Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawska...

DEPILACJA MIEJSC INTYMNYCH

Polecane posty

Gość ciekawska...

Mam pytanie. Używałyscie kiedyś depilatora do usunięcia włosów z miejsc intymnych? Ja raz sobie zafundowałam depilację woskiem. Siniaki mi się porobiły, na dodatek krwawiące! Po tamtej akcji odrastające włoski usuwam (!) pensetą (!) Ale nim zrobię ładny wzorek, nim wszystko skończe to mija trochę czasu. Nie chcę golić się maszynką, bo włoski wyrastają grubsze i kłujące. No i właśnie chcę kupić sobie depilator. Pewnie będzie boleć jak diabli, no ale cóż. Mam do Was kilka pytań: 1. Znacie jakieś sposoby, żeby ból uśmierzyć? Jakiś spray albo krem znieczulacjący pukntowo? 2. Co robicie, żeby Wam wolniej włoski odrastały? Może jakieś kremy albo coś tego typu? 3. Jak często musicie się depilować? :D Ja średnio ran na tydzień - ale to dlatego, że włoski mam już bardzo osłabione. Poczatkowo musiałam co 3 dni. Napiszcie jakie wzorki lubicie sobie robić, a jakie lubią Wasi partnerzy :) Mój lubi jak jestem całkowicie wygolona (co mnie zdziwiło, bo to tak troszkę dziecinnie wygląda :P) bądź trójkącik z podstawą pod brzuszkiem. No kobiety! Doradźmy sobie najlepsze metody odnośnie depilacji tych miejsc :) Ja polecam pensetkę - w ogóle nie boli, nie ma siniaków. Podczas takiej depilacji skórę co chwilę przemywam tonikiem nawilżającym. Później na całym zabiegu smaruję skórę oliwką łagodzącą podrażnienia (polecam firmę Joanna Sensual). Ślicznie pachnie, skóra jest gładziutka i mięciutka - ogólnie super :D Szkoda tylko, że zabieg tą pensetą tak długo trwa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korangutan
ja mam pyatnei czy depilator tez oslabia wloski ?? czy efekt bedzie taki jak po wosku czy taki jak po jednorazowce??? bo tez chce zaczac depilowac bikini ale boje si eze zueplnie zarosne od depilatora .. i jescze jedno czy wargi i okolice odbytu te zmozna nim wygolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
Do -> korangutan Na pewno depilator osłabia włoski. Wyrastają cieńsze i słabsze. Ale wszystko wymaga czasu. Efekt będzie taki jak po wosku. Golenie miejsc intymnych odpada! Bo: - golenie baaardzo podrażnia okolice intymne. I nie wazne jak świetną maszynkę do golenia będziesz miała - wiem, bo próbowałam. - poza tym włoski wyrastają grubsze i mocniejsze. Drapią, kłują. - trzeba się golić co dwa dni, w łosy i tak będą coraz mocniejsze i grubsze. Myślę, że włoski na wargach i w okolicach odbytu też można usunąć, ale nie golić ich - depilator, albo tak jak ja zawsze robie - pensetą. Tylko trzeba przy tym uzbroić się w cierpliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korangutan
depilator mam zamiar zakupic golarke wyprobowalam i jej jedna zaleta jets to ze moze wloski wygolic od razu jak sie robi jez a nie trzeba czekac jak w przypadku wosk by mogl zpalc wloski obawiam si tylko jak depilatorem wygolic wargi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
No ja też się boję wydepilować wargi depilatorem. Dlatego myslałam, żeby tamte włoski wydepilować... depilarką do brwi :D Naciągnąć skórę i spróbować. Może nie będzie tak źle. A znasz jakieś kremy łagodzace ból? Oczywiście nie na recepte. No bo przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem: "Wie Pan. Cipkę chcę sobie wydepilować. Nie chcę, żeby bolało, więc czy mógłby mi Pan wypisać jakiś krem znieczulający?". Facet by pewnie zbaraniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
A co tu taka cisza? Nie golicie się kobietki? :D Podzielcie się swoim doświadczeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olciiia
a jaki masz model depilatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
olciiia... A ten krem EMLA jest na receptę? :) Ja też muszę zacząć depilatorem pozbywać się włosków, bo ta penseta mnie dobija momentami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ładnie poprosisz
i powiesz z rozbrajającym uśmiechem, że do depilacji, to EMLĘ dadzą bez recepty. mi się udało i Emlę i Lignocainum wyprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipiii
