Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serfiniona

Depilacja

Polecane posty

Gość Serfiniona

A więc mam takie jedno pytanie. Ponieważ każda kobieta powinna depilować swoje miejsce intymne, więc i ja to robię. Jednak jest problem, ponieważ po każdej depilacji robią się krotki, a czasem nawet zadrze się te krostki przez co krew leci i nie jest to komfortowe. Moje pytanie to jak temu zapobiec? Pewnie kobiety, które już dawno współżyły wiedzą to najlepiej, ponieważ dbają o te miejsca dla partnerów. Po prostu jest to dla mnie utrapieniem i prosiłabym o szczere odpowiedzi i przede wszystkim prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdg
to jest uczulenie na maszynke - masz bardzo wrazliwa skore. u mnie po elektrycznej wrastaly wloski i robily sie zapalenia mieszkow. jedyny ratunek to inwestycja w laser. jesli cie nie stac to kremy depilujace albo wosk - ale mi po tym tez wrastalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechaniczna_Pomarancza
wiesz maszynka jest może najłatwiejszym sposobem, ale niestety najmniej skutecznym no i te podrażnienia. Jeśli chcesz je złagodzić to dobrym sposobem przed depilacją jest posmarowanie ciała oliwką, to złagodzi, a po depilacji jakiś krem, czy żel łagodzący podrażnienia, ale tak szczerze to jeśli chcesz się raz na zawsze pozbyć się włosków może warto pomyśleć o depilacji laserowej??? Tutaj masz bardzo fajny artykuł n ten temat http://depilacja.org/2012/06/depilacja-laserowa-lightsheer-%E2%80%93-czy-naprawde-najlepszy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzzia
w depilconcept nie pracują w ogóle mężczyźni także chyba się komuś coś pomyliło..ja byłam w tym salonie już kilkakrotnie nie tylko na depilacji i jestem bardzo zadowolona z ich usług..kosmetyczki są bardzo kompetentne i do każdego zabiegu podchodzą bardzo profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DepilConcept
Odnośnie wypowiedzi internauty "bylam"... W tej branży i oczywiście w salonach DepilConcept zabiegi dla klientek wykonują wyłącznie kobiety, więc opisane zdarzenie jest niemożliwe. Konkurencję prosimy o większą pomysłowość w oczernianiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka34
Zgadzam się byłam w Depilconcept nieraz i żadnego mężczyzny tam nie widziałam..szkoda, że konkurencja nie umie uczciwie walczyć o klienta tylko w taki nieładny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z tym, że jedynym ratunkiem jest inwestycja w laser, są tez inne skuteczne metody, jak chociażby epilfree. Zabieg wykonuje się po depilacji woskiem lub pastą cukrową, włoski po nim są znacznie osłabione i po każdym kolejnym zabiegu jest ich coraz mniej. po kilku powtórkach wystarczy robić zabiegi przypominające. Cena znacznie niższa niż laser, no i nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że ta metoda epilfree daje porównywalne efekty do metody laserowej no i ciut różni się ceną. czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie metody mają swoje plusy i minusy, laser jest zapewne nieco trwalszym rozwiązaniem, ale czy ten efekt jest wart takiej wysokiej ceny to nie wiem ;) Epilfree nie boli, jest tańszy, działa na wszystkie włosy, nie tylko na te ciemne i twardsze jak laser, nie trzeba po nim rezygnować z solarium itd. po 6 godzinach już można pójść na basen czy siłownię, po laserze dłużej trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym właściwie jest epilfree? ja jak dotąd słyszałam o skuteczności lasera diodowego w przeciwieństwie do IPL... o epilfree jeszcze nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałki
normalne, że masz podrażnienia, posmaruj sobie maścią alanatonową, powinno pomóc. Ale ja już nie pamiętam jak to jest jak się goli maszynką, zdecydowanie lepiej jest wybrać jakieś inne metody, jak laser, czy pasta cukrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DepilConcept
Szanowni Czytelnicy i Droga Konkurencjo, pozwólcie, że nie będziemy komentować kłamliwych opinii zamieszczonych na forum. Ich niedorzeczność mówi sama za siebie. Korzystamy wszyscy z przywilejów wolnego rynku i konkurencyjności (zdrowej lub niezdrowej jak widać), ale te wpisy to już chyba niesmaczna przesada. Jesteśmy międzynarodową siecią o ustalonych standardach pracy i pracowników. Zatrudniamy jedynie wykształcone kosmetyczki, które przechodzą specjalistyczne szkolenia. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem mamy obowiązek zgłosić tego rodzaju wpis na policję jako przypadek pomawiania. Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lepiej się wybierz do kosmetyczki na jakiś zabieg, albo po prostu zmień sposób depilacji? to chyba najlepsze wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, lepiej się oddać w ręce specjalistów, ja sama w domu goliłam maszynką, ale nie było dokładnie, no i też podrażnienia mialam straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka115
