Odpowiedz na ten temat

Depilacja LASEROWA

• kaska20000 2006.10.16 [21:26]
    Chce wybrać sie na depilacje laserowa okolic lini bikini.Czy ktos z was usuwal owlosienie ta metoda?Prosze wszystkich o porade.
  • paaulina 2007.06.26 [23:40]
    Hej! Temat jak najbardziej na czasie bo lato... Ja też o tym myśle i to intensywnie. Czy któraś z Was miała taki zabieg? Jakie wrażenia i jakie rezultaty?
  • eeewa 2007.06.27 [14:17]
    błagam- piszcie!!!
  • atita 2007.07.05 [13:53]
    Hej dziewczyny, ja mialam wykonywany zabieg depilacji laserowej okolic bikini. Kosmetyczka zapewniala, ze efekt bedzie super, bo mam czarne, grube wloski. No niestety, po 7 zabiegach nadal 1.4 wlosow odrasta. smutas.gif Dalam wiec sobie juz spokoj z wydawaniem pieniedzy na kolejne zabiegi. Miejscami musze sie golic, bo wloski odrastaja nierownomiernie , w roznych miejsach. Teraz zakupilam wosk, maszynke do rospuszczania wosku, olej z krokosza i bede walczyc sama w domu z owlosieniem oczko.gif
    Wiec szczerze nie polecam. Na dodatek wyczytalam gdzies, ze wlosy moga odrosnac po kilku latach smutas.gif
  • atita 2007.07.05 [16:52]
    Ja placilam 400 zl za pierwsze trzy zabiegi, a pozniej 200 zl za kolejne. W sumie wydalam 2000 zl... a efekty takie sobie smutas.gif Na pewno na kazda osobe dziala to inaczej, jak ze wszystkimi innymi zabiegami. Osobiscie nie polecam.
  • Kami32 2007.09.07 [17:28]
    cześć dziewczyny,

ja też poddałam sie zabiegowi depilacji laserowej - zrobiłam nogi, ręce i bikini. Po 4-ech zabiegach zapomniałam o włosach! Wymysliłam sobie taka maleńka intymna fryzurkę, a reszta na gładko. I tak mi kosmetyczka machnęła laserkiem. Moge nosić małe majteczki, stringi i wiem, że nawet gdyby ktos sie na plazy przyglądał - to i tak ani jednego włoska nie dojrzy oczko.gif

atita, dziwie sie, że u Ciebie były tak mizerne efekty. Gdzie robiłas depilację i przede wszystkim jakim laserem? Jesli jakims IPLem, albo aleksandrytowym - to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Najskuteczniejszy jest laser diodowy Light Sheer. ja miałam takim laserem robione i efekt przeszedł moje najsmielsze oczekiwania, a włosy miałam naprawde duuuże oczko.gif

Pozdrawiam usmiech.gif
  • milkaa123 2007.09.18 [15:38]
    a ja robilam Light Sheer'em i zero efektu smutas.gif moze w tym gabinecie nie potrafia go konserwowac czy co...
  • co ty gadasz kami 2007.09.18 [15:53]
    light sheer jest ok ale najlepiej w rankingach wypadaja IPL-e!!! wiem co mowie jestem kosmetyczka :] laser ma inna troche wiazke znacznie miejsza i jest niebezpieczenstwo podraznienia i poparzenia skory:/ a przy IPL-u takiej mozliwosci nie ma!!!! tylko ze ja mowie o IPL ze szklem szafirowym:] zaden laser takiego nie ma:]
  • kosmetyczkawawa 2007.09.18 [15:58]
    pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówczynią. Pracuję w studiu gdzie wykonujemy depilację laserową laserem diodowym LightSheer ET 400. Końcówka lasera ChillTip jest opatentowana - nie dośc, że ma właściwości chłodzące - to wykonana jest własnie z szafiru... Jesli więc kosmetyczko wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele - to nie krytykuj innych, reklamującym tym samym swoje usługi...
  • co ty gadasz kami 2007.09.18 [16:06]
    od kiedy lightseer ma okno szafirowe?? chyba sama nie wiesz o czym piszesz....i nie krytykuje innych to jest raz..stwierdzam fakt kosmetyczko z wawy;]
  • co ty gadasz kami 2007.09.18 [16:07]
    a poza tym ipl na ktorym ja pracuje ma powierzchnie 9,8 cm:] light sheer raczej takiej powierzchni nie ma
  • kosmetyczkawawa 2007.09.18 [16:18]
    ja nie uważam, żebym pozjadała wszystkie rozumy... Wejdź sobie na strone lasera LightSheer i poczytaj - tam jak wół jest napisane, o opatentowanej, laserowej końcówce: http://www.aesthetic.lumenis.com/wt/page/ligh tsheer_two

