Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość wydepilowana

Jakim cudem nic nie boli? Wydepilowałam nogi i bikini i nawet nie poczułam ukłucia. Jestem brunetką mam mocne włoski z ogromnymi cebulkami. Mam a właściwie miałam spore problemy z depilacją. Ból i zaraz po tym (nieważne czy plastry czy depilator) potężna czerwona wysypka. Starałam się nie używac żyletek ponieważ moje niechciane włoski robiły się twarde jak zarost męski. Naczytałam się w necie o depilacji cukrowej. Były różne opinie i różne przepisy co do proporcji. Po takiej lekturze już sama nie wiedziałam jak wykonać ową paste cukrową więc zrobiłam "na oko" po wystudzeniu była twarda i z trudem udało mi się wyrwac z tego kawałek masy. Pougniatałam w palcach i zrobiła sie pklastyczna. Przykleiłam do nogi w okolicy piszczeli i po czasie oderwałam z zacisniętymi zębami i zamkniętymi oczyma. Zawiedziona że próba się nie powiodła(nic przecież nie czułam) patrze a tu gołe miejsce , byłam w szoku ...ni jednego włoska!!! Od razu dawaj na resztę i mam piękne gładkie nogi bez bólu i żadnych zaczerwienionych podrażnien. Jestem szczesliwa bo jest nadzieja że moje problemy się skonczyły. Cały czas dotykam moich gładkich nóg i nie moge wyjść z podziwu że nie ma podrażnien. Ciekawa jestem czy to prawda że przy depilacji cukrowej nie ma problemu wrastających włosków. Ale o tym przekonam się za jakiś czas. Ten problem mnie dobija te ropne krostki i włosy niemogące się przedrzeć. Czytałam że przy tej depilacji nie ma tych przypadłości...oby. Nadal nie moge wyjść z podziwu że nic ale to nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana
ja dałam zawartość jednej cukierniczki(ok szklanka) na jedną cytrynę i podgrzewałam az uzyskało kolor jasnobrązowy. Długo się studzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana
j.w.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocecik
a niem iałas tak że cala sie klepiłas itp, bo tylelasek o tym pisalo... am oge bez cytryny sprobowac??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbinka
A po jakim czasie odrywać i jakiej grubości warstwę nałożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana
nie wiem czy bez cytryny można. Fakt klei się ale bez problemu można zmyc wodą cieplą. Grubość nie umiem odpowiedzieć, tak na oko nie za cienko aby mozna chwycic palcami i zerwac. Ja tą masę po zerwaniu kilka razy przykladalam do nastepnych wloskow i dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zrobiłam tą masę i rzeczywiście to jest bardzo dobry sposób na depilację. co prawda depilacja bikini była troszkę \"odczówalna\", ale dało się przeżyć i nie boli tak jak wosk. ja też paste robiłam na oko (szklanka curku, pół cytryny, łyżka miody, 1/3 szklanki wody). jedyny minus, ze trzeba poświęcić troche czasu, jakieś 2 godz. na początku się troszkę poparzyłam, ale jestem bardzo zadowolona z efektu i mam nadzieję, że po takiej depilacji będzie rosło mi mniej włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka razy robilam ta paste i ani razu mi nie wyszlO:D albo za bardzo sie ciagnela(tak jak krowki) albo nie dalo sie jej uformowac w rekach bo byla za twarda...w zwiazku z tym mam pytanie- Jak wylaczasz juz ogien na ktorym grzejesz ta paste to jaki kolor maja te bombelki?:D taki jak bursztyn czy ciemniejszy czy jasniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana
ja swoją trochę niechcący "podjarałam" i jest ciemnobrązowa a powinna być bursztynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredofilda
eekh... ja to robiłam:/ i nie wiem, w jaki sposób można to uformopwać, skoro to jest twarde jak kamień!! przecież to zwykły karmel... a może ja miałam zły przepis...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :D może mi któras krok po kroku objaśnić jak zrobić tą masę?I na końcu ją się zagniata jak ciasto?Help me :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm i mmmmm
ja tez prosze o przepis, krok po kroku na ta depilacje . z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o
szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wydepilowana
piszesz: cukier, jedna cytryna...a wody i miodu ile dodałaś? ile trzymałaś na ogniu? nakładałaś ciepłe czy całkiem zimne??? Podziel się proszę tym z inną Brunetką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki przepis jest...ale jedno mnie zastanawia, jaka to ma konsystencje jak ostygnie?jak to nakladac na skore?nie potrzeba zadnej bibulki czy papieru aby ta mase cukrowa zdjac?jakiej dlugosci maja byc wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelllllllllllllllleeeeeee
upupupupupu...jeszcze tu wiele do napisania!!! nikt nie odpowiedzial na pytania przeciez!!!!!! DO ROBOTKI!!!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaaaaaa
hej, dziewczyny, napiszcie coś:), ja próbowałam i guzik:(, zastanawiam się czy nie wyszło dlatego bo mieszałam? jak długo (w minutach) trzymałyście na ogniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany nie słyszałam o czymś takim. jak tylko włoski troche odrosną (bo niedawno depilowałam) to zaraz wypróbuje. Tylko napiszcie krok po kroku i odpowiedżcie na te wwszystkie ptyania. bo ja musze wiedzieć dokładnie, zeby mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile minut to trzeba gotować, bo ja juz drugi raz zrpbiłam i nie wyszło. /jakieś za twarde mam to. I wogóle mi włosków nie wyrywa i boli. Ja juz nie wiem jak to zroibić. Napiszcei ile dokładnie to gotujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prosze
wyskakuje bład strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie skasować to c w nawiasie.. mi weszło... jestem zszokowana, na pewno wypróbuję. tylko mam małe pytanko jakiej długości muszą być włoski? czy mogę stosować to do pach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie wymazać z adresu : to powinno wejść. Przynajmniej mi wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cieołej, ale nie parzącej a włoski muszą być chyba troche dłuższe to ile się to gotuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do pytania guli... miałam dzisiaj ogolić nóżki bo idę na dżamprezę , ale poczekam... do czwartku , bo w sobotę idę na wesele wiięc jak się nie uda to będzie czas aby się poprawić;) ale zakręciłam lekko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna usunac ta pasta cukrowa delikatne włoski nad gorna warga na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×