Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzerwonyGerber

Depilacja laserowa głebokiego bikini

Polecane posty

witam, jak w temacie. Czy któras z Was podjęła się takiej depilacji? Przejrzałam reszte wątków ale mało jest konkretnych odpowiedzi dotyczących głębokiego bikini. Dziewczyny proszę podzielcie się doświadczeniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja depilowalam nie wiem o jak glebokie ci chodzi, ale chyba moge odpowiedziec na kazde pytanie bo wydepilowalam wszystko co tam mialam ;-) co dokladnie chcesz wiedziec? bol- wiadomo na wargach najwiekszy, ale wszystko jest do przetrwania, wazne ze to bardzo maly skrawek ciala wiec szybko mija ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz :) A do czego mogłabyś porównac ten ból? do depilacji depilatorem? Ile miałas zabiegów az definitywnie pozbyłas się owłosienia? ile trwał jeden zabieg ? z niecierpliwością czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras moze zdecydowała się na depilacje laserową w Poznaniu na ul. Strugarka 8? Znajduje się tam Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Studenci mają 50% taniej. Czyli zabieg na bikini głebokie wyniósłby mnie 200 zł. Dziewczyny co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlacz wlochacz
a jak wygladaja wlosy po zabiegu depilacja laserowa? dalej takie kikuty tkwia w skorze i odrastaja nastepnego dnia czy wypadaja od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlacz wlochacz
hej, no wlasnie ja tez tak czytalam. Laseruje sie od ponad roku. Takie klebuszki robia sie jak wlosy sa za dlugie. Wlosy, ktore byly czarne i mocne jak na brwiach sa teraz tak samo czarne i juz nie kikuty, ale nadal czarne ;/ stad moje pytanie, ale mysle tez nad elektroliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlacz wlochacz
nie mialam zadnych zabiegow w gabinecie. posiadiam domowy laser rio, 20x, od marca 2009 roku. od tamtego czasu raz na tydzien przejade 30 wloskow na brodzie, ktore normalnie przycinam i maskuje korektorem. te wlosy to moja glupota mlodosci, jak zaczely rosnac jasne to je wyrywalam pare razy. na nogach mam slabsze owlosienie. mysle, ze moc mojego lasera pozostawia wiele do zyczenia. to by tlumaczylo niezadowolenie wielu klientek salonow, dobieraja im slabsza moc zeby przychodzily czesciej. jak spale wlosa to on odrasta nastepnego dnia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlacz wlochacz
te 30 wloskow na brodzie sa podobne jak na brwiach u brunetek z ciemna oprawa oczu, nie sa jakies mocne jak u mezczyzn, ale kluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlacz wlochacz
90% to pocieszajacy rezultat, nawet jesli te 10% bedzie slabe. Ty sie nie boisz bolu, nie szkoda Ci pieniedzy na tak niewidoczne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam jeden zabieg
potem mi się jakość nei chciało, w sumie nie widzę efektu bo bym musiała zrobić pewnie z kolejne 4-5 depilowałam też łydki, po 4 zabiegach mam chyba 1/3 włosów które była kiedyś, pewnie kolejny zabieg by je usunął, niestety laser usunął jedynie ciemne włosy, te blond zostały więc i tak muszę przejechać maszynką jak jesteś zdecydowana to poszukaj gabinetów No Vello, to nowość, tam każda część ciała to tylko 99 zł za zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
ja depilowałam głebokie bikini,zostawiłam wąski pasek na wzgórku i trochę niżej też,ale wargi depilowałam,byłam 6 razy i z dalszej depilacji (chociaż laserem to się chyba epiluje) zrezygnowałam,owszem włosów jest dużo mniej,ale co z tego,żeby mieć gładko muszę i tak użyć kremu albo maszynki poszłam z wygody,bo nie miałam problemów ani z nadmiernym owłosieniem,ani z podrażnieniami po maszynce,żałuję wywalonych pieniędzy (no i bolało) pod pachami natomiast po 8 razach mam całkiem gładko,wyrasta mi tylko jeden włos (zupełnie z boku,pewnie ominęla to miejsce,przed zabiegiem musiałam się golić,to i może nie zauważyła tego włosa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.laj