A tak z ciekawości, mam do Ciebie prośbę - podaj mi proszę stronę gdzie jest jasno, naukowo stwierdzone i dowiedzione, że Twój IPL jest najlepszy jesli chodzi o depilacje laserową... duzo lepszy niż laser diodowy...
  • co ty gadasz kami 2007.09.18 [16:57]
    laser ipl na ktorym ja pracuje jest zupelna nowoscia w polsce wiec poki co ze wzgledu na firme nie moge jeszcze pokazywac szczegolowych danych...szkopol tkwi w szybkosci i szerokosci wiazki swiatla i innych szczegolach ktore laser np pulsar czy lightseer nie oferuja w swojej ofercie...
  • co ty gadasz kami 2007.09.18 [16:59]
    dodatkowy lightseer jest w porownaniu duzy...ale moze to juz mniej istotne...ja sie nie chce tu klocic ani wymadrzac bo tez nie pozjadalam wszystkich rozumow....tyle ze kazdy dermatolog czy kosmetyczka ktora pracuje na omawianym sprzecie przyzna ze ipl wypada lepiej, chocby ze wzgledu na recenzje klientek i tyle...
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.09.18 [17:02]
    dziwne że na zachodzie odchodzą od ipla na rzecz light sheera.. ja chodzę na laser - babeczka mówi to samo co kosmetyczkawawa - ipl ona robi zabiegi na zmarszczki, wybielanie piegów itp (nie zagłębiałam się w temat) bo laser jest wg niej lepszy i szybszy a skuteczność taka sama.

śmieszne, że nie możesz podać nazwy maszyny na której pracujesz - skoro już na rynku pl jest dostępna to nie może to być tajemnicą - a tak jesteś niewiarygodna..
    może jednak napiszesz coś konkretnego oprócz \"nie masz racji bo ipl jest lepszy\" usmiech.gif ja jestem klientką i w sumie to wam kosmetyczkom powinno zależeć żeby najwięcej takich jak ja przekonać konkretnymi argumentami usmiech.gif mając wybór chciałabym go dokonać w pełni świadomie

• co ty gadasz kami 2007.09.18 [17:08]
    ale ja sie tu nie musze reklamowac zreszta nie o to mi chodziusmiech.gif firma i sprzet na ktorym pracuje ma swoja reklame i bedzie to niebawem dostepne....pracowalam na laserach i coz...wiekszosc klientek miala poparzenia , biale plamy, wlosy odrastaly...przy iplu tego nie ma...a poza tym nie powiedzialam nic w sensie "ipl jest najlepszy i tylko ja mam racje"usmiech.gif bazuje na opiniach klientek nie tylko moich...
  • katranka 2007.09.18 [21:29]
    Ja pracowałam na obu IPLu i LightSheerze i z moich doświadczeń wynika ze LS daje mniejsze poparzenia i jest skuteczniejszy.
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.09.18 [21:37]
    skoro to jest tak najnowsze jak piszesz (ze aż tajnepechowiec.gif ) to skąd niby te opinie że jest skuteczniejszy niż LS i lepsze, trwalsze efekty? kiedy to zdążyli zbadać?

• S_A_M_A_N_T_A 2007.09.18 [21:52]
    \"bazuje na opiniach klientek nie tylko moich\" --> jak zostać potencjalną klientką jak nawet nie wiem czym (jaką MASZYNĄ) chcę mieć depilowane.. fajne podejście do pacjenta/klienta - nie ma co.. smutas.gif

• wystarczy ze zostalo 2007.09.18 [22:43]
    testowane za granica???
  • pewnie gdzieś daleko 2007.09.18 [23:01]
    na Syberii, a po kilku takich zabiegach nakręcą "wzgórza mają oczy 3"

• S_A_M_A_N_T_A 2007.09.18 [23:04]
    nie wiadomo co. nie wiadomo gdzie (KRAJ!). nie wiadomo na jakiej liczbie osób (czy w ogóle na ludziach). nie wiadomo przez kogo.

