Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diane_35

Diane 35 na wypadanie włosów ? Boje się

Polecane posty

Gość diane_35

dziewczęta pomóżcie mi co mam zrobić.Dziś byłam u dermatologa bo strasznie wypadaja mi włosy.Brałam wcześniej jakies witaminki ale do kitu z ty,m.No i teraz przepisała mi Diane 35 ,że niby po nich nie będą mi wypadać i spowodują odrost ,odbudowe , a poza tym zniknie łojotok.Chciałabym sie was zapytać czy to prawda? Nie chce twego brac bo sie naczytałam o skutkach yubocznych ale ludzie JA ŁYSIEJE!!!! Pomogą mi coś te tabsy na wypadanie włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_35
dziewczyny pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro lekarz zapisał to może
pomogą... Ja chciałam Ci tylko poradzić, żebyś te kafeteryjne legendy o niesamowicie szkodliwym działaniu Diane traktowała z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jikk
Hej! Ja brałam Diane na trądzik. Działała super! Potem wykorzystywałam jej działanie antykoncepcyjne, ale moja ginekolog stwierdziła, ze tak długo tego leku ( bo to jednak lek, a nie pigułka antykoncepcyjna. Tzn. antykoncepcja jest jakby przy okazji) nie mogę brać. Za bardzo obciąża wątrobę. W efekcie biorę inne pigułki, po których nie czuje się tak dobrze jak po Dianie. A i skóra mi się bardziej przetłuszcza. Nie wiem jak z działaniem na włosy, ale spróbuj, skoro lekarz zapisał. Taka kuracja pewnie potrwa u Ciebie najwyżej pół roku. I oczywiście, gdybyś źle się czułą po Dianie przez pierwszy miesiąc - jakieś bóle głowy i inne działania niepożądane, to odstaw. Ale ja generalnie bardzo polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_35
tyle że ja miałam robione badania hormonalne i dzis pani dermatolog jak je zobaczyła stwierdziła że cyt:" musze włączyc leczenie bo jest przeżedzenie włosów" . Powiedziała że mam je brać przez 4 miesiące i po 4 miesiącach mamy ocenic sytuacje.W sumnie to najlepszy dermatolog w mieście,chyba wie co robi ,ale jakoś się boję.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz jak zechcesz...ale Diane daje sie na nadmiar androgenów! Czyli masz prawdopodobnie za dużo testosteronu. Nie sądzę, aby dermatolog na oko ocenił skad go masz za dużo! Powinnaś iśc na konsultacje do ginka lub najlepiej do endokrynologa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka33
kup sobie pokrzywe w tabletkach i jedz 6 tb dziennie, oprocz tego używaj szamponu balsamu i ampułek z firmy seboradin po 1 miesiącu widać efekty. Też miałam ten sam problem, ale powolutku znika.... a jeśli chodzi o diane to ja biore juz 5 lat i wierz mi były takie okresy w moim życiu że myślałam że łysa będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_35
-- śliwki suszone no właśnie mi tak powiedziała ,że mam ciut przy dużo testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciut przy dużo...? Ale dlaczego? To może być pochodzenie jajnikowe...lub nadnerczowe! Wiesz co to PCOS? Jest też tzw zespół nadnerczowy... zespół Cushinga i wiele innych diabelstw, które ujawniają sie od...pozornie niewielkiego wzrostu androgenów! Zwyczajnie nie bazuj tylko na opinii jednego (być może dobrego w swojej dziedzinie) lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_35
tzn jest tak na wynikach: testosteron 0,72 , norma: 0,10 - 0,75 czyli w sumnie w normie tylko w górnej granicy a poza tym: jajniki obustonne prawidłowe bez cech PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ADHEA i ADHEAS (ich podwyższony poziom świadczy o pochodznieu nadnerczowym testosteronu. Wzrost samego testosteronu (często w połączeniu z nieprawidłowym stosunkiem LH: FSH) świadczy o jajnikowym pochodzeniu tego testosteronu. A na marginesie....Do rozpoznania PCOS wystarczy 2 objawy z tych : rzadkie lub nieregularne lub skąpe miesiączki, brak owulacji, nadmiar androgenów (gł testosteronu) oraz ten słąwetny obraz jajników i zły stosunek LH do FSH.(idealny stosynek LH do FSH jest bliski 1). Zwyczajnie namiawiam Cie do komsultacji i tyle....Ty zrobisz co zechcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przeciwniczka
diany35, ale musze przyznac iz kiedys rzeczywiscie pomogla mi na wlosy. Były długie, wiec tym bardzie widać było ile ich tracę. Juz po krótkim okresie stosowania tabletek zauważyłam różnicę- włosy stały sie mocniejsze, bardziej lśniace i przede wszystkim wypadały ich znikome ilości. Tak było jakies 3 lata temu. Dzisiaj niestety mój problem z włosami powrócił, dlatego ja powróciłam to diany35. Nadmienię, że mam również problemy z cerą (i generalnie z hormonami). Nie jestem zwolenniczka tabletek anty(żadnych), ale wole je łykac przez jakiś czas niż patrzeć jak łysiej ę. I jeszcze jedno... Na kafeterii rzeczywiście trwa nagonka na dianę35, a pozostałe tabletki maja być niby ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_35
