Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mleo

Diastema przerwa między zębami

Polecane posty

Witam, jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość. :) Mam delikatną diastemę, czyli przerwę między jedynkami u góry. Jest niewielka, ma ok. 1-1,5 mm. Nie chcę jej usuwać. Bardzo mi się podoba. Chodzi o drugiego zęba, po lewej stronie od razu obok jedynki, nie wiem jak on się nazywa, podobno to ten drugi siekacz. Krzywo mi urósł, z przodu wygląda, jakbym miała kła. Jak wampir, po prostu ;) Chciałabym go jakoś wyprostować (tylko bez głupich docinek proszę, żeby ktoś mi przywalił to się wyprostuje itp.) , nie chciałabym aparatu, bo wtedy zlikwiduje on też diastemę, czyli tą szparkę a chcę żeby ona została... Jest jakaś metoda albo aparat na jednego zęba? Z góry dziękuję za NORMALNE odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma aparatow na jednego zeba, ale leczenie przeciez mozna zaprojektoeac tak aby diastema zostala. Idz do kompetentnego ortodonty, ktory powie co jest mozliwe, a co nie. Kazdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonsultuj to z ortodontą, może uda się zrobić tak, aby diastemia została;) wszystko zależy od tego jak ustawiony jest ząb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×