laserowo depiluje sie od lat w denique w arkadii i jestem zadowolona, dla mnie to sprawdzony sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co myślicie o no+vello, chciałabym się tam wybrać, ale najpierw chciałabym poznać wasze opinie, czy ktoś tam był i ile zabiegów trzeba przejść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to lipa w takim razie
ona.lay, jak to "od lat"? to znaczy ze depilacja laserowa nie jest prawie definiywna? myslalam ze 10 zabiegow wystarczy zeby sie pozbyc owosienia na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthea
Jakaś pani pytała o gabinet przy ul. Strugarka 8 w Poznaniu. nie depilowałam tam bikini, ale inne miejsca i byłam bardzo zadowolona. Wykonywalam też inne zabiegi laserowe w tym gabinecie: usuwanie rumieńca i usuwanie blizny. Polecam! Pani, która tam pracuje jest profjonalistką, wykłada na wyższej uczelni i jest bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjhfjhhfhdhdhhhfhfhflhff
ja właśnie wróciłam z tego zabiegu.. :) troszkę bolało ale da się wytrzymać :P byłam na bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certyfikowane_piękno
Butterfly_3, oczywiście że tak! Jeśli tylko masz stuprocentowe zaufanie do osoby przeprowadzającej zabieg to nie wahaj się ani chwili :) Jak napisałaś - nasz czas i nerwy są bardzo cenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam u was w kweistii wstydu i zażenowania jeśli chodzi o rozłożenie się przed kosmetyczką? Nie mam problemu z tym u ginekologa. Ale u kosmetyczki? Chyba bym się wstydziła. Też trzeba się rozebrać czy można zostać chociaż w skąpych stringach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam w tym roku
6 zabiegow. Nie polecam. Efekt taki, ze znikneło moze 20% wlosow, wiec golic czy wyrywac dalej muszę. Na wzgorku lonowym troszke lepiej to wyszło, ale i tak nie obejdzie sie bez golenia. Zostały czarne kropeczki, ale trzeba sie mocno przyglądac, zeby je zobaczyc, zresztą wsrod pozostalych włosow nie rzucaja sie w oczy. Bol jest lekki, do zniesienia. Co do wstydu - mozna sie rozlozyc całkiem, a mozna, jesli sie chce, zostac w takich jednorazowych papierowych majtkach i pani odchyla po kawaleczku. Nie polecam. Włosy mam gęste, nie aż takl czarne, raczej ciemnobrazowe. Robilam w MediEstetica w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrobić zabieg depilacji laserowej głebokiego bikini w jakimś dobrym i sprawdzonym miejscu. Studio Laser jest dobrym miejscem bo specjalizują się stricte w depilacji laserowej właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żrę banana
Normalnie jak jakieś science fiction ze star treka. Dziewczyny co Wy opowiadacie, jakieś lasery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stoję dopiero przed wyborem ale polecam ten salon bo nasłuchałam się o nim bardzo dobrych opinii i jeśli się zdecyduję to na pewno wybiorę Studio Laser. Sporo o nim poczytałam i zasłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widz123 a gdzie zrobiłaś zabieg? dzięki za tak szczegółowe opisanie, na pewno nie jedna dziewczyna zastanawiająca się nad zabiegiem laserowym bikini będzie Ci wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widz123
agnie88, zabieg robiłam w Białymstoku w klinice dermatologicznej pod nazwą DERMAL. Po pierwszym razie i po upływie prawie 3 tyg, mogę powiedzieć, że włosków jest trochę mniej, a te co są, to o wiele wolniej odrastają i są cieńsze. Póki co jestem zadowolona, ale do pełni szczęścia potrzeba jeszcze kilku zabiegów :P Cieszę się, jeżeli mogłam pomóc... komukolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×