Odpowiedz na ten temat

Depilacja LASEROWA

• Sandris 2017.02.08 [14:33]
    Depilacja laserowa to potrafi działać cuda usmiech.gif u mnie świetnie to podziałało na nogi i pachy, już dawno robiłam zabieg i póki co nie muszę powtarzać bo wszystko pięknie jest. W Klinice Estetica robią świetnie depilację laserową usmiech.gif ja robiłam w ich oddziale we Wrocławiu
  • gość 2017.02.08 [15:02]
    Jestem trakcie zabiegów depilacji laserowej w Laserdelux w Sosnowcu. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm i sympatyczna, atmosfera. Jeśli ktoś jest zainteresowany zniżką na pierwszy zabieg z polecenia 20 % - chętnie polecę.
    Dotyczy to tyko nowych Klienów, obowiązuje we wszystkich salonach sieci, tylko trzeba to wskazać.
    Zainteresowanych zapraszam, zosia261@wp.pl
  • AleksandraWu 2017.02.13 [15:41]
    DEpilacja laserowa to naprawdę cud techniki. Chodziłam do gab.Kosmedica na light sheer duet, polecam zdecydowanie to miejsce i ten laser. Należy jednak uważać na oszustów,których jest mnóstwo na rynku. Zanim trafiłam do Kosmedica,chodziłam na zabiegi tym samym laserem do gabinetów z grupona!!! ostrzegam przed takimi promocjami.
    Za bikini i pachy płaciłam 129zł(cena marzenie) ale zabieg już nie spełniał moich oczekiwań. Włosy odrastały! po czasie wiem gdzie jest pies pogrzebany. Za 129zł Pani przykładała mi 4 raz duża głowice do bikini i po 2 razy do pach. Jak człowiek nie wie o co chodzi to daje sie rolować. Jak trafiłam na Piękną do Kosmedica,Pani robiła mi pachy małą i duża głowicą, bikini małą i tych strzałów było na bank ponad 20!!! Nie polecam oszczeęzać na tych zabiegach. Efekt jest mega po 4 wizytach. Wcześniej chodziłam z 7 razy i to był błąd.
  • Sylwka90 2017.02.19 [19:46]
    Cud? To teraz norma. Większość moich znajomych korzysta z depilacji laserowej. Ja robiłam pachy Ligh Sheer Duet w estetika w Krakowie. Może kiedyś zdecyduję się na łydki. Efekt jest więcej niż satysfakcjonujący. Nie ma co ukrywać - to ogrooomna wygoda.
  • gość 2017.03.07 [16:13]
    Hej, ja ostatnio byłam na depilacji laserowej. Było bezboleśnie i szybko. Polecam Klinikę Dr Legrand w Krakowie.
  • Matika1 2017.03.07 [18:15]
    Najlepsze rezultaty daje jedynie zabiegi wykonujemy przy użyciu lasera diodowego Light Sheer® Desire™. Wygoda na lata i usunięcie do 95% owłosienia.
