Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
haber74

depilacja laserowa domowa

Polecane posty

pojawiły się w sprzedaży depilatory laserowe do codziennego stosowania. Czy ktoś uzywał? Jakieś opinie. Chciałabym spróbować, ale nie wiem czy warto, a jeśli to której firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser i IPL to dwie różne rzeczy i IPL jest o wiele bezpieczniejsze dlatego można spokojnie depilować się w ten sposób w domu ;) No i efekt jest długotrwały i o ile na początku trzeba powtarzać zabieg co 2 tygodnie to potem już coraz rzadziej bo włoski zaczynają wypadać, moja koleżanka też ma lumee i jest zadowolona z efektów ;) Ale że to jest czasochłonne to bym nie powiedziała, bo naświetla o wiele większy obszar niż laser ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam Lumee. Naprawdę warto. Używam od paru miesięcy i większość włosów nie odrosla. Szczególny efekt jest na łachach, zapomniaalm zupełnie jak to jest je golic, jak zostawilam na kilka tygodni to odrosło tylko kilka włosów. Wada jest taka, ze mnóstwo czasu zajmuje, i żeby zrobić nogi trzeba podladowac. Ale ponieważ do kontaktu, a ie na baterie, nie ma dodatkowych kosztów. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkaq
Na taką depilacje w domu na pewno bym się nie odważyła ,sama wybrałam depilacje woskiem , obczajcie sobie https://www.youtube.com/watch?v=qbWWGCd_Q6M przecież laser ingeruje w nasze ciało a depilacja woskiem jest bezpieczna i bezbolesna i długo cieszy nas efekt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haber74 Lumeę możesz kupić już za 1399zł http://www.ceneo.pl/29263966#tab=spec, są też oczywiście inne, trochę droższe modele, które można np stosować na twarz. Ta co Ci wysłałam ma też 120dni na zwrot, jak nie jest sie zadowolonym to można zwrócić. Przy tej cenie nie opłaca sie w ogóle chodzić do salonu i placić kilka stów za sesję, jak takie urządzenia działają nawet 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym taką chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dennka
e chyba w domu to nie ma sensu nie lepiej zaiwnestowac w wizyte tutaj http://www.vici.clinic/#!depilacja-lightsheer/c18r2 ? przynajmniej masz gwarancję ze nikt ci nie zepsuje zdrowia- bo laserem latwo sie poparzyc jak sie nie wie jak go używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaJJ
Na taką depilacje akurat bym sie nie decydowała. Chyba jak juz depilacja laserowa to lepiej jak zrobi się ją w profesjonalnym salonie. Sama mogłabym sobie zrobić krzywdę. Czytałam tutaj http://www.vici.clinic/#!depilacja-lightsheer/c18r2 na temat takiej depilacji i wolałabym bym profesjonalistka się mną zajeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w te bzdury że ten domowy laser działa , szkoda kasy na te chińskie badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zellessa
Najlepszą ofertę we Wrocławiu ma gabinet Laser Vectus Palomar (www.laservectus.pl). Vectus uchodzi za najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser na świecie, więc naprawdę warto skorzystać z usług. Proponują też wiele promocji dla klientów, zatrudniają fachową obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że strach w oczy zajrzał gabinetom, które oferują depilację, bo Philips robił Lumeę :P Kupiłam lumeę jakoś rok temu i dziś mogę powiedzieć jedno : WARTO. Jakbym chciała, mogłabym już się wcale nie golić. Mam jednak, jak się okazało, sporo jasnych włosków na ciele, na które IPL nie działa. Wszystkie ciemne jednak zniknęły, mam więc jasny meszek na nogach i przedramionach. Nie mam włosków pod pachami i w strefie bikini tylko te, które chciałam :). Trzeba co prawda wykonać trochę pracy zanim osiągnie sie zadowalający efekt, bo to żmudna robota, ale ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulach
Ja bym się bała robić coś takiego samemu w domu. To jednak duże ryzyko, można sobie popalić skórę. Od jakiegoś czasu chodzę do salonu Vici w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wiem, że wystarczy mi pięć zabiegów i mam święty spokój. Na dodatek te salonowe zabiegi są bezbolesne (przynajmniej tam gdzie ja chodzę, bo mają nowoczesny laser).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak bym nie ryzykowala domowych zabiegow, osobiscie jestem umowiona na taka depilacje u www.lekarze-kolber.pl nie moge doczekac sie wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaa25
