Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana kobietka22

depilacja wąsika- POMOCY

Polecane posty

Gość zdesperowana kobietka22

Kobiety miałyście do czynienia z tym problemem, potrzebuje aby ktos mnie uświadomił na ten temat. Chce wiedzieć jaka jest najlepsza metoda walki z wąsikiem i czy jak raz sie go pozbęde np. u kosmetyczki (wosk0 to czy on zniknie po ki8lku razach czy juz do końca życia bede musiała chodzic i depilować. Prosze o rady. Wąsik pojawił sie ostatnio, nie jest wielki ale juz mnie drażni, chyba stał sie moim kompleksem. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
jednorazowa depilacja u kosmetyczki nie pomoże. bedzie odrastac jak po kazej depilacji... tylko niech ci nie przyjdzie do glowy golic tego!!! najlepszym sposobem jest depilacja laserowa... trzeba z 3 razy powtorzyc, jeden zabieg kosztuje ok 250 zł, ale efekty są na długo.Ja chodze do kosmetyczki z tym min. raz w miesiacu. jedna depilacja woskiem kosztuje ok 6 zł, więc nie rujnuje mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
tez odkad pamietam walcze z wasikiem .. stosowalam krem wosk i po wszystkim mialam podrazniona skore przez kilka dni :( niedawno kupilam sobie Sally Hansen Creme Hair Bleach - rozjasniacz do wlosow na twarzy .. jestem po pierwszym uzyciu wasik zrobil sie praktycznie niewidoczny jasniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana kobietka22
aham a po tej depilacji u kosmetyczki twoje włoski odrastają mocniejsze? próbowałaś wode utlenioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
nie, po depilacji woskiem nie odrastaja mocniejsze. nawet nieco słabsze. smaruję co wieczór wodą utlenioną, ale na niewiele się to zdaje. A ten sally hansen to drogi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
ja placilam 32,50 w drogeri Sephora .. hmm troszke drogi ale z tego co wycztalam na forach starcza na bardzo dlugo i mysle ze tak bedzie .. uzylam go dopiero raz jakies 2 tygodnie temu i wloski nadal sa jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
a dużo go jest? bo ja bym poużywała na ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana kobietka22
może sobie go kupie, nie wiem co robić bo jak raz pojde do kosmetyczki to bede musiala chodzic cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
o jezu nie bedziesz musiala chodzic caly czas depilacja woskiem nie dziala jak golenia wloski odrosna nieco slabsze ale odrosna jak oczekujesz, ze po jednej depilacji za 6 zl zniknie twoj problem, to sie pomylilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
dokladnie to :) na stronce jest tanszy ale dochodzi przesylka :( wlasciwie juz go mialam kupic przez internet bo w zadnym sklepie nie umialam go znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdzie
gdzie można ten rozjaśniacz kupić i za ile? po depilacji moze i odrastają słabsze ale wcale nie mniej widoczne. poza tym zauważcie że wyrywacie nie tylko te ciemniejsze, mocniejsze bardziej widoczne wloski ale tez te małe, nawet ten meszek. pozniej odrasta wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
jan sie wybieram na depilacje laserowa... zainwestuje w to z 800 zl, ale pozbede sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
do rak mozesz sobie kupic ta druga wersje rozjasniacz do wlosow na ramionach, nogach i twarzy sklad ten sam tylko wieksza pojemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana kobietka22
nie myslalam ze pojde raz i bedzie po kłopocie, ale chceialam sie zapytać jak to wygląda, może spróbuje kremu na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
nie stosowalam tego kremu rozjasniajacego. moze faktycznie pomoze. osobiscie zle sie czuje nawet gdy sa rozjasnione... przeszkadza mi to, ze w ogole sa, dlatego wole depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana kobietka22
Ja w niedziele kupie ten krem w sephorze i dam wam znać. Musze leciec, bede wieczorem, tak po 22.00 papapa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ass
W jakich innych sklepach można kupić ten krem? - np. w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy po zastosowaniu
kremu wloski tez nie robia sie ciemniejsze? Gdziesz czytalam ze po rozjasniaczach wlosy nie maja pierwotnego koloru tylko staja sie ciemniejsze. W takiej sytuacji jak juz raz uzyjesz rozjasniacza to trzeba go uzywac do konca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana kobietka22
no właśnie jak to jest z tym odrastaniem po kremie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy po zastosowaniu
kurcze słabo wyjasnilam o co mi chodzi. Wiadomo, ze jak rozjasnimy wloski rozjasniaczem to beda jasniejsze przez jakis czas ale potem rozjasniacz "sie zmyje". I wlasnie chodzi mi o to czy jak juz ten efekt minie to wloski nie beda ciemniejsze niz przed zastosowaniem rozjasniacza? Pytam bo mam moze kilkanascie ciemniejszych wloskow a wokol jasniutki meszek.Rozjasniaczem bede musiala posmarowac wiekszy obszar skory czyli takze te wlosy ktore sa jasne. W zwiazku z tym boje sie ze po uzyciu rozjasniacza i jak juz on sie zmyje takze te wlosy ktore wczesniej byly jasne stana sie ciemniejsze....(czyli bede miala ich wiecej). Prosze niech sie wypowie ktos, kto przez dluzszy czas stosuje krem rozjasniajacy( najlepiej sally hansena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy po zastosowaniu
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallloooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdzie
tez mnie to interesuje... chyba bym sie pochlastala gdyby byly jeszcze ciemniejsze i bylo ich wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana kobietka22
hey, kupiłam ten krem, użyłam go pierszy raz, włoski sa jasne i widoczne tylko pod światło, jestem zadowolona. Nie wiem za ile bede musiała powtóżyć ten zabieg ale pisze w ulotce ze tydzień lub dwa tygodnie. Dam wam znać o moich spostrzerzeniach. Jeśli macie jakies pytania to napiszcie na maila od dziewczyn, których opinie wam wkleiłam wcześniej, bo tam są podane maile. Ogolnie to narazie jestem zadowolona z tego kremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam z niecierpliwoscia
na twoje spostrzezenia. sprawdz czy wloski nie beda ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettta
witam ja jetem brunetka i mam wasik i broda mi sie robi i co mam robic dajcie sprawdzone sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga1200
hej czytałm wasze wszystkie wypowiedzi i sama musze przyznać ,że ja takze mam z tym problem. Jestem brunetka i dlatego wąsik u mnie jest bardziej widoczny niż u blondynek.Strasznie mnie to denerwuje i chciałąbym sie tego pozbyc. Wspominiałyście cos o tym kremei rozjhasniającym i szczerze zainteresowało mnie to. Ale mam pare pytań: 1) czy po zastosowaniu tego kremu i dodatkowo po nałożeniu pudru nie widac tego wąsika 2) czy barwa wąsika nie zmienia się gdy chodzi sie na solarium???? odpowiedzcie bardzo prosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo nie wiem czy rzeczywiście zakupić ten krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×