Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita_sokolik

Depilacja laserowa Łódź

Polecane posty

Gość anita_sokolik

Trochę późno się za to biorę bo lato się już kończy ale chciałabym się wziąć za siebie i rozważam depilację laserową. Znacie jakiś salon w Łodzi (ewentualnie okolicach), gdzie mogłabym się poddać depilacji? Na początek chodzi mi o nogi (całe).??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilatorium jest spoko. Babeczka tłumaczy co i jak. Ja akurat ze względu na bielactwo nie mogłam mieć robionego zabiegu, bo do depilacji laserowej są przeciwskazania ale meojea mama miala robinone pachy i "wasik" i jest b. zadowowlona http://depilatorium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeszcze jaksi salon cos jak medycyna plus depilacja ale wiem ze tam jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ ja polecam Wszystkim lasery Light Sheer Duet - salony De LUX maja dobre ceny, działają w wielu miastach w Polsce (Bielsko-Biała Gdańsk Kalisz Kielce Kraków Łódź Opole Poznań Sosnowiec Toruń Warszawa, Wrocław). Z efektów jest bardzo ale to bardzo zadowolona, ponadto można otrzymać zniżkę 20% na pierwszy zabieg, a co lepsze, jak potem Wy znajdziecie kogoś komu polecicie którykolwiek z salonów DE LUX macie na jeden zabieg 50% taniej, opłaca się jak nic zainteresowanych proszę o kontakt bm5@o2.pl W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Hej, ja zabiegi wykonuję w salonie sieci DeLux, mają w całym kraju swoje gabinety. W Łodzi mają laser LIGHTSHEER DUET. Obecnie można skorzystać ze znizki, osoba z mojego polecenia dostanie 20% zniżki na zabiegi na pierwszej wizycie, sama z tego korzystałam, fajna sprawa. Zresztą te salony mają przystępne ceny, zobaczcie sobie na ich stronie. Chętnych zapraszam na migotka13@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×