przepraszam zly link :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam depilator, ale nie mogę znieść bolu! Na wzgórku i w pachwinach jeszcze jakoś wytrzymuję, ale jak zbliżam się do warg, to aaałłłłłććć! A już same wargi- nie wyobrażam sobie! Udało mi się kiedyś w aptece kupić tą maść znieczulającą Lignocainum, ale nie wiem, albo źle zastosowała, albo ona na mnie nie działa, bo i tak bolało jak cholera! Dziewczyny jak stosujecie takie maści, trzymacie przez jakiś czas i potem zmywacie i zaczynacie depilację? A swoją drogą, dobry temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalam
no wlasnei czy jest tu wiecej osob ktore depilatorem usuwaja owlosienie z war i okolic odbytu bo ja brrr.... nei daje rady lono i pachwiny ok ale juz tam na dole to ..... ale pociesza mnei mysl ze przynajmniej jets spokoj na dluzej i wloski odrastaja slabsze :D a ja juz sie balam ze efekt bedzie jak po jednorazowce...twardo, gesto ,klujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
A ja sobie pomyślałam, żeby kupić depilator do brwi - dzięki niemu nie będzie tyle na raz włosów wyrywanych i nie będzie takiego bólu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
A ja dzisiaj znów biorę się za pensetkę :| Ahhh... lajf is brutal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrastające włoski
parę razy udało mi się wydepilować depilatorem, ale odrastająće włoski, były tak słabe, że zaczęły mi wrastać pod skórę (chyba nie miały siły przebić się przez naskórek). Pojawiły się czerwone krosty i ból. Jak sobie z tym radzicie dziewczyny? Pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie hippiii
co ty za linka wrzucilas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi jak jest z tymi kremami znieczulającymi, jak je stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _cukiereczek_
Ja polecam pastę cukrową!!! Jak dla mnie najlepszy sposób jaki stosowałam i idealnie się nadaje nawet do tzw. głębokiej depilacji czy tam braziliano ;) Można bawić się w robienie pasty samemu, ale mnie nie wychodziło, to kupiłam gotową na Allegro za 16 zł, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdsf
past aodpada jak mi krew po niej poslza i jeszce mialm siniaka w pachwinie a z warg to nawet nie wyrwało tylko mi pasta zostałą na wlosach na onie tylko przezedzilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blam blam blam
kurde, a ja probowalam depilowac wargi itp woskiem, ale dalam se siana, bo jak szrpnelam, to nic nie dalo,a tylko myslalam ze talą warę wyrwę ;-) jak co maszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blam blam blam
nie "talą" a "tylko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim ze wzgędu na temat
Ja zdecydowanie polecam pastę cukrową. Ale niestety tej trzeba naprawdę umieć urzywać- przedewszystkim odpowiednio naciągnąć skórę! BO inaczej siniak murowany a pasta zostanie przy skórze! Ja urzywałam depilatora, to popewnym czasie miałam dość wiecznie czerwonych krostek. Pasta sprawdziła się idealnie, bo włoski wyciąga się z kierunkiem ich wzrostu, więć nie szarpie się mieszka włosowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę napiszcie jak używacie tych kremow znieczulających!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga_a
no wlaśnie ja też używam depilatora tylko, że brzydkie krostki po tym zostają i sie zastanawiam czy tak jest ładniej faktycznie niz z włosami. Dziewczyny macie sposób jakiś na te krostki? A jeśli chodzi o depilacje warg to też sobie nie wyobrażam bo strasznie boli Jeśli chodzi o model depilatora to mam najprostszy, nie wiem czy warto wydawać tyle kasy na te z różnymi bajerami, czy one faktycznie zmniejszają ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Brauna z różnymi nakładkami masujacymi, zmniejszającymi ból, ale uwierz mi, nie ma różnicy. Wiem, bo wcześniej miałam taki zwykły Philipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiiaaa
a wiec tak: mam brauna silk epil. posiada on koncowke masujaca ale jej nie uzywam bo nic nie daje:) co do kremu znieczujlajacego- sprzedaja mi w aptece jak powiem ze dla corci/siostrzyczki potrzebuje do szczepienia:P nakladam emle na wzgorek,wargi itd i "zakrywam " to torebka foliowa no i zakladam mjateczki. (yorebka po to,zeby masc nie wytarla sie o majtki) po pol godz-40 min krem zdazy juz dobrze wszystko znieczulic:P sprawdzam cxy dziala szczypiac lekko wzgorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chustka
a ja dziewczyny radzę wam wygolić cipkę obierakiem do marchewki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×