Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolitka2323

Dentysta NFZ Warszawa

Polecane posty

Gość Lolitka2323

Witam, szukam dentysty w Warszawie, ktory przyjmuje na NFZ, oczwiscie wazne zeby byl dobrym dentysta oraz zebym nie musiala czekac pol roku, zalezy mi na jak najszybszej wizycie. Prosze o pomoc i sprawdzone osobiscie miejsca, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chciałam iśc na nfz to bardzo dlugo mialam czekac a zab nie bolal juz od dluzszego czasu. w koncu poszlam prywatnie do www.warszawskidentysta.pl nie jest drogo i mam pewnosc ze wszystko jest dobrze zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolotka2323
Niestety studiuję i nawet wydatek rzędu 50 zł to dla mnie duże pieniądze. Proszę o wypowiedzi tylko na temat dentysty, który przyjmuje w ramach NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O piękny i zdrowy uśmiech warto dbać od najmłodszych lat. Prawidłowy zgryz jest jednak ważny nie tylko z powodów estetycznych, ale i zdrowotnych. Jak zapewniają ortodonci, aparat powinno się stosować także wtedy, gdy zęby się ścierają lub są zbyt stłoczone, ponieważ wtedy istnieje niebezpieczeństwo próchnicy. Ortodonta Warszawa: http://www.ccsludna.pl/uslugi/aparaty-ortodontyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dentysty chodziłam całe życie, jednak musiałam udać się do ortodonty. Po wizycie u dr Iwony Gnach-Olejniczak doszłam do wniosku, że jednak koniecznym będzie założenie aparatu na zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×