    http://www.depilart.pl
  • Matika1 2017.03.09 [21:58]
    Laser diodowy Light Sheer® Desire™ daje najlepsze rezultaty. Depilacja tym urządzeniem pozwala usunąć do 95% włosów, pozostałe 5% to jasne, słabe, nie widoczne włoski pozbawione melaniny. Laser diodowy Light Sheer w 2014 oraz w 2015 roku wygrał Największy Plebiscyt Profesjonalnej Branży Kosmetycznej, zdobywając Złoty Laur Kosmetologii. W usuwaniu zbędnego owłosienia nie ma sobie równych! http://www.depilart.pl
  • anielka88 2017.03.17 [20:33]
    Ja chciałabym polecić salon w którym depilowałam laserowo okolice brzucha (niestety mam taką przypadłość). Od zabiegu minęły 2 lata, a mnie wyrosły w tym miejscu może 2 włoski max. Mam na myśli salon Bonadea. Tutaj jest trochę informacji. http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/laseroter apia/depilacja-laserowa/ Teraz gdy zarobię trochę kasy to zamierzam wybrać się na nogi. Już wkurza mnie ten gąszcz który trzeba golić codziennie. Brrr
  • Kaszka92 2017.03.20 [16:13]
    Jeśli chcecie się dowiedzieć czemu depilacja laserowa nie działa, przeczytajcie koniecznie ten artykuł:
    https://www.drlegrand.pl/kiedy-depilacja-lase rowa-nie-dziala/
  • Vanitas246 2017.03.20 [21:41]
    Ja jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na depilację laserową w beautyskin w Warszawie. Widziałam, że chodzą tam znane polskie gwiazdy i dlatego zaufałam temu miejscu. Okazało się, że było warto usmiech.gif
  • karolina_p178 2017.03.21 [20:12]
    Cześć, miałam robioną depilację bikini laserem Light Sheer, a całe nogi laserem Coolite pro.Jeden i drugi to laser diodowy, ale przy bikini praktycznie w ogóle nie odczuwałam bólu. Natomiast nogi - myślałam, że nie wytrzymam z bólu. Czy to kwestia laseru, czy bardziej salonu kosmetycznego i wiedzy kosmetyczek ? bo akurat mam wykupiony pakiet na jeszcze dwa zabiegi na nogi...
    Pozdrawiam,
    Karolaa
  • gość 2017.03.29 [13:34]
    Zgadzam sie! Depilacja laserowa naprawde działa cuda. Mam tak gładkie nogi, ze juz nie wyobrazam sobie inaczej! W http://www.kn-estetic.pl/ bylam na zabiegach. Świetna opcja.
  • kaska772 2017.03.29 [17:40]
    Zgadzam się z poprzednikiem. Byłam w krakowie u http://klinikaestetica.pl i faktycznie depilacja przeprowadzona wedle moich oczekiwań usmiech.gif Również gorąco polecam usmiech.gif
  • gość 2017.04.04 [22:14]
    Hej, gdyby któraś z Was była zainteresowana depilacją laserową w Laserdeluxe (wszystkie salony w Polsce) mogę zaoferować 20% zniżkę z polecenia.
    Sama korzystam z usług salonu w Sosnowcu. Polecam.
    Szczegóły na priv, mail zosia261@wp.pl
  • gość 2017.04.08 [14:56]
    Ja miałam po 5 zabiegów na pachy i bikini (depilacja w tych miejscach była dla mnie po prostu koszmarem, a nawet tuż po goleniu skóra nie była idealnie gładka i zostawały takie widoczne czarne kropeczki). Lasery lightsheer to dla mnie wybawienie, teraz z pachami i bikini nie mam żadnego problemu, wszystko gładkie jak u niemowlaka ;p mogę podzielić się zniżką -20% na pierwszy zabieg w salonach Laser DeLux (zniżka działa między miastami). Chętnie też odpowiem na pytania, piszcie na mena889@gmail.com
  • Miranda77 2017.04.17 [11:28]
    Też jestem po light sheer duet - miałam całą serie na nogi w estetica w Krakowie. Wygląda na to, że teraz mam spokój na dłuższy czas. Fantastycznie po takiej depilacji wygląda skóra - jest gładka jak jedwab, naprawdę miła w dotyku. Dla mnie jedynym minusem była konieczność zrezygnowania z solarium i samoopalaczy. Nie lubię bardzo jasne skóryusmiech.gif
  • kosska 2017.04.17 [15:24]
    a gdzie robiłaś? ja wiem że w Klinice Miracki mają dobre i dokładne lasery...tj dokładność jest dlatego że lekarz robi dokładnie...ale mają mocne lasery!
  • Niki1324 2017.04.19 [11:56]
    Depilacja troche boli ale efekt WOW usmiech.gif Ja robiłam kilka miesięcy temu i jestem zadowolona bo na lato problem włosków na nogach mam z głowy. Ja zdecydowałam się na depilacje laserową w Krakowie w klinice Dr Legrand i jest bosko! Krakowianki polecam usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...