Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ramboo

Diagnoza choroby

Polecane posty

Gość Ramboo

Witam. Ostatnio mam wrażenie, że pogorszylo mi się zdrowie. Chciałbym abyście nakierowali mnie co może być przyczyną objawów, które zaraz wam opiszę. 1. Mam problemy z utrzymaniem równowagi, gdy stoję to czuje, że "lecę" w przód lub w tył. Do tego przy przewrotach bardzo kręciło mi się w głowie. 2. Mam jakieś problemy z sercem, tzn. od paru miesięcy zdarzało mi się mieć lekkie kłucia z lewej strony klatki piersiowej, do tego drętwieją mi np. ręce. Byłem z tym u kardiologa, miałem robione EKG i wszystko wyszło ok, aczkolwiek została mi stwierdzona jakaś nieprawidłowość w prawej odnodze pęczka Hisa. Do tego miałem podwyższone ciśnienie i duzą amplituda między ciś. skurczowym, a rozkurczowym. W trakcie badania krwi wyszło mi również podwyżone TSH, FT4 (Czyli tarczyca). Do tego lekarza jednak nie poszedłem bo było to w październiku i dostałem wtedy informacje, że do końca roku nie ma żadnych wolnych terminów. Czasami czuje bicie swojego serca, nie muszę leżeć koniecznie na lewym boku. 3. Ogólnie to niezbyt chce mi się jeść, jem bardziej na siłę niż z głodu. 4. Czuje się cały czas tak jak by zmęczony. 5. Mam szumy uszne, czasami nawet mi piszczy. W ostatnim kwartale tamtego roku ćwiczyłem tzw. crossfit co bardzo mnie męczyło, zdarzało się, że miałem odczucie jak bym oddychał czy mówił przez ucho. 6. Przelewa mi się w brzuchu, głównie jak leże. Słyszę ciągłe przelewanie (To od 2 tygodni). Ogólnie to mam zdecydowanie siedzący tryb życia, większość dnia spędzam przy komputerze. Chociaż przez całe swoje życie zawsze starałem się uprawiać dodatkowo jakiś sport poza szkołą, teraz pracuje na noce fizycznie, więc jakiś tam ruch jest. Co do pierwszego pkt, moja interniska zasugerowała, żebym najpierw zbadał serce i tarczyce, poza tym spytała mnie o prawo jazdy, które posiadam i to troche zniechęciło mnie do dalszych badań w tym kierunku. Widzi ktoś jakieś powiązania, które mogłby by wskazywać na jakąś chorobę? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może lepiej udać się do lekarza, zamiast szukać tutaj pomocy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramboo
Hm.. Przecież byłem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapalenie błędnika, stwardnienie rozsiane, lub każda inna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×