Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona- PILNE

Dermatolog KRAKOW

Polecane posty

Gość zmartwiona- PILNE

Witam!! Pilnie szukam dobrego dermatologa w Krakowie. Mam straszny tradzik. Prez 3 lata zazywalam Diane 35. Odstawilam ja jakies 5 miesiecy temu i obecnie moja twarz wyglada jak wielki pryszcz:( Chce mi sie plakac... Blagam pomozcie!!!!!! Moze znacie dobrego dermatologa rowniez z okolic Krakowa. Jestem gotowa jechac chocby an koniec Polski! POMOZCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam dermatologa w krakowie. mnie akurat interesuje jakis w publicznej sluzbie zdrowia moze znacie jakiegos dobrego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona-PILNe
Kurcze chyba nikt nie zna:( Ja bede szukala dalej. Jak ty cos znajdzies zi sprawdzisz ze naprawde dobry to daj mi znac ) Ja juz nie wytrzymuje:(!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka22
nie leczyłam tam trądziku, ale mogę polecić panią doktor Stoczek, która przyjmuje (a przynajmniej przyjmowała) w Medicinie, na Rogozińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat nie chodzi o tradzi. mam takie brzytkie przenbarwienie i planuje wizyte u dermatologa ale nie wiem ktorego wybrac sprobuje wybrac sie do polecanej przez ciebie. mam tylko pytanie czy to prywatny lekarz czy panstwowy?? a jak prywatny to ile wizyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka22
Medicina jest przychodnią prywatną, wizyta kosztowała jakieś 50zł... Ale jeżeli ta lekarka stwierdzi, że nie może Ci pomóc, to prawdopodobnie wyśle Cię do bardziej kompetentnego lekarza i nie weźmie pieniądzy. Ja tak miałam i załatwiła mi wizytę w przychodni przyszpitalnej UJ i to następnego dnia (normalnie terminy są kilkumiesięczne...). Koleżanka była z alergią i też wysłała ją gdzie indziej. A dowiedziałam się o niej od znajomego, który miał jakąś paskudną sprawę, z której go wyciągnęła, choć kilku lekarzy wcześniej nie umiało tego nawet dobrze zdiagnozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaaa89
ja chodziłam prywatnie, miałam ogromny problem z moją cerą, stosowałam różnego rodzaju leki i te z internetu i nawet sposoby mojej babci;p które niestety niewiele pomogły. W walce z trądzikiem pomogła mi p. Budzicz - lekarz z którego usług korzystam do dzisiaj właśnie u nas tzn w Krakowie http://budzicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam kiedyś okropny trądzik i znalezienie dobrego dermatologa który sobie z tym poradzi wcale nie jest proste :-/. Sama zanim trafiłam na swojego to leczyłam się u dwóch w tym jeden jeszcze bardziej pogorszył mi cerę :-/. Teraz chodzę do Centrum Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl gdzie lekarz najpierw skierował mnie na wszystkie potrzebne badania w tym hormonalne i przepisał wreszcie działający leki więc jestem zadowolona. Trzeba pamiętać że lekarz to lekarz ale ważna jest też pielęgnacja w domu i dieta w której nie można jeść produktów z wysokim indeksem glikemicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebny dermatolog to polecam udać się do Dr Legrand. Super pomagają z problemami i później też doradzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie leczyłam tam trądziku, ale mogę polecić pana Kalitę, który przyjmuje (a przynajmniej przyjmował) w Medicinie, na Rogozińskiego. jego stronka http://sztukawyceny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam poważne problemy z cerą i chodzę do dr Witkowskiego od roku. przyjmuje w drlegrand.pl.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nachodziłam się do różnych dermatologów i na ten moment mam ich dość. Postanowiłam, że spróbuję porad i pomocy kosmetologa. Koleżanka poleciła mi jedną babkę w Krakowie i zobaczymy co z tego będzie. Jej trądzik genialnie wyprowadziła na prostą i od dobrych dwóch lat ma spokój. Liczę, że u mnie też się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryska09876
Zgadzam się z przedmówczynią! klinika dr Legrand i dr Witkowski to najlepsze miejsce w krakowie. lekarze znaja sie na swoim fachu i pomagaja, bo mi naprawde pomogli nie tylko z cera na twarzy, ale takze z podejsciem do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po pierwszej konsultacji i zabiegu u kosmetologa i dietetyka klinicznego. Kurdę, czuję że tym razem może to zadziałać :) Zastosowanie się do wszystkich wskazań żywieniowych łatwe nie będzie, ale tyle już się namęczyłam z tą skórę, że muszę dać radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorka55
co prawda nie wypróbowałam wszystkich lekarzy dermatologów w Krakowie ale Panią Renatę Budzicz mogę z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest moc. Po zaleceniach stercie badań, Pani Ania - dietetyk i Agnieszka - kosmetolog, zaleciły mi odstawienie kilku produktów spożywczych, w tym lakotozy. Po tygodniu przeżyłam szok! Te dziady, zaczęły znikać z mojej skóry. Nie będę ukrywać, że to bardzo trudne, zmienić tak dietę, ale też czuję się ogólnie zdecydowanie lepiej! Jest szansa, jak mówi Pani Ania, że też zrzucę klika kilo! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie kraków, ale w Warszawie w http://veritamed.com przyjmuje pani Małgorzata Kwiatkowska, super lekarka, zawsze wytłumaczy w czym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie dobrych dermatologów mają w Centrum Medycyny Profilaktycznej. Ja chodzę do Katarzyny Podolec, ale słyszałam że cała kadra jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako że mieszkam teraz w Warszawie, to chodzę do http://veritamed.com ale do pana Marka Laskowskiego, bardzo miły i sympatyczny pan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Mogę tylko polecić panią Renate Budzicz. Świetny dermatolog nie drogi , mi bardzo pomogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×