Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depresja nerwica u 17latki?

Polecane posty

Gość gość

witam mam 17 lat i jestem dziewczyna od jakiegos czasu(dluzszego) mam tak, ze ciezko mi zlapac taki gleboki oddech bywa tak ze mam taki odruch ziewania i dopiero za ktoryms podejsciem udaje mi sie zlapac gleboki oddech i zaraz to samo.. Od dwoch tyg nie moge spac! usypiam o 22(biore tabletki na sen) budze sie o 24/01 w nocy i jest mi nie dobrze czuje ze zaraz zwymiotuje ale tego nie robie i tak jest codziennie.. usypiam potem ok 4 a o 6 wstawac musze do szkoly.. jest to bardzo uciazliwe i juz nie moge tego zniesc do tego jeszcze nic mi sie nie chce boli mnie glowa i najchetniej bym lezala w lozku.. Co mi jest? moze macie jakies leki ktore by mi pomogly? najgorzej jest w nocy z tym spaniem i mdlosciami.. dodam ze nie mam za bardzo stresujacych sytuacji ale wiele rzeczy sobie wmawiam(nie prawdziwych) i potem zaczynam w to wierzyc i i tym myslec i sie denerwowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj moze to cos powaznego :( lepiej idz do lekarza rodzinnego. Przepisze ci jakies witaminy. Mozesz miec za malo zelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj objawy anemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi jak nadczynność tarczycy. Miałam identycznie (to z oddechem i nie spałam po nocach) plus jeszcze: schudłam, ręce mi się telepały, ciągłe nerwy, brak sił, totalne wycieńczenie, zawroty głowy. Do głowy by mi nie przyszło że takie objawy może dawać tarczyca. Zbadaj tsh koniecznie i do endokrynologa jeśli coś będzie nie tak. Jakbyś miała jakieś pytania, pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisała koleżanka wyżej o anemii również możliwe. Bardzo często nadczynność tarczycy= anemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×