Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonik

Dermatolog - Kraków

Polecane posty

Gość Gonik

Bardzo proszę o nazwiska dobrych dermatologów w Krakowie. Niestety byłam u kilku ale u nich leczenie trądziku wygląda tak, że od razy przepisują maść a nawet nie popatrzą na twarz. Może ktoś da mi namiary na dobrego lekarza który mu pomogł wyleczyć twarz. Będe wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie
dr Jackowski, super jest. niestety nie znam do niego namiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonik
To może gdzie on przyjmuje lub przyjmował - będe szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonik
Dzięki a ile kosztuje wizyta, pytam bo trądzik leczę juz 10 lat i straciłam majatek a lekarzy to juz nie zliczę i niestety nie trafiłam na żadnego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonik
Dziękuje bardzo a może masz numer telefonu do tej Spółdzielni i czy długie są terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w google.pl lekarska spółdzielnia pracy kraków. Adres : chyba rynek 29. Terminów nie ma...idziesz tam , płacisz i czekasz w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonik
Wielkie dzieki. Chciałabym zapytać jeszcze o Panią dr Trątnowiecką (nie wiem czy nie przekręciłam nazwiska) przyjmuje na Galla, słyszałam o niej ale nie wiem czy jest dobra ? Może ktoś była u niej i może się wypowiedzieć bede wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory ciagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb..
lewoskrzydlowa chyba rynek 37 nie 29 zgadza sie? a mozesz napisac kiedy przyjmuje czy kazdego dnia bo sama jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjakGosia
a ja polecam dr Setkowicz z Multimedisu w Krakowie. Bardzo sympatyczny człowiek i bardzo dobra lekarka. http://www.multimedis.pl/dla-pacjenta/centrum-medyczne-kazimierz.html link do stronki, jakby ktoś chciał szybciej znaleźć. Pani doktor ma też bardzo pozytywne opinie na stronach z rankingami lekarzy. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenazkrakokowa
nie znam Pani Setkowicz z Multimedisu... ja chodzę też do tej placówki, tzn. na Wrocławskiej, ale do pana Jerzego Mayera - to jest naprawdę dobry lekarz! Pan doktor to przede wszystkim skarbnica wiedzy i zawsze uśmiechnięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyleczyłam tradzik u pani Szlachcic, fajna lekarka, przepisała mi bardzo kompleksowe leczenie, lek do smarowania + odpowiednia dieta, nie to co u poprzedniego lekarza, który od razu, bez badania kazal mi brac antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak szukałam dermatologa to natknęłam się na ofertę SCM Estetic w Krakowie. Nie mam daleko więc może się wybiorę na konsultację, bo mam problem z pieprzykiem, który cały czas mi dokucza i rośnie. Zastanawiam się czy ktoś tam był, bo widzę, że mają także ofertę zabiegów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj i zdaj nam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w Warszawie w http://veritamed.com u pana Marka Laskowskiego, bardzo sympatyczny i pomocny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z trądzikiem byłam u pani Renaty Budzicz (http://budzicz.pl) zna się na rzeczy i skutecznie pomogła mi w walce z trądzikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate322
Jedyna i prawdziwa opinia widnieje na znanymlekarzu i tam jest potwierdzone ze tylko http://klinikajaneczko.pl - KLINIKA JANECZKO - ma personel i wiedze ktora pomoze pacjentowi. Wszystko powyzej to reklama i to slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Bardzo dobra konsultacja dermatologiczna jest w gabinecie u Pani Reanty Budzicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama ostatnio miałam usuwane pieprzyki. Bardzo się bałam ale nie było tak źle. Pieprzyki usuwałam laserowo w  Krakowie, w tej konkretnie klinice:

https://magnopere.pl/laserowe-usuwanie-zmian-skornych/ 

Bałam sie zabiegu bardzo bo ogólnie to jestem cykorem jeśli chodzi o wykonywanie tego typu rzeczy jednak powiem Wam, ze nie było tak źle. Nie mogę tutaj napisac,ze zabieg był przyjemny bo nie byl ale również nie było to bolesne.

Usuwałam pieprzyki wystające z szyi, aktualnie praktycznie niczego nie widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermatolog hiena.

Strzeżcie się dr dermatolog Ewy R. ( skojarzenie z pewnym detektywem). Kłamie, oszukuje, udaje, że chce pomóc chorym a tylko wyciąga pieniądze z ich nieszczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×