Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smaki_ja

depialcja laserowa w Poznaniu

Polecane posty

hej dziewczyny, czy znacie jakieś miejsca w Poznaniu, gdzie można by się było poddać depilacji laserowej ?? Bo ja mam już dość tego, że prawie codziennie muszę golić nogi. Dramat normalnie dramat ;/ Jeśli znacie takie miejsca będę wdzięczna za namiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
często sie zastanawiam, dlaczego tak malo poznanianek jest na tym forum :P chyba ze to ja nie umiem szukać;) ale do rzeczy - robiłam w poznaniu łydki i uda, byłam na strzeleckiej w studio laser. Maja 10 lat doswiadczenia wiec zaufałam i powiem ,ze nie zaluje:) Kiedy sie wybierasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy127
Ze szczerym sercem mogę polecić na Długie Wyspa Urodyj.Robię tam bikini i łydki.Miło i co ważne efekt.Włosy przestały mi wrastać uff...jaka ulga szczególnie latem.Tylko nie wolno się opalać to ważne.Płaciłam 300 za bikini i 400 za łydki.Wejdż na ich stronę mają jakieś letnie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
daisy ja miałam ten sam problem! też mi wloski okropnie wrastały:// dlatego jestem zadowolona, że zdecydowałam się na depialcje, a płaciłam dokladnie tyle co Ty:) gra warta świeczki, zabieg miałam w bardzo dobrych warunkach, profesjonalnie, włosy nie odrosły - no wow, polecam każdej pani:) szczególnie brunetce;) chyba się ze mną daisy zgodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atmosfera jest też dla mnie bardzo istotna. Bo nie chciałabym trafić do jakiejś niemiłej pani na depilację. Nie ma nic gorszego niż kosmetyczka, czy kosmetolog nieprzyjemny. Może opowiecie o swoich doświadczeniach ??? Gdzie byłyście i jak to było z tą atmosferą?? Aha mam jeszcze jedno pytanie do was, czy idąc na depilację laserową trzeba się w jakiś specjalny sposób przygotować?? Czy włoski mają być odpowiedniej długości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzaCzaCza
co do atmosfery to ja moj salon Ci polecam, pisałam o SL parę postów wyżej:) Miałam bardzo miłą i cierpliwą panią kosmetolog, sporo mi wyjaśniła w trakcie zabiegu. A co do przygotowanie to najważniejsze byś nie depilowała nóg - a to czy przyjdziesz w zgolonych włoskach czy nie, to już kwestia konkretnego salonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pani kosmetolog to podstawa. Powiem wam, że rozglądałam się między innymi miejscami, gdzie można zrobić sobie depialację laserową i powiem wam , że SL, o którym mówicie cieszy się bardzo dużym zaufaniem. Poza tym ceny też mają całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multiwitaminkaaa
no tak ceny nie są zbyt wysokie. Nie wiem jak to jest z wami, ale ja głównie zwracam uwagę na to, jaka panuje atmosfera. Ja się lubię czuć swobodnie, w tym miejscu atmosfera jest bardzo fajna, taka luźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość younggirls
ceny na pewno nie są z kosmosu, ale na wielki plus SL, że atmosfera super i jakoś usług na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dla mnie najważniejsze, żeby było tak, że jeśli cena jest wyższa to jakoś usług powinna być jak najlepsza. Mogę nawet zapłacić więcej o ile będzie dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×