tak się własnie teraz zastanawiam : wykupywać to czy nie.. (???) bo co jeśli jeszcze gorzej zaczną wypadac mi te włosy..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto czy 2 lub 3 dni Cie zbawią? Śmigaj do ginka i wtedy sie zdecydujesz! Ja też brałam Diane...Nie przytyłam jak boją się niektórzy. Cera śrenio mi się poprawiła...włosy też tak sobie. Ale potem dowiedziałm się że mam PCOS...stąd był ten wzrost testosteronu a nie ...od stresu jaka mi to wciskali \"niedouczeni\" lekarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_35
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Diane 35 przez kilka lat z podowdu znikomej ilości hormonów żeńskich a olbrzymiej ilości testosteronu. Kilka miesiecy temu przestałam zażywać i włosy są słabsze, tyję....słabiej się czuję. Więc jak widać dla niektórych Diane 35 jest zbawienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_35
ciekawe jak na mnie zadziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wypadają, od kilku lat. Zebrałam się i polazłam sobie zrobić badania. Pani doktor powiedziała mi, że daje głowę, że nic mi nie jest, że to stres. Miała rację, badania wyszły świetne. Poleciła mi Humavit, ten z pokrzywą i skrzypem i odżywkę Henna Wax, tyle że codziennie, a nie dwa razy w tygodniu. Do tego kompres z witaminą A, rycyną, żółtkiem i cytryną. Wiatamina A jest na receptę, ale ten kompres jest genialny. Pół butelki vitaminy A, buteleczka rycyny, jedno żółtko, pół cytryny. Podgrzać to wszystko delikatnie i posmarować głowę i włosy. Potrzymać koło godziny i zmyć. Efekt już jest. Ten kompres dwa razy w tygodniu. Piszę o tym, bo wcześniej wypróbowałam już wszystkiego i byłam przekonana, że jestem na coś chora. Wszystkiego, czyli niemal wszystkich droższych tabletek i preparatów dostępnych w aptece. Okazuje się, żę te najprostsze i stosunkowo tanie piguły są najlepsze, mimo nieciekawego zapachu i ilości jaką trzeba zeżreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda147
jakies glupoty nieludzkie czasem tu widze jak lykanie 6 tabletek dziennie :/ cos wierzyc mi sie nie chce zeby to byla bezpieczna dawka mnie tylko diana pomogla przez rok byla rewelacja niestaty potem jedna stara dermatolog nastraszyla mnie ze bede miala od niej zmiany w mozgu jak przestalam brac to problem wrocil jak boomerang i mimo iz z powrotem zaczelam ja jesc wlosy nie przestaly wypadac:( ale przez ten pierwszy rok poki bralalm regularnie rezultaty byly fenomenalne! bardzo zaluje ze przestalam je brac te wszystkie skrzypy i tabletki czy nawet polecane w reklamach rewelacje wogole sie nie sprawdzily o domowych sposobach nie mowiac...a teraz problem wrocil i jestem zalamana nie wiem co robic:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie po diane włosy zaczęły wypadać. Zażywając ją jest dobrze bo dostarcza estrogenów ale potem gdy sie odstawi to tych estrogenów bardzo brakuje i organizm sam tyle nie wyprodukuje i dlatego po diane jest najczęściej jeszcze gorzej. A do tego powoduje nadmierne owłosienie.To najgorsze tabletki jakie moga być.Nie zaczynają Ci sie pojawiac po niej dodatkowe włoski w miejscach w ktorych ich nie powinno być?Oby nie ale tak tez może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cio to
diane bralam przez jakies 5 lat na nieco inne problemy, ale przyznam, iz wlosy i skora po niej -rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz doendokrynologa
zgadzam się ze stokrotkass, brałam Dianę przez 7 lat gdy ją odstawiłam włosy zaczeły wypadać garściami, wypadają od 4 lat, do tego nabawiłam się polipów w macicy, żadne cud tabletki na włosy mi nie pomagają a biorę witaminy non stop z hormonami nie ma żartów, najczęściej jest tak że gdy je bierzesz to jest cacy a wszystkie skutki uboczne ujawniają się po ich odstawieniu gdy organizmowi trudno zacząć znowu samemu wytwarzać hormony po odstawieniu tabletek włosy zachowują się jak u kobiet które urodziły: w ciąży jest wysoki poziom hormonów więc włosy nie wypadają i są gęstsze, po porodzie drastycznie i nagle maleje poziom hormonów i nagle włosy wypadają garściami, czasami tego procesu nie daje się już zatrzymać i konieczne jest leczenie endokrynologa i dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia wypowiedź bardzo mądra,święta prawda.u mnie z włosami wszystko było dobrze dopóki nie weszłam w hormony i nie odstawiłam ich.po odstawieniu po prostu mówiąc łysieję i nie wiem co teraz robić.zaczełam łykać janinę ale na razie po dwóch opakowaniach nie widzę efektów.zamierzam potem spróbować madinette a potem jeśli bedzie trzeba dianę35 lub nawet climen gdyż mam niski estrogen.ze zwykłych preparatów pomagały mi vitapil ale przy ich stosowaniu miałam plamienia przed@,revalid,wiesiołek do parzenia,tran.weszłam w jeaninę i teraz boję się wrócić do zwykłych ,niehormonalnych preparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×