Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DENTYSTA Szczecin

DENTYSTA Szczecin!!!!!!!!

Polecane posty

Gość DENTYSTA Szczecin

Prosze niech ktos mi poleci dobrego dentyste w szczecinie, ktory posiada rewelacyjne znieczulenie takie zeby nic nie bolalo!!! Dawno nie bylam u dentysty. Ostatni raz mialam robione leczenie kanalowe i dostalam super znieczulenie - zero bolu!! Niestety zakład zostal zlikwidowany. Teraz czeka mnie to samo. Pomozcie!!! Interesuje mnie rowniez cena. Oczywiscie na prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia w
odradzam klinike tuwima,droga i bezskuteczna niestety.Nigdy po leczeniu nie mialam wrazliwych zebow,teraz sie mecze juz 2 lata,czy ktos moze mi polecic naprawde dobrego dentyste,prosze o pomoc,bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilva
W całym Szczecienie ceny z wypełnienia zaczynają się raczę od 150. Mówię o lepszych gabinetach. Wydaje mi się, że chyba lepiej zapłacić 20-50 zł więcej i mieć dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ant-osia
Ja leczę się na pomorzanach u studentów - dużo taniej. Co prawda pracują trochę wolniej bo każdego studenta nadzoruje opiekun-lekarz ale przynajmniej mam pewność że jest ok. Przed pierwsza wizytą miałam wątpliwości, a w tej chwili jestem bardzo zadowolona - mam tam wleczonych już 5 zębów w tym 3 kanałowo, zaoszczędziłam grubo ponad 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ant-osia a powiedz mi, czy płaciłaś za wizytę w klinice u studentów PUM ? Czy jest to na świadczeniu NFZ ? I ogólnie jakie koszta :-) dziękuję za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
ja też do niej chodzę :D Też polecam. Teraz chyba naprawdę trudno znaleźć złego dentystę. No chyba że państwowo, tam to różne rzeczy się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielanie zębów w Szczecinie !!! Kto robil i poleca jakąś klinikę ( cena??) ??? Piszczcie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpecik999
a na fejsie szukałaś? jest spoko aplikacja fit miejsca figury i tam jest opcja do wyszukania "kosmetologia i stomatologia" czy cos takiego, no znajdziesz sobie. cała Polska jest, Szczecin na stówę też :> i po prostu szukasz co jest, czytasz recenzje i wybierasz. na pewno gdzieś ci zęby wybielą :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugobezzebow
a ja potrzebuje konsultacji i leczenia paradontozy. wywalilam juz gruba kase a wciaz nie widze efektow. Czy na Pomorzanach znajde pomoc w leczeniu paradontozy skutecznie i za mniejsza kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełk
Możliwe, że pomoże Ci Dr Marek Tawakol. Leczę się u niego od dobrych 5 lat, odkąd sprowadziłem się do Szczecina. Wcześniej miałem przygodę z 2-3 dentystami jednak dopiero Dr Tawakol nie pozostawiał żadnych wątpliwości w jakości usługi. Miły, rzeczowy no i profesjonalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ma ktoś z was numer do jakiegoś studenta/tki na Pomorzanach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić gabinet, w którym mojej mamie zatrzymali paradontozę po dosłownie kilku wizytach. Podobno leczą peridontologicznie we wszystkich metodach na rynku. Gabinet jest koło Medicusa na Kaszubskiej http://stomatologiakaszubska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o dentyste w Szczecinie, to polecam www.dentmax.pl. Mają dwa gabinety (Poniatowskiego i Podhalańska). Ja bylem w tym, gdzie jest NFZ, jest mloda i mila dentystka (Kasia), ktora uratowala mi dwie przed wyrywaniem. Oczywiscie mozn tez robic prywatnie, ceny sa naprawde spoko (patrzac na gabinety w Szczecinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arina30
Polecam Dr. Słowika, kiedyś w Dentusie przyjmował, dziś ma swoją klinikę na 5-go Lipca na przeciwko rowerowego. Świetny lekarz, najstarsza plomba trzyma mi się już ponad 10 lat i nie ma z nią problemu, więc o czymś to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Aleksandrę Świstelnicką (Klinika dr Gajdy), delikatna i konkretna, uratowała mi ząb po nieudanym leczeniu kanałowym w innej "renomowanej klinice"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w szczecinie to eskulap www.cs-eskulap.eu Maja swietnych specjalistow, zarowno jesli chodzi o stomatologie dziecieca jak i dla doroslych. Moja cala rodzina do nich chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała biała