To działa ale na krótko, nie daje trwałego efektu. Dlatego jak chcesz pozbyć się włosków na trwałe to wybierz się do sprawdzonego salonu, czy kliniki. Jak jesteś z Warszawy to idź na Wąwozową, ja parę miesięcy temu skończyłam depilować bikini i pachy i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę IPL ze względów bezpieczeństwa. Mam domowe urządzenie ipl Panasonic i jest świetne. Przede wszystkim ważne jest dla mnie to, że ten zabieg jest bezbolesny no i skuteczny - w tym momencie włoski odrastają po około miesiącu, docelowo ma być dwa miesiące. Świetna sprawa, żałuję, że dopiero teraz ta metoda jest popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowała któraś z was urządzenia z tej strony http://nplink.net/gCuaKFb3 bo zastanawiam się czy taki depilator da radę. Mam dość ciemne włoski, a słyszałam że z jasnymi jest gorzej. Czy takie urządzenia do domowej depilacji dadzą radę z ciemnymi włoskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina67
Ja robię depilację laserową sama w dom. Najpierw też byłam sceptyczna, przede wszystkim bałam się bólu, ale odkąd sprawdziłam to na sobie wszystkim polecam. Trzeba tylko znaleźć najlepszy model urządzenia ipl. Ja mam Braun Silk-exepert IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów, nie zamieniłabym go na żaden inny. Kupiłam go po długim namysle i porównywaniu ze sobą urządzeń tego typu i wypadł najlepiej na tle konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też używam obecnie Braun Silk expert IPL i rzeczywiście efekty są bardzo fajne, po depilator sięgałam średnio raz w miesiącu, a teraz myślę, że spokojnie raz na dwa miesiące albo i nawet rzadziej wystarczy powtórzyć zabieg po zrobieniu jednej pełnej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tego Panasonica i mi odpowiada. Jest skuteczny, w każdym razie u mnie zdecydowanie dobrze działa (jestem szatynką, włosy nie są specjalnie mocne, ale też nie cienkie), włoski odrastają po mniej więcej 3 tygodniach. O wiele lepsze niz woski czy klasyczny depilator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kole żanka poleciła mi klinikę Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) i okazało się, że oferta jest bardzo fajna. Poszłam tam na depilację laserową. W klinice wykorzystują bardzo nowoczesny laser Vectus, który naprawdę precyzyjnie i trwale usuwa wszystkie włoski. Jestem po I zabiegu (depilacja łydek kosztowała tylko 270 zł). Koleżanka korzysta z ich usług w Warszawie i mówi mi, że są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch miesięcy używam Lume. REWELACJA! Dziewczyny nie wahajcie się przed zakupem takiego urządzenia. Miałam masę ciemnych twardych włosów na nogach, teraz po tak krótkim czasie mi zostało tylko jakieś 30%. W końcu mogę mieć gładkie nogi bez zbędnego owłosienia. Golenie cale nie jest takie czasochłonne, wcześniej tez mi zajmowało trochę czasu, żeby sie dokładnie wydepilować. Mam nadzieję,że w końcu wyjadę na wakacje i nie będę musiała codziennie golić nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merrylinda
Używam obecnie Brauna Silk Expert IPL i mogę go z czystym sumieniem polecić. Depilacja tym urządzeniem absolutnie nie boli i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, bo wydepilowanie całego ciala w salonie to majątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam na electro.pl depilator laserowy. O wiele bardziej się opłaca niż u kosmetyczki. No i sama robisz sobie go w domu i możesz jeszcze zaprosić przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te domowe depilatory to szajs, szkoda kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem depilacja laserowa to świetna sprawa. :) Sama używam Panasonica i sprawdza się super! Depilacja jest dokladna, zupełnie bezbolesna no i efekty dużo trwalsze niż za pomocą zwykłego depilatora. A opłaca się bardziej niż wizyty w klinice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktri
Jeśli chodzi o depilację w domowych warunkach, to ja mogę powiedzieć coś na temat depilacji wąsika. Zamówiłam sobie jakiś czas temu Epilclear http://www.epilclear.pl/index.html właśnie zabieg do samodzielnego wykonania w domu. I z efektu jestem bardzo zadowolona, na początku miałam obawy, czy sobie poradzę z tym, ale żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×