Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćiara

Depilacja woskiem czy pastą cukrową?

Polecane posty

Gość gośćiara

hej! jeśli woskiem to jakim? a pastę cukrową gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie robiłam,zawsze u kosmetyczki ale polecam wosk,jest szybciej ,łatwiej,taniej i efekty w moim przypadku były lepsze po wosku.Poza tym zabieg pasta cukrowa nie powinien byc robiony w zbyt ciepłym pomieszczeniu bo pasta sie rozłazi.Woskiem tylko trzeba uważać jesli sama będziesz robić aby sobie skory nie zerwać a przed dokładnie osuszyć dana partie ciała,aby nie była spocona,nakremowana itp.i zdezynfekować .Jesli mozesz to niech to lepiej robi kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaką część ciała chcesz depilowac. Ja w salonie używam pasty cukrowej Ella i najczęściej nią depiluję wrażliwe części ciała np.twarz. Natomiast przy depilacji pach i bikini świetnie sprawdzają się woski tzw.bezpaskowe np.Depileve. Po nałożeniu na skórę zastygają jak plaster i bardzo łatwo się je zrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sa różne rodzaje past i nic nie musi "rozłazić się". Tam gdzie chodzę na depilację pastę cukrową mają aż trzy rodzaje past, ale najczęściej mam nakładaną pastę, której nie trzeba podgrzewać i jest zrywana paskami fliselinowymi, więc nic się nie klei. Poza tym zauważyłam, że po paście cukrowej odrasta mi jakby mniej włosków i są coraz cieńsze i słabsze. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta cukrowa ..najlepiej made in Turkey....do bikini i reszty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko pastą cukrową, ale robię ją sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie wole laser. to jednorazowo wiekszy wydatek ale po serii 3 zabiegów teraz w zasadzie planuje je powtarzać raz na rok czy dwa jak będzie potrzeba i mam spokój ;) idealnie gładkie nogi bez problemu :) tylko znajdźcie dobry gabinet. ja robiłam w opolu w ganinecie arkadia i jestem zaadowolona. mają dobry sprzęt i bardzo skuteczny był zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,ze niektórzy reklamują tu produkty i salony,nie ma nic złego w doradzaniu ale nachalna reklama (byc moze nawet swojego salonu)jest żenująca.Wosk jest świetny a najlepszy jest laser,usunęłam laserowo włosy z nóg i bikini.Laser jest nadroższy i u każdego ilośc zabiegów jest inna.Trzeba wybrać dobrego kosmetologa lub dermatologa bo tylko oni moga pracować na tych laserach,ktore naprawdę usuwają owłosienie.Jednak jak kogoś nie stać to wosk jest najlepszym rozwiązaniem ,moim zdaniem pasta cukrowa jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz, że pasta cukrowa jest do bani? Moja znajoma chodzi na depilację tylko pastą cukrową. Może trwa to trochę dłużej niż woskiem ale skóra po tym zabiegu jest wygładzona, nawilżona, taki dodatkowy piling, a przy tym nie ma takich dużych podrażnień jak po wosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facetowi z tyłka czym mogę owłosienie usunąć? lubię jego tyłeczek, ale ma za dużo włosków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi - woskiem twardym Depileve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samej nie próbuje robić, u mnie wychodziło to z różnym skutkiem:/ od ponad roku chodzę do kosmetyczki z studia http://www.studioangel.pl/ na depilację woskiem i ciężko mi stwierdzić czy wybrałabym pastę cukrową. Nie ma u mnie podrażnień ,a włoski nie wrastają. Być może zależy to od metody depilacji oraz używanego wosku?; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam robioną depilacje na przemian woskiem i pastą cukrową. Sama nie wiem co wolę bardziej :) polecam salon www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani wosk ani pasta. ja juz to mam wszystko za soba i nie lubie strasznie, mam bardzo wrazliwa alergiczna skore. teraz uzywam vanity expert z bielendy, wystarczy ze przejade plastikowym patyczkiem i zero wloskow :) i zero podraznien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam samej, przynajmniej w moim przypadku to się nie sprawdziło :/ miałam straszne podrażnienie :/ teraz już chodze do kosmetyczki, przynajmniej robi to szybciej i mniej bolesnie niż ja:D wiec to duża ulga…raz w miesiącu odwiedzam salon http://maniq.pl i problem związany z samodzielna , bolesna depilacja już mnie nie dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co depilujemy - jak bikini i pachy to bardziej wolę pastę cukrową niż wosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka115
Ja przerzuciłam się z pasty cukrowej na wosk i o wiele bardziej podobaja mi sie efekty, ale chyba nigdy nie zrobilabym tego sama w domu. Wole chodzic do salonu depilacji, przynajmniej wiem ze wszystko bedzie fachowo, a bol nie taki znowu straszny jak opowiadaja.. ;) mam swoj zaufany salon w Warszawie i nigdzie indziej na wosk nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka115
chodze do time for wax na mokotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli depilacja woskiem to tylko porządnym, tanie woski uczulają, powodują podrażnienia i zniechęcają do dalszego ich używania. polecam depilację woskami bezpaskowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak woski bezpaskowe to Depileve :) Jak depilacja twarzy to pasta cukrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie pasta cukrowa. O wiele szybciej znika podraznienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
A ja jestem za depilacją woskiem Lycon :) Depilacja praktycznie bezbolesna ( w porównaniu do zwykłego wosku ), małe podrażnienie, a nawet jeżeli coś się pojawia to praktycznie po chwili już znika. Wybrałam ten wosk i nigdy nie zamieniłabym go na inny. Polecam ! Depilacja nim jest w Body and Beauty w Warszawie. A pierwszy zabieg jest tańszy o 30 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie używałam pasty cukrowej, ale z plastrów z woskiem jestem zadowolona, nie ma po nich podrażnień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam porownanie: kiedys kupowalam w rossmanie plasterki z woskiem do depilacji wąsika. Zawsze depilowalam wieczorem bo strasznie szczypała mnie po tym skora i była obolała. Teraz chodze do gabinetu na depilacje pasta cukrowa. Jest tez zrywana paskami. Skora jest lekko rozowa dosłownie 5 minut. Nigdy wiecej wosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u kosmetyczki to ma sens bo w domu nie koniecznie. Pasta cukrowa jest dosyć trudna w użyciu jak ktoś nie ma doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wosk lycon jest sredni... raz skusilam sie u kosmetyczki na taka depilacje, efekt gladkiego ciala mial sie utrzymac na baaaaaaardzo dlugo a koniec koncowo wloski odrosly zdecydowanie szybciej niz po zwyklym wosku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Moim zdaniem lepiej woskiem ale to u kosmetyczki. Sama w domu nigdy nie kombinowałam. Niedługo chce iść na http://estiyoclinique.pl/kosmetyka-estetyczna-twarzy/podstawowa-pielegnacja/depilacja-cieplym-woskiem-2 Trochę się ostatnio zapuściłam i przyda mi się depilacja. Poza tym myślę o jakimś oczyszczaniu twarzy, muszę sie w końcu za siebie wziąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×