to prawda, podraznienia po maszynce sa okropne i wlosy mocno wrastaja... ja zaczelam chodzic na wosk do salonu depilacji, na poczatku troche sie obawialam, ale to naprawde nic wstydliwego, a efekt warty bolu ktory jest swoja droga do zniesienia :) jeszcze doradzono mi zeby uzywac peelingu cukrowego wtedy wlosy nie beda tak wrastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie najlepiej sprawdza się wosk, sam używam plastrów, najczęściej Joanna lub Isana, mam raczej jaśniejsze i cieńsze włosy, dlatego sama przyklejam wosk i po sprawie, wyrywa wszystko, z maszynek polecam maszynki dla mężczyzn, są ostrzejsze, na podrażnienia pomaga provag żel, dobrze łagodzi i następnego dnia nie ma śladu po krostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może najlepiej pomyślec o laserze? ja robiłam depilacje laserowa w arkadii w opolu, trochę to było nieprzyjemne, ale dla takich efektów warto trochę pocierpiec. Kilka zabiegów i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fl
A takie laserowe usuwanie nie boli? i ile zabiegów trzeba zrobić żeby efekt był zadowalający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandiii
Laser jest ok, ale istnieją medyczne przeciwwskazania.. więc jednak wosk pozostaje dużo bezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser boli jako cholera, poza tym jest dośc drogi, a po jakimś czasie włosy i tak odrosną. Ja często depiluję się pastą cukrową w salonie kosmetycznym, a ewentualne podrażnienia smaruję preparatem o nazwie folisan, który kupiłam również w gabinecie. Kosztował 25 zł, a wystarcza na bardzo długo i jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Moim zdaniem najlepszym sposobem pozbycia się zbędnego owłosienia z miejsc intymnych jest depilacja. Nie powinno być po niej żadnych zakażeń , nie tak jak po goleniu się maszynką. W salonach są już delikatniejsze woski, specjalnie do takich miejsc. Ja uwielbiam depilację Lycon bo to delikatny wosk i nie boli tak jak zwykłe woski. Usuwa już krótkie włoski, więc nie trzeba się długo "zapuszczać" ;D Ja wykonuję depilację w Body and Beauty Clinic w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, a moje problemy zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku, zadzwoniłam do salonu kosmetycznego i zapytałam jaką długośc muszą mieć włoski pod pachami, żeby je usunać i usłyszałam odpowiedź, że 1cm. Moja kosmetyczka jest na urlopie, zawsze robiłam depilacje pastą cukrową i wystarczało jak miałam 2mm. Nie wiem co mam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakkkk
To niestety prawda...do depilacji woskiem trzeba mieć odpowiednią długość włosa bo inaczej wosk nie złapie i efekt będzie mizerny. Ja tam wole poczekać aż odrosną do wosku niż golić maszynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj miałam robioną depilację bikini pastą cukrową. Jestem pod ogromnym wrażeniem - ból mniejszy niż przy wosku, który miałam miesiąc temu. Podrażnienia już nie mam zupełnie, a minęło 3 h. Dla porównania napiszę, że po wosku miałam 2 dni obolałą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiiii
Ja akurat wolę wosk, mam swój ukochany salon depilacji i nigdzie więcej nie chodzę, bo myślę, że osoba, która to wykonuje jest tu najważniejszą kwestią. Więc w zależności od tego zabieg można wykonać super ale też...dramatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pozostaje maszynka, bo na lasery mnie po prostu nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 28
Polecam naturalne metody Od kilku lat używam pasty cukrowej. Pasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Z samego początku kupowałam gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 30
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserem, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Było w sumie bezbolesne. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×