ja na twoim miejscu to popytałabym po znajomych - w końcu jak zapytasz to będziesz miała kogoś sprawdzonego, u którego ktoś się wcześniej leczył i chyba o to właśnie chodzi. ja właśnie po znajomych znalazłam swietna pania stomatolog http://www.bochinska.pl/ i coś mi sie zdaje, ze niepredko zmienie adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tego dentystę http://www.stomatologia-mierzyn.pl Chodziłam do niego bo miałam problem z próchnica. W gabinecie pracują bardzo mili specjaliści, którzy pomogli mi przełamać lęk przed leczeniem. Polecam ten gabinet. Zawsze jestem zadowolona z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek34
Z uśmiechem polecam stomatologów gabinetu www.dentus.szczecin.pl dr Cezary czy dr Paweł, dr Adam - do każdego można iść spokojnym. Mają doświadczenie w leczeniu trudnych przypadków, kanałowych itp. Każdemu pacjentowi na wstępie wykonują za darmo zdjęcie panoramiczne szczęki i dopiero po analizie zdjęcia podejmują się leczenia określając priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Jestem studentką 5 roku stomatologii PUM. W ramach ćwiczeń klinicznych oferuje leczenie zachowawcze dorosłych i dzieci, usuwanie zębów, skaling zębów. Pacjent ponosi jedynie koszt materiałów. W razie pytań proszę o kontakt na maila : maja.lipiec.88@gmail.com Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem ostatnio u dentysty w Pro Dentusie http://www.prodentus.pl spokojnie bez bólu, profesjonalnie i sprzęt mają chyba nowy bo widziałem mikroskop. Dentyści też OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci gabinet znajdujący się na Pogodnie w Szczecinie http://www.stomatologia-mikroskopowa.pl/oferta/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem.html bardzo dobre znieczulenie, facet ma naprawdę dobre podejście do pacjenta. Musiałabyś się dowiedzieć jak z ceną, ja tam byłam ale nie na leczeniu kanałowym i nie wiem jak wygląda cena tego, ale pamiętaj też że cena gra dużą rolę od tego, czy dobrze to będzie zrobione :) im mniejsza tym według mnie lepiej się nie decydować, jeśli chcesz bez bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbi
Napisz co chcesz zrobić u dentysty bo są różni specjaliści. Jak nie masz zęba to możesz udać się po implanty albo ich tańszą alternatywę http://www.smk-turostowski.pl Chyba, że chcesz leczyć ząbki to szukaj prywatnych denystów którzy mają umowę z NFZ. Na Mickiewicza i Unisławy są gabinety Dentusa - mają umowe także można się taniej leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo nie polecam kliniki dentystycznej Płatek przy ul. Wyszyńskiego. Za zaplombowanie zęba wzięli 1200 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukasz dobrego I nowoczesnego gabinetu dentystycznego to polecam ci ten http://www.bochinska.pl/ w Szczecinie. Gabinet znajduje się przy ul. ul.Santockiej 15g. W gabinecie wykonywane są zabiegi estetyczne, zachowawcze, mikroskopowe, protetyczne, ortodoncyjne, chirurgiczne i implantologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie polecam Ci dentystę stąd: http://unimedex.pl/kontakt/. Ja leczę tam zęby już od dłuższego czasu, a przed poznaniem tej kliniki w ogóle bałam się chodzić do stomatologa. Możesz być zatem pewna, że tam będziesz bezpieczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna gość
A orientuje się ktoś czy na pomorzanach można usunąć zęby pod narkozą?? I jakie mogą być koszty? Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.28 Stanowczo nie polecam kliniki dentystycznej Płatek przy ul. Wyszyńskiego. Za zaplombowanie zęba wzięli 1200 zł!!! Co to za bzdury ? W klinice leczę się od ponad roku, zawsze fachowo i precyzyjnie mam wykonane wszystkie zabiegi i nie mówię tu tylko o plombowaniu ale miałam również usuwane 8ki oraz przeszłam zabieg wybielania zębów. Cała moja rodzina leczy się w klinice i zawsze jesteśmy zadowoleni. 1200 zl za plombę to chyba jakaś pomyłka ?! Ceny są takie jak w innych klinikach a że jestem tam już od dłuższego czasu to również cieszę się wieloma rabatami. Z czystym sercem polecam każdemu . Niesamowita atmosfera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja serdecznie polecam Panią doktor Katarzynę Siembide bardzo mila i profesjonalna pierwszy raz byłam u dentysty i mnie nie bolało jak cholera a robiła mi 2 zęby dodam że na kasę chorych do tego białe plomby i ściąganie kamienia w razie bólu znieczulenie też jest za darmo www.endodent.eu Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu chodzę do tego dentysty w Szczecinie http://bochinska.pl/. Tam miałam wybielane zęby zakładany aparat ortodontyczny. Gabinet jest nowoczesny, wyposażony w nowoczesny sprzęt. Pracuje tam miły personel. Gabinet jest czynny codziennie, oprócz niedzieli. Bardzo mi to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×