Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana matka nastolatki

Dermatolog, trądzik - Poznań. Proszę o polecenie dobrego lekarza.

Polecane posty

Gość zatroskana matka nastolatki

Witam! Jestem matką nastolatki. Od dłuższego czasu walczymy z trądzikiem, jak do tej pory bezskutecznie. Proszę o polecenie "sprawdzonego" dermatologa, najlepiej z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Podnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danula64
co prawda to jest w bydgoszczy, ale mozna zapytac czy maja tez specjalistow w poznaniua, ale nawet gdyby nie mieli.... warto jechac do bydgoszczy, co prawda koszty sa spore, ale ja wiem jak moja corka przezywala swoj tradzik, gdy juz nic nie pomagalo wiec moze dla dobra dziecka warto. Podam adres strony internetowej www.dermest.pl, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znoooowu relklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Dziękuję. :-) Ale wciąż proszę o kontakt, do lekarza w Poznaniu. Bydgoszcz nie jest daleko, jednak obawiam się, że to faktycznie reklama. Takie gabinety już odwiedzałyśmy i to tylko wyciąganie pieniędzy. Córce potrzebne jest leczenie przez duże L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hole mole dole
Autorko, moja koleżanka jeździ do Poznania prywatnie, bo ma ogromne problemy z trądzikiem. Płaci niemałe pieniądze, ale po kilku miesiącach widać już było efekt. Stosowała kurację hormonalną Diane 35 i jakieś cuda maści... Znikają jej nawet blizny. Dostała ładną cerę, ale niestety kosztem zdrowia (wiadomo, tabletki antykoncepcyjne nie są zdrowe). Zapytam ją o ewentualny kontakt, ale ta klinika jest dość popularna w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Problemem nie są koszty ale fachowa pomoc. Moja córka ma 16 lat, zatem kuracja Diane 35 jest (chyba) nie dla niej. Ale proszę o kontakt. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hole mole dole
Moja koleżanka zaczęła kurację w wieku 17 :) Postaram się jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Będę wdzięczna. I czekam (nie)cierpliwie. Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnoty jedne
jaka reklama?? miala podac moze numer telefonu?? na stronie jest wszystko wyjasnione... prosze sobie to poczytac, jesli nie uwazacie ze to reklama! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3326215&start=0 durne babska to juz nawet pomocy nie chca. jak ku*wa tak kazda pomoc traktujesz jak reklama to woja corcia za chiny tradziku nie wyleczy, wtedy bedziesz se plula w brode glupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnoty jedne
diana35??? o losie.... jest mase lekarstw a diana to dno, gorsza trutka niz ta dla szczurow. popros lekarza o wypisanie recepty na lek na skladzie spirytusu, robia go w aptece za 7 zlotych a jest swietny, przynajmniej bez zadnych hormonow i chemii i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Diane 35 też mnie nie zachęciło. I wiem, że na taką kurację się nie zgodzę. Pozostałe komentarze zignoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hole mole dole
durnoty jedne chyba nie o tym samym leku mówimy.... diana? pierwsze słyszę. mnie chodziło o Diane 35. A jaki lek to nie chemia? Diane 35 to akurat jeden z najłagodniejszych kuracji hormonalnych. Mojej koleżance pomogło. Ale tłumaczyć prymitywom to jak mówić do ściany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****oooooooooooooooo*****
dr żaba, poszukaj namiarów w necie. Drogi i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****oooooooooooooooo*****
Diane 35 to akurat jeden z najłagodniejszych kuracji hormonalnych :D, :D, :D, :D, :D To wymień leki o większej dawce hormonów :P Idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hole mole dole
O Jezu to po co ja Tobie szukam kobieto tego kontaku skoro nie chcesz kuracji Diane 35? szkoda mojego czasu... Pewnie myślisz, że tabletki antykoncepcyjne dłuża tylko do zapobiegania ciąży? to wyobraź sobie, że Diane 35 to akurat typowy lek na trądzik. Ale, ok - nikt przecież nie musi leczyć się hormonami. Tyle, że jeśli trądzik jest w dość zaawansowanym stadium to powiem Ci, że innej opcji nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****oooooooooooooooo*****
że Diane 35 to akurat typowy lek na trądzik. Bo jako antykoncepcyjny już jest kompletnie niekonkurencyjny z uwagi na końską dawkę hormonów :P, a koncerny farmaceutyczne nadal chcą na nim zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hole mole dole
*****oooooooooooooooo***** tak miałaś mieć na imię, ale ksiądz się nie zgodził? np. Yasmin, Cilest IDIOTKO:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****oooooooooooooooo*****
przytałam po Diane 35 30kg więc wiem, co mówię... Dlatego jestem tak uprzedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Znalazłam dr Żabę (Ryszarda). Jutro dzwonię. Dziękuję. A propo's Diane 35 - jak miałam 21 lat (mam 45) też proponowano mi ten "specyfik". Nie będę córki tym faszerować. Jeśli będzie to problem związany z hormonami, to poproszę o konsultację również endokrynologa. Córka nie jest w takim stanie, że chwytam się wszystkiego. Ale wolę zacząć LECZENIE, bez straty czasu na "eksperymenty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od dermatologow-heh
Witam To zalezy co Twoja corka juz przeszla, czym sie leczyla? Mam wielke doswiadczenie z dermatologami i takze jestem z poznania. Osobiscie nie polecam dr zaby - 10 min nic nowego nie powiedzial (sama mialam ogromna wiedze na temat tradziku-kilkuletnia walka z cholerstwem) jak dobrze pamieta 2 lata temu 80-100 zl ZALLLLLL!!! Polecam pania dr Danute Liburska Lugowska Poznań 60-682, ul. Sławskiego 19, tel. (61) 8256071 Przyjmuje ona w ramach funduszu FNZ - nie czeka sie dlugo na wizyte. Wydaje mi sie ze warto najpierw tam sprobowac. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Dziękuję. Dr Żaba ma terminy za kilka miesięcy, zatem spróbuję poleconej przez Ciebie p. doktor. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki
Poczytałam też o doc. Marianie Dmochowskim. Wydaje się być bardzo właściwym dermatologiem, ale nie mogę znaleźć żadnego kontaktu do niego. Może ktoś pomoże, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana matka nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trądzik jest tylko powstaje przez zakwaszenie organizmu jedną z pierwszych oznak są ciemne kręgi pod oczami. Bóle głowy, niestrawność, pryszcze i krosty, częste zaziębienia, zawroty głowy, nudności, mroczki przed oczami, gorycz lub kwas w ustach, obłożony język, uderzenia krwi do głowy, osłabienie fizyczne to tylko niektóre, najczęściej występujące objawy nadmiernej kwasowości. Objawy zakwaszenia Zakwaszenie ma swój udział w niemal wszystkich chorobach przewlekłych - albo wyzwalając objawy, albo będąc efektem uszkodzenia komórek. Poniżej wymieniamy jedynie główne choroby spowodowane nadmiarem kwasów w organizmie. 1. Przewód pokarmowy Ostre lub przewlekłe stany zapalne błony śluzowej żołądka, grzybica jelit, zaparcia, problemy trawienne, uczucie pełności, wzdęcia, schorzenia pęcherzyka żółciowego. 2. Mięśnie - stawy Dna moczanowa (kwas moczowy), bóle mięśni (kwas mlekowy), uszkodzenia dysków międzykręgowych, ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, osteoporoza, zapalenie stawów, reumatyzm. 3. Skóra - włosy - zęby Wypadanie włosów, kruche paznokcie, próchnica, parodontoza, sucha skóra, neurodermitis, zakażenia grzybicze, trądzik u nastolatków i dorosłych, problemy z cerą, cellulitis. 4. Układ metaboliczny Nadwaga, napady wilczego głodu, nagły głód słodyczy, cukrzyca, kamienie nerkowe, podwyższony poziom cholesterolu. 5. Układ sercowo-naczyniowy Nadciśnienie, przedwczesne zwapnienie, choroby naczyń krwionośnych, nieprawidłowe ukrwienie rąk i nóg, zawroty głowy, migreny, zawał serca. http://www.obcasy.pl/index.php?art=1&dzial=33&dzial2=188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxta
Polecam dr. Żabę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×