Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc22

Depresja

Polecane posty

Gość Gosc22

Witam czy ktoś tu ma depresja tak jak ja i zażywa psychotropy Paxtin? jakie doświadczenie macie z tym lekiem, ja biorę 4 dzień wczoraj było ok tylko miałam ucisk w klatce piersiowej nie wiem czy to normalne? Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy powiedziałam swojemu partnerowi, że prawdopodobnie mam depresję, zlekceważył to i stwierdził, że sobie wymyślam bo nic nie robię. Obwiniałam się o wszystko i czułam się bezwartościowa. Robiłam co muszę i nic więcej. Czasem nie dawałam rady i musiałam uśmierzyć jakoś ból więc piłam. Codziennie. Wiedziałam ze muszę coś z tym zrobić. Postanowiłam zdecydować się na opcje w którą wcześniej raczej nie wierzyłam- zwróciłam się o rytuał oczyszczenia aury na stronie http://moc-energii.pl . Od tego czasu me życie zmieniło się na lepsze. Przestałam pić i zajęłam się swoim życiem, robię po prostu wszystko, aby iść do przodu i żeby było lepiej. Póki co daję radę, mam nadzieję że będzie tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam niedawno dość ciekawy artykuł właśnie na temat depresji i jak sobie z nią radzić, a zarazem jak osoby z naszego otoczenia mogą nam w tym pomóc. Tutaj daję linka w razie co - http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/depresja-choroba-xxi-wieku/. Jednak uważam, że depresja jest na tyle poważną chorobą, że wizyta u jakiegoś specjalisty byłaby kluczowa. Po pierwsze, by ją oficjalnie stwierdził, a potem ewentualnie wdrążył jakąś terapię. W artykule rady mogą znaleźć ewentualnie członkowie rodziny lub znajomi, żeby jakoś pomóc w walce z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery dni farmakoterapii to zbyt krótko, by dostrzec pierwsze efekty leczenia. Musisz pobrać lek przynajmniej miesiąc. W przypadku depresji warto rozważyć też skorzystanie ze wsparcia psychoterapeutycznego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×