hmm.. ciekawe czy to w ogóle istnieje..

ja sobie daruję zgłębianie tego tematu i dalej będę gloryfikować LS na wszelkich forach na jakie trafię, bo jestem super zadowolona. cóż, widać nie jestem GODNA spróbować tej rewelacyjnej supernowoczesnej metody smutas.gif

• Kami32 2007.09.19 [09:48]
    o, ja też się przyłaczam do koleżanek i chętnie dowiem się czegoś na temat tajemniczego IPLa usmiech.gif

Miło, że forum odzyło oczko.gif
  • lina111 2007.09.19 [10:00]
    witam

• lina111 2007.09.19 [10:02]
    ja do tych dziewczyn , które depilowały wąsik, poniewaz ja jestem po dwoch zabiegach i 2 miesiace nie byłam ale ide za tydzien znów. tylko chce napisac ze mi odrosly przez ten okres i to mi sie wydaje ze jeszcze bardziej niz było. chce zapytac czy warto chodzić dalej i czy to mi na pewno pomoże. a moze któras juz jest po dlugich zabiegach i jest zadowolona?jak to to prosze namiary gdzie - chodzi mi o Warszawe...
  • LightSheer Gdynia 2007.09.19 [10:11]
    Witam,

jestem właścicielką gabinetu kosmetycznego i pracuję na LightSheer. Zanim zdecydowałam się na zakup tego lasera - wypróbowałąm jego działanie na sobie. Nie spodziewałam sie az tak świetnych efektów.
    Mam prośbę do Pani, która używa tego cudownego IPL-a, aby podała szczegóły tego urządzenia, które rzekomo dyskwalifikuje skuteczność Light Sheera... Pozdrawiam usmiech.gif
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.09.19 [11:50]
    light sheer gdynia - a kiedy robiłaś zabiegi? jak dawno temu w sensie i jaki efekt? moja babeczka też na sobie testowała ale dopiero rok temu, więc wiadomo - gładka jak pupa niemowlaka usmiech.gif a wąsik też robiła i mówi że nadal co jakiś czas musi sobie laserem zrobić - ale to taka totalnie czarna bruneta z b.jasną karnacją więc to pewnie też ma znaczenie
    ja jestem z warszawki, ale na zabieg jeżdżę do łodzi - duuuużo taniej wychodzi (200zł za kompletne bikini na przykład) usmiech.gif

co nie zmienia faktu, że gdyby ten supernowoczensy ipl był naprawdę taką rewelką to pewnie bym się przerzuciła na niego usmiech.gif tylko czy on w ogóle istnieje.. heh oczko.gif

• S_A_M_A_N_T_A 2007.09.19 [11:52]
    a tak w ogóle to mogliby ten topik połączyć z już istniejącym o depilacji laserowej
    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3216314

wszystko byłoby w jednym, ale to moim zdaniem usmiech.gif

• LightSheer Gdynia 2007.09.19 [12:10]
    SAMANTA, ja robiłam jakieś półtora roku temu - bikini, nóżki i wąsiki. Efekt rerelka! Najmniejszy na wąsiku, bo miałam tam jasny meszek, a laser działą na ciemne włosy. Wąsik cały czas robie więc woskiem, ale o goleniu nóg zapomniałam usmiech.gif Kurcze, to jest taki komfort mieć gładkie ciało, bez wrastających włosków, które trzeba wydziubywać igła oczko.gif
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.09.19 [12:54]
    oj ja jestem po pierwszym zabiegu dopiero i włoski zaczynają wypadać - całymi kępkami (bikini i pachy) - niesamowite wrażenie.. a co dopiero jak całkiem ich nie będzie.. WOW usmiech.gif nie mogę się doczekać..
    a ile miałaś zabiegów na poszczególne partie?

• LightSheer Gdynia 2007.09.19 [14:02]
    Nóżki robiłam 4 razy, paszki i bikini 5 powtórek, wąsik odpuściłam po 2-óch powtórkach.

Efekt po pierwszym zabiegu jest niesamowity - włoski przerzedzają się o jakieś 40-60%! Po 4-5 zabiegach jest ich mniej o jakieś 92%. Na nogach został mi w niektórych miejscach taki delikatny jasny meszek - niewyczuwalny pod dłonią, widoczny tylko pod słońce usmiech.gif Gdybym sama nie wypóbowała na sobie- to bym nie uwierzyła usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...