Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EstrA

dermatolog-wrocław

Polecane posty

CzEść =:)możecie polecić dobrego dermatologa we Wrocławiu,a konkretnie specjalistę który zajmie się moimi lichymi włosami?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikou
A co się z tymi włosami dzieje ? Ja polecam bardzo dr Palkę w medixie na hirszfelda, przymjuje co środe. Chodzę do niej co prawda nie z problemem w temacie włosów:) ale bardzo ją sobie cenię . Niestety prywatnie, no ale jak trzeba to trzeba. tel.341 27 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jednego dermatologa, do którego chodzę z każdym problemem skórnym - Pani Agnieszka w gabinecie AW-DERMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agas199
Ja również mogę z całego serca polecić Dr Joanne Salomon która przyjmuje w laser Beauty na Pretficza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję odwiedzić dermamed we wrocławiu przy krzyckiej. zajmują się nie tylko medycyną estetyczną ale też dermatologią - specjaliści na wysokim poziomie. mi pomogli w problemach ze skórą a teraz chciałabym u nich usunąć zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela999
W Laser Beauty przyjmuje doktor Salomon. Bardzo dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja radzę, aby samemu podjąć decyzję na podstawie rzetelnego rankingu: https://ranking.abczdrowie.pl/c/5,dermatolog,1569,wroclaw Tutaj można porównać opinie innych pacjentów. Dobra opcja, jak się szuka specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W LaserBeauty na Pretficza przyjmuje dobry dermatolog - pani Salomon. Wyciągnęła mnie z pewnej przypadłości która męczyła mnie od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten sam problem. Idź do doktor Salomon, ona w laserBeauty przyjmuje. Mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka912
+1 dla Salomon, dobry dermatolog godna polecenia. W laserBeauty na Pretficza można się do niej zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem we wrocławiu tylko przejazdem, ale zawsze staram się umowic do doktor na sculptrę, bo ten zabieg naprawdę działa cuda. Polecam wszystkim, jesli chcą naturalnie się odmłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaaaGa
Zaufałam opiniom na tym forum, byłam na dwóch wizytach u dok. Salomon w Laser Beauty. Mogę potwierdzić opinie o niej które się tu pojawiają. Miła i bardzo kompetentna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię dr Salomon. Bardzo fajna kobieta i dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo88
Ja ze swoim trądzikiem walczyłam 5 lat. Nie pomagały żadne dermokosmetyki, żadne domowe zabiegi, nic totalnie. U dermatologa byłam nie jednego, natomiast żadne skutecznie mi nie pomógł. Dopiero tak naprawdę w http://www.camea-instytut.pl/ we Wrocławiu. udzielono mi fachowej pomocy i dobrano dla potrzeb mojej skóry odpowiednie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia7865
Ja mam swojego stałego dermatologa, który pracuje w http://www.camea-instytut.pl/ i naprawdę leczenie dr SOPHIE CHROSTOWSKIEJ (w moim przypadku wysypka na szyi oraz rękach) jest super. Dostałam antybiotyk, maści i całą garść informacji profilaktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturrSpin
Świetna dermatolożka przyjmuje na Pretficza. Pani doktor Joanna Salomon. Klinika Leaserbeauty. Polecam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×