Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vstyna

dentysta :( pomocy

Polecane posty

Gość vstyna

Witam byłam dziś u dentysty co sie dowiedziałam mam zgorzel zęba, mniejsza o to lekarz młody (bałam sie oddać mojego zeba w jego ręce) ale nie miałam wyjścia , rozwiercił coś ale tak mnie bolało nawet ze znieczuleniem ze nie daliśmy rady, więc włożył mi w dziurę kawałek waty ... byałam taka zdezorientowana ze zapomniałam zapytać jak jeść i jak myć zęby z ta wata która może sobie wypaść tak o ... co robić ?? kolejna wizyta za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść do innego stomatologa, który zrobi z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje pytanie czy byłaś prywatnie czy na NFZ, jeśli stracisz ząb przy prywatnej wizycie, z paragonem możesz dochodzić swoich racji i reklamować usługę i to jest plus całej sytuacji. Jak widać paragony przydają się nie tylko do rejestrowania w loterii paragonowej i takiej edukacji ma ona również służyć http://www.veronique.pl/prochnica-szkodzi-nie-tylko-zebom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu poszłabym do innego stomatologa. Ja zawsze chodzę do gabinetu dentystycznego www.stomatolog-przymorze.pl w Gdańsku. Mam do nich zaufanie, są profesjonalni i delikatni. Wiem, że mi pomogą i wszystko zrobią dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie poszłabym już do tego samego gabinety, tylko skorzystała z pomocy innego dentysty. Na szczęście od jakiegoś czasu mam już swój stały, zaufany gabinet stomatologiczny www.stomatologiaraszewska.pl w Pabianicach i nie boję się chodzić na wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do jednego dentysty do Dental Complex w Rudzie Śląskiej. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Do nikogo innego nie poszłabym na zabieg, zwłaszcza po przeczytaniu takiego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vstyna
Bardzo dziękuję wszystkim za pomocne odpowiedzi :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to włożył kawałek waty i tak zostawił??? Nie możesz przez dwa tygodnie chodzić z takim zębem... Lepiej zrób porządne prześwietlenie, niech stomatolog zobaczy c się tam dzieje i trzeba leczyć. Jeśli masz blisko - jedź do Wilanowa, tam w Stenka Clinic mają doskonały sprzęt do diagnostyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, tak to teraz wygląda z tymi dentystami. O partaczy bardzo łatwo ale trafić na porządnego dentystę, znającego się na rzeczy to graniczy z cudem. Wiem bo też nie raz odczułam na własnej skórze skutki "profesjonalizmu"stomatologów. Nawet zwykłe czyszczenie kamienia skończyło się u mnie stanem zapalnym i antybiotykami. Dlatego jak mój facet musiał sobie wstawić implanty to spędziliśmy mnóstwo czasu na znalezienie odpowiedniego gabinetu. Bardzo dużym ułatwieniem dla nas był ten artykuł http://frappe.pl/wybieramy-klinike-do-wstawienia-implantow-czym-sie-kierowac/ który w znacznym stopniu ułatwił nam szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja solidną i profesjonalna pomoc w przypadku ogromnego problemu z zębem uzyskałam w www.codziennastomatologia.pl . Zajęli się tam mną najlepiej jak potrafili i szybko pomogli mi pozbyc się klopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak to bywa z niedoświadczonymi lekarzami... Ja miałam podobne przejścia z leczeniem kanałowym - efekt był taki, że zęba ledwo mi uratowano, ale oczywiście w innym gabinecie - na szczęście trafiłam do kliniki Fabdent, gdzie po kilku wizytach ząb był wyleczony . Była to czwórka, więc gdybym go straciła, to nie wiem, co bym zrobiła :( Jeśli jesteś z Wawy, to zdecydowanie polecam Ci właśnie Fabdent, www.fabdent.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę tak zostawił? Lepiej skonsultuj to z kimś jeszcze, 2 tygodnie to szmat czasu. Ja chodzę do http://www.famident.pl/ i szczerze ich polecam bo bardzo kompetentni i doświadczeni stomatolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfmKS
Leczenie zębów jest zawsze najgorsze;/ Coś o tym wiem, sama musiałam też zdecydować się na prostowanie swoich, ponieważ były nieco krzywe. Korzystałam wtedy z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak. Dziś już mam wszystko z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy idziesz prywatnie jest niewielkie ryzyko że trafisz na niemilucha albo lekarza który w pośpiechu coś spartaczy bo ma 10 min na pacjenta. Masz też paragon który jest gwarancją za wykonaną usługę i możesz dochodzić swoich racji nawet w sądzie a do końca marca w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów to także promowana branża więc masz szansę na samochód. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecałabym wizytę u dentysty z doświadczenim, np. http://www.popkoadam.pl/. Nie ma na co czekać. NIe miałam nigdy zgorzeli, ale nie wydaje mi sie, zeby leczenie polegało tylko na rozwierceniu zęba i włożeniu do niego waty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, ze powinno się chodzić do sprawdzonych specjalistów. Ja mam swój ulubiony gabinet stoamtologiczny http://www.medidens.pl/ i zawsze do nich chodze, jak mam jakiś problem z zębami. No i na kontrolę obowiązkowo co najmniej raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem skąd się biorą tacy lekarze. Waidomo, ze młody to młody, ale czegoś na tych studiach powinien się dowiedzieć i jakąś praktykę też powinien mieć, zanim zacznie leczyć na własną rękę. Ja chodzę do http://przychodniadental.pl/ i nigdy nie miałam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenywiec30
SlodkaPaskuda - to jeszcze nic. Ja mialam dwie szóstki leczone kanałowo. Potem górna zaczęła mnie boleć. Po rtg okazało się, że pani dentystka popełniła dwa najgorsze błędy - jeden kanał przebiła, a drugi został niedoczyszczony. I tak oto ząb mi się przez dłuższy czas rozkładał w środku - infekując mi zatoki szczękowe. Ile przez tą babkę przeszłam to głowa mała. Zęba rzecz jasna nie dało się uratować. Zdecydowałam się na implant nobel biocare. Tym razem to pan dentysta ogarnął zęby i ten implant wygląda tak jak moje pozostałe kły :) Żadnych problemów od tamtej pory nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi kiedyś taki młody dentysta spaskudził zęba :( W konsekwencji musiałam leczyć go kanałowo... Na szczęście w porę trafiłam na dobrego i doświadczonego stomatologa, dra Jakubowskiego, który przyjmuje w Dent SM. Jeśli jesteś z Warszawy, to mogę Ci z czystym sumieniem go polecić, bo to po prostu lekarz z prawdziwego zdarzenia, który zna się na swoim fachu i ma świetne podejście do pacjentów. Nawet takich wiecznie zlęknionych, jak ja :) Jeśli będziesz w potrzebie, tutaj namiar http://www.dentsm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema nic gorszego jak nie kompetentny dentysta... ja isę zraziłam do stom na nfz..... im sie poprostu nie chce pracowac chyba . Przepisałam sie prywatnie do www.dental-med.pl . Maja przystępne ceny na leczenie i mają kompetentnych lekarzy stomatologów którzy nie oceniają człowieka jak na nfz-et.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×