Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adrenaline1

diagnoza kolana rezonas magentyczny chondromalacja

Polecane posty

Gość adrenaline1

mam problem z kolanami, szukam osob, ktore mialy podobne problemy i podobnie zostaly zdiagnozowane, bede bardzo wdzieczny za wszelki input i komentarze!! oto moje wyniki po badaniu rezonansem magentycznym: rzepka nisko ustawiona. chrzastka stawowa sru w bocznym przedziale jest nerowna z dyskretnymi plaskimi ubytkami, zmiany obejmuja rzepke i klykiec boczny kosci udowej - wczesne zmiany o typie chondromalacji uszkodzenie korzeznia tylengo lakatki bocznej brzezne na wysokosci brzegu piszczelowego uszkodzenie rogu tylnego lakotki przysrodkowej wiazadlo poboczne piszczelowe pogrubiale w blizszej czesci i odseparowane od torebki lakotki wiazadlo rzepki jest nieznacznie pogrubiale z cechami obrzeku w blizszej czesci, dyskretne zminay o typie kolana skoczka mam duze problemy kazdego dnia, zwyky dojazd do pracy i z powrotem powoduje ze obydwa kolana bardzo mnie bola, medyczne opaski uciskowe pomagaja ale na krotko, dziekuje za komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenaline1
kiedyś próbowałam jeździć rowerem, ale jak mi się włosy łonowe wkręciły w łańcuch to z bólu dzwonek odgryzłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to utrudnia Ci życie, to jak najszybciej powinieneś udać się do ortopedy. W Poznaniu mogę CI polecić artrocenter - tam leczą wszelkie urazy kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×