nfztowskim nie myśl. Leć do prywatnego. W dental services powinny Cię przyjąć bez kolejki, nie są drodzy więc się nie bój. Też mam dentofobię i chodzę tam, bo mają do takich jak my dobre podejście. Są na basztowej 23/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak boli powinnaś być przyjęta w dniu zgłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symfoniavivaldiego
jak ma być wyrozumiały, delikatny i miły to doktor Tomasz Rozwadowski, przyjmuje na Starowiślnej. Bo wiesz jak pójdziesz na NFZ i nie będziesz chciała, żeby bolało, poprosisz o znieczulenie, to i tak będziesz musiała płacić, a koszt będzie porównywalny jak prywatnie więc lepiej może do sprawdzonego gabinetu się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mi ten nfz odradzali, to czytałam jescze i faktycznie ten dental services wszyscy chwalili, poszłam i faktycznie dobrze się mną zajeli tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluopli
Nie lepiej wybrać kogoś prywatnie? Akurat dentysta to lekarz do którego moim zdaniem najlepiej chodzić prywatnie, bo masz przynajmniej pewność profesjonalnej obsługi. Z NFZ byłam ostatnio chyba 10 lat temu, a i tak skończyło się, że prywatny lekarz poprawiał ubytek. Może poszukaj na forach jakiś sprawdzonych stomatologów? Ja chodzę teraz do doktor Katarzyny Turlej, jest bardzo sympatyczna, a przy tym ma dużą wiedzę. Na Twoim miejscu szukałabym gabinetach prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge szczerze polecic http://www.dentysta-wieliczka.pl Robiłem u nich implant zębowy i wszystko poszło po myśli, także inne zabiegi też prawdopodobnie wykonują na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przychodnie stomatologiczną na ul. Kutrzeby, w Podgórzu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Kilka dni temu bolał mnie ząb, zostałam przyjęta w trybie natychmiastowym. Znieczulenie dostałam bezpłatnie, a po wyjściu z gabinetu ząb przestał mnie boleć. Byłam przyjmowana przez dr Skubis- bardzo polecam młoda, profesjonalna lekarka. Tel. 656 42 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lismanore
ja mam niefajne doświadczenia z dentystami na NFZ więc wolę prywatnie pójść. Osobiście chodzę do Galerii Uśmiechu i jestem bardzo zadowolona z jakości usług, ale też z tego, że dentyści są bardzo mili. A jak się boisz kosztów, to powiem Ci, że w tym gabinecie można płatności rozkładać na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara68
Ja również nie ufam NFZ bo za długo się czeka, a poza tym traktują Cię jakbyś zębów nie myła od urodzenia... Ale jak już ktoś koniecznie chce dentystę z NFZ to http://www.dentystanowahuta.pl/kontakt.php Dentallux ma podpisaną umowę, tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek111
Ja korzystam z uslug przychodni na Dunajewskiego5. Szczerze polecam p.dr Anne Gibas, ktora przyjmuje zarowno na NFZ jaki prywatnie w tym samym miejscu.Plomba nie jest tania ( ok 150, ze zneiczuleniem 180),ale mam pewnosc,ze jest zrobiona tak jak trzeba. Pani dr jest mega dokladna,a do tego przemila. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaala
Przestańcie pitolić, że tylko prywatnie! Ja tez miałam ogromny uraz do dentysty, zaniedbałam swego czasu zęby. Mama namówiła mnie na pójście do dentystki, do której trafiła z moim bratem, gdy ułamał jedynkę. Nazywa się Joanna Trzepatowska, jest również chirurgiem szczękowym. Nie zapłaciłam nigdy za znieczulenie i mam białe plomby. Przyjmuje w szpitalu na Strzeleckiej i na Grunwaldzkiej. Ma też dyżury kiedy przyjmuje wypadki nagłe, właśnie na Strzeleckiej. Serdecznie ją polecam. Nr: 12 357 64 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości co za brednie
Co za brednie!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli ząb boli w kazdym gabinecie maja prawo przyjąć z marszu, bez kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości co za brednie
U dentysty prywatnego leczył się kuzyn mojego chłopaka i zmarł przez zakażenie jakie zafundowała mu dentystka. Tak więc dobry lekarz to dobry lekarz nie zależnie czy leczy prywatnie czy na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości co za brednie
tak koszt znieczulenia porównywalny ale leczenia nie bardzo. Lepiej leczyć na NFZ a za plomby płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się nie udało znaleźć dobrego dentysty na NFZ dlatego chodzę prywatnie. Poza tym jakoś na zębach staram się nie oszczędzać. No i też jak idę prywatnie do mogę liczyć, że gabinet jest ładny i przyjemny. Ja postawiłam na Galerię Uśmiechu i bardzo jestem zadowolona i z jakości usług i z podejścia do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to chyba mam pecha. Przeszłam wszystkich ze strony http://nfzkrakow.pl i terminy najbliższy za 2 miesiące. Jakie Wy macie czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam złe doświadczenia z dentystami nfz. jakiś uraz mam do nich.. ale na szczescie znalazłam gabinet idealny ;) nie wydaję majątku a jestem pod świetną opieką ;) polecam wszystkim biodent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie bardzo lubię tych z NFZ, jakoś mi nie przypadli do gustu i jakoś też taniej nie jest. ja chodzę do dental services, dobrzy dentyści, ceny przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie: http://www.dentystawsieci.pl/#/leczenie_nfz znajdziesz dużo informacji na temat leczenia na NFZ, dodatkowo znajdziesz tam link do "kolejek" na NFZ w konkretnej placówce. Do wielu gabinetów dostaniesz się bez czekania ani jednego dnia, więc trzeba próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe,ze podajecie strony,które są nieaktulane. No jak ktos ma duzo kasy to niech chodzi prywatnie.Prywatny wcale nie oznacza dobry.Miałam dobrego stomatologa przez 15 lat z umowa ale teraz sie odwidziało funduszowi i kontraktu nie ma. Prywatnie mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiene
Oj dentyści,aż wstyd napisać.Niech przeczytają znajome,które kończyły razem ze mną Medyczne Studium Zawodowe Nr 1 w Krakowie Ul.Miodowa. Niektóre dostały sie na stomatologie ale jak.Bylismy na zakończenie roku W Szczawnicy i... dalej nie musze pisać.Nasi profesorowie pracowali wówczas w Wojewódzkiej Przychodni Stomatogicznej Ul.Batorego3. Dziś wielu nie żyje.Fakt jest faktem bo uczestniczyłam w tym wyjezdzie,ale nie dostałam sie na stomatologie,bo szanuje siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chodzę prywatnie. Zęby są dla mnie naprawdę bardzo ważne, dlatego muszę mieć dobrą opiekę. Ja chodzę do Dental Services, bo mają czynne 7 dni w tygodniu, więc jak mi się coś dzieje zawsze mogę do nich się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Strzeleckiej rok temu też trafiłam do świetnej dentystki która usunęła mi w nocy na dyżurze dwa zęby z zakażeniem. To była dr Agnieszka Suder . Potem się zapisałam do niej na leczenie zębów na nfz na Grunwaldzką bo tam było mi bliżej. I od tej pory mam spokój. Plomby się trzymają , zęby nie bolą. z mojego doświadczenia polecam strzelecką lub grunwaldzką bo mają tam dobrych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę prywatnie do www.addent.pl i powiem szczerze, ze wole zaplacic niz czekac kilka miesiecy na nfz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się boisz to polecam się wybrać do Galerii Uśmiechu. świetny gabinet jak wchodzisz to wcale nie widać, że jesteś u dentysty, wszyscy są bardzo mili i sympatyczni, zadbają o przyjazną atmosferę, no i też można liczyć na fachową pomoc. Ja do nich chodzę już kilka lat i nie zamieniłabym tego gabinetu na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina213
CMP kraków na komorowskiego gorąco polecam :) Młodzi, z najnowszej generacji sprzętem dają radę :) Chodzimy tam już całą rodziną :) Tutaj znajdziecie więcej info http://www.cmp.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę ja na szweckiej czekam max tydzień na wizytę nfz ;) a pani mega przyjemna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wizytę na fundusz w przypadku zębów bym się nie zdecydowała. Jak byłam mała i jeszcze dentyści byli w szkołach to zrobili mi dwie czarne plomby, które i tak w szybkim tempie wypadły i trzeba było iść prywatnie. Dla dziecka to taka trochę dodatkowa trauma, zwłaszcza,że nie jestem przekonana czy faktycznie potrzebowałam wtedy tych plomb. Dziś jak mnie coś boli i jestem w Krakowie to idę do sprawdzonych lekarzy do CMP dent. Staram się nie zmieniać dentysty, do którego chodzę jednak jeśli akurat jest to sytuacja awaryjna a on nie może - przyjmuje mnie kto inny. Nigdy się nie spotkałam z tym aby mnie odesłali jak to się mówi z kwitkiem, nie słyszałam też żeby ktokolwiek się na to skarżył. A niestety idąc do przychodni można się naczekać a i tak nie zostać przyjętym. Zresztą ja mam tak jakoś w podświadomości zapisane,że jak pójdę na fundusz to ktoś będzie niemiły i będzie mnie bolało. Tu jest szybko, czysto, bez